با وجود گسترش ترس و داروسازان نه فشار دادن دکمه وحشت فقط هنوز

آن را نه فقط در صنعت داروسازی و دولت اما داروسازان بیش از حد است که در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در تقاضا, عرضه و قیمت حرکات اساسی و دارو به خصوص پاراستامول.

این می آید در زمانی که در حال انجام coronavirus بحران در چین تحت فشار قرار دادن منابع مواد خام و ماده فعال دارویی (API) واردات هند تخمین زده می شود در حدود 2.5 میلیارد 2018-19.

بازیکنان صنعت که از ترس ترساندن از اختلال در عرضه باعث احتکار توسط stockists که مصنوعی با فشار بالا قیمت. زمین گزارش ها نشان می دهد که در حال حاضر اتفاق می افتد. قیمت پاراستامول در حال دیدن گزارش سنبله از 40 درصد است. بیشتر کوچک داروسازی تولید کنندگان که در صورت کمبود مواد اولیه ممکن است به صورت فشار از لوازم از چین اگر واردات نمی رزومه از اواسط ماه مارس.

اما druggists و تولید کنندگان دارویی که BusinessLine به صحبت کرد گفت که اوج ترس بی جا. گجرات داروخانه دولتی شورای Dr Prakash شاه گفت که منابع در دسترس هستند و هیچ اختلال به عنوان رتبهدهی نشده است.

“ما نمی بینیم هر یک تأثیر عمده ای بر روی منابع با توجه به چین به ویروس ترس. دو دلیل وجود دارد برای این کار ابتدا به تولید کنندگان هندی به اندازه کافی موجودی را به طور موقت اختلال در عرضه از چین است. دوم پاراستامول ساده مولکول بنابراین می توان آن را تولید و حتی تولید کنندگان کوچک” گفت: شاه حاکم از احتمال اختلال در عرضه در بازار خرده فروشی.

به تازگی Pankaj پاتل رئیس Zydus Cadila یکی از بزرگترین بازیکنان در هند داروسازی فضا تا به حال ابراز نگرانی از اختلال در عرضه از چین منجر به کمبود شدید مواد اولیه در نتیجه منجر به افزایش قیمت.

اما گجرات غذا و دارو کنترل دولت (FDCA) بدل شده امکان تامین کوتاه مدت از مواد مخدر است. HG Koshia, کمیسر, FDCA – گجرات گفت BusinessLine, “این ترس به دور از واقعی است. بسیاری از بازیکنان بزرگ خود را API های تولیدی و منابع مواد خام است و نه یک مشکل برای آنها. نیز وجود دارد که موجودی کافی در stockist سطح و تولید کننده سطح است.”

در ارتباط با چین

Koshia همچنین اظهار داشت که این وضعیت در چین به نظر می رسد به دیدن برخی از بهبود. “ما به طور منظم در تماس با مقامات چینی و آنچه که ما از آنها این است که بسیاری از کارخانه ها در ووهان (کانون شیوع کروناویروس) از سر گرفته اند ، آنها اعلام کرده اند که این وضعیت در آینده تحت کنترل” گفت: Koshia اضافه کرد که هر کسی با استفاده از این وضعیت و بهره برداری از مصرف کنندگان مصنوعی افزایش قیمت خواهد بود.

“مردم در حال تلاش برای گسترش چنین شایعات و شروع به بلند کردن مواد مخدر. این خواهد شد در نتیجه کاهش در دسترس بودن و فشار بالا قیمت. وجود دارد چند نفر در بازار که شروع به پیاده روی قیمت داروهای خاص به استفاده از این وضعیت است. دولت است که نگه داشتن یک ساعت مچی و اقدام خواهد شد,” او اضافه شده است.

در واقع دو جانبه در سطح دولت جلسه به جای برنامه ریزی شده بین مقامات بهداشت گجرات دولت و مقامات در پکن هفته گذشته است. اما آن را موکول به دلیل محدودیت های مسافرتی پس از شیوع ویروس.

به تازگی اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman بیش از حد بررسی وضعیت در حال تحول. در مورد اینکه آیا ارسال محموله های چینی به صنعت داروسازی کردم به تعویق افتاد, او گفت:, “هیچ نگرانی در مورد افزایش قیمت تا کنون با توجه به کوروناویروس. و وجود دارد هیچ گزارشی از کمبود دارو در کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>