رئیس جمهور تهمت و آمریکا را تشویق می کردند که Rep. جف ون درو نیوجرسی پیوست صفوف خود را میدوی را از طریق دوره اول خود را. اما ون درو رکورد رای گیری پس از آن نشده است که از پایین خط جمهوریخواه.

به عنوان یک دموکرات برای اولین بار انتخاب به باز کردن صندلی در جنوب نیوجرسی در سال 2018 ون درو یکی از دو حزب به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. که رویکرد تشدید دموکرات در منطقه خود و پس از مشابه از انتقاد در خانه, ون درو شد نادر پارتی-سوئیچینگ عضو کنگره ساخت تغییر رسمی در ژانویه. 7.

در آن زمان دندانپزشک و دولت سابق سناتور متعهد باقی می ماند دو حزبیبه نمایندگی از منطقه دقت طرفدار جمهوری خواهان هستند. به عنوان یک دموکرات در سال 2019 او رای دادند در خط با حزب بیشتر از زمان. پس از تبدیل شدن به یک خانه جمهوریخواه او طرفه با اقلیت جمهوریخواه در مورد 66% کلیپ.

بنابراین در بیش از یک ماه به خانه جمهوریخواه ون درو نشده دقیقا تبدیل به یک امریکا بزرگ دوباره به سبک تهمت sycophant.

ون درو 66 شده است یک سری از طرح ها تحت فشار قرار دادند تا کنون جناح چپ دموکرات از جمله سبز “New Deal” و چه حامیان فراخوان جهانی بهداشت و درمان.

اما بر خلاف بسیاری از جمهوریخواهان مجلس نمایندگان ون درو مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را با فشار به مته برای نفت ساحل نیوجرسی و در دیگر مناطق اقیانوس اطلس. و او در میان پنج جمهوریخواهان مجلس برای حمایت از یک لایحه که با هدف گسترش نیروی کار حمایت تقویت اتحادیه های کارگری و پایان دادن به کارگر misclassification. این لایحه همچنین به طور موثر لغو دولت حق کار ،

هنگامی که ساخت سوئیچ ون درو به نام حزب جمهوری خواه “یک جا بهتر است.” و او ممکن است درست electorally. این کوک سیاسی در گزارش نوشت که این حرکت باعث تقویت ون درو شانس انتخاب مجدد. متعدد محلی دموکرات وارد شده خود را به چالش ون درو با استناد به او “خیانت.”

اما به عنوان یک officeholder در منطقه قصد بازگشت به روز خود را به عنوان یک Dennis شهرستان عضو کمیته در اوایل 1990s ون درو گسترده ای به رسمیت شناختن نام پیشرفته با مغلوب ساختن پیشی جستن را برای حمایت از او در بیان خشن تظاهرات در این منطقه در ماه گذشته.

که به دنبال ون درو تعهد در کاخ سفید رویداد با مغلوب ساختن پیشی جستن به او “بی مرگی پشتیبانی” اداره میشود.

هنوز هم ون درو قبلی دموکراتیک هواداران خواسته اند برای داده شد بازپرداخت. در سه ماه گذشته او مسترد بیشتر از 35.000 دلار در کمک های مالی به افراد و $49,250 به عمل سیاسی کمیته.

ون درو کرده و به جای آن با دلار جمهوریخواه کمک های مالی در مجموع در حدود $1.7 میلیون تا کنون. مغلوب ساختن پیشی جستن و ون درو ایجاد یک کمیته مشترک برای جمع آوری کمک های و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه کمیته برای دفاع از رئیس جمهور صرف $260,000 به حمایت از او. او همچنین جمع آوری شده نزدیک به $140,000 با استفاده از WinRedیک توافق مالی پلت فرم با بسیاری از بزرگتر بودن اهدا کنندگان از خارج از نیوجرسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de