با وجود بهبود و اقبال برای دموکرات تگزاس هنوز هم سخت بایدن برای به پیروزی

یک سری از نظر سنجی نشان دادن جو بایدن پیشرو و یا به طور موثر با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس ممکن است از دست دادن امید کاذب به حزب دموکرات می تواند خود را برنده انتخابات رای برای اولین بار از سال 1976.

اما presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شانس ادعا تنها ستاره امور خارجه 38 کالج انتخاباتی رای باریک باقی می ماند. چرا که در بخش سابق معاون رئیس جمهور مطلوب نظرسنجی اعداد در تگزاس کمتر به انجام عملیات در داخل از گسترده تر ملی روند.

دو نظرسنجی منتشر شده بیش از آخر هفته تقویت دموکراتیک به امید برنده شدن در یک بار عمیقا قرمز دولت — یک رویداد است که اگر این اتفاق خواهد عذاب تهمت شانس برنده شدن 270 کالج انتخاباتی رای اکثریت مورد نیاز برای آینده کاخ سفید مستاجر.

یک اخبار صبح دالاس نظرسنجی از 1,677 ثبت نام رای دهندگان در تگزاس انجام شده 29 ژوئن-جولای 7, یافت 43% پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و 48 درصد حمایت بایدن 5-نقطه منجر شود که قابل توجه است در به طور سنتی حزب جمهوری خواه دژ.

و رادیو فردا/YouGov نظرسنجی از 1,212 ثبت نام رای دهندگان تگزاس انجام ژوئیه 7-10 یافت تهمت جلوتر از بایدن 1 درصد, 46 درصد به 45 درصد. که بیشتر قابل قبول پخش از اخبار صبح دالاس های نظرسنجی ها یافت می شود. اما هنوز هم نشانه آن است که در تگزاس است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک 2020 میدان نبرد میان یک حرکت ادامه داد و از مردم به تگزاس از کالیفرنیا, غرب, و دیگر لیبرال بودند.

“او ادامه داد: به نزول” کال Jillson, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه متدیست جنوبی گفت: در مورد تهمت نظرسنجی شماره و اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است دیدن نامطلوب اعداد در همه جا . “آیا این بدان معنی است که بایدن است به احتمال زیاد برای برنده شدن در تگزاس است که هنوز هم یک سوال باز است.”

“اگر انتخابات برگزار شد امروز من هنوز هم شرط مغلوب ساختن پیشی جستن” Jillson گفت: واشنگتن آزما.

امکان دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنده تگزاس چیزی است که از یک اساطیری پشم طلایی برای برخی در حزب — این ایده که اگر آنها برنده ستاره تنها دولتی که در آن ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون به 9 درصد در سال 2016 آن را به رهبری حزب ملی تسلط.

افزایش اسپانیایی و لاتین جمعیت همراه با هجوم ساکنان که قبلا در زندگی دموکراتیک ایالات مانند کالیفرنیا به برخی از دموکرات ها امیدوارند که اگر آنها می توانند در تعامل با کسانی که رای دهندگان آنها می توانید برنده شوید. سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke را در طول تاریخ, از دست دادن به حزب جمهوری خواه تد کروز سناتور. با 2.6 درصد در سال 2018 ساخته شده است که به نظر می رسد استراتژی امکان پذیر است. بنابراین شکست یک جفت وقت جمهوری خواه مجلس در سال 2018 با چندین سختی مواجه دموکراتیک چالش ها در سال 2020 است.

O’rourke ترکیبی PAC, طراحی شده توسط, مردم, تبلیغ نظرسنجی شماره به عنوان شواهدی وجود دارد که به اندازه کافی با مردمی اطلاع رسانی, بایدن می توانید برنده وجود دارد. “ما می تواند به نوبه خود به اندازه کافی رای دهندگان به انکار تهمت تگزاس عظیم کالج انتخاباتی جایزه – ما 38 آرا” یک شنبه جمع آوری کمک های ایمیل از PAC گفت.

معاون سابق رئیس جمهور به تصویب رسید و برخی از o’rourke امیدوار تجزیه و تحلیل.

“من فکر می کنم ما می تواند به نوبه خود تگزاس آبی. Beto مرا متقاعد کرد که چندی پیش” بایدن گفت: در ژوئن 29 مجازی جمع آوری کمک با سابق خود را رقیب اصلی. “من فکر می کنم ما می توانیم این تگزاس شن و این جاه طلبی و آنها را تبدیل به تگزاس برنده است.”

و بایدن را مدیر کمپین تنها اومالی دیلون گفت: در ژوئن 23, جمع آوری کمک که تگزاس بخشی از یک “بسیار گسترش نقشه” در سال 2020 است و “در حاشیه” همراه با به طور سنتی حزب جمهوری خواه آریزونا و گرجستان است.

Darron Shaw, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه تگزاس در Austin, گفت که دولت را تبدیل به رقابتی تر پس از آخرین انتخابات ریاست جمهوری.

“متوسط pro-جمهوری شیب در یک ایالت نژاد رفته است, از حدود plus-15 plus-9,” شاو گفت: واشنگتن آزما. “حدس من این است که مغلوب ساختن پیشی جستن است تا یک یا دو نقطه در حال حاضر و که او احتمالا موج پیش رو با کمی بیشتر به عنوان نژاد نزدیکتر.”

اما o’rourke استراتژی بسیج رای دهندگان خواهد شد به مراتب کمتر از یک عامل در مغلوب ساختن پیشی جستن برنده تگزاس از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور نامطلوب اعتبار.

“تگزاس نمی خواهید را به هر گونه تفاوت چرا که اگر تگزاس می رود بایدن 40 کشورهای دیگر رفت و قبل از تگزاس و آن را بر” Jillson گفت. “این امر می تواند یک میخ را در تابوت. این امر می تواند یک بیانیه درباره انتخابات آینده ریاست جمهوری و بیهودگی حزب جمهوری خواه رفتن به جلو. اما اولین چیزی که شما در مورد فکر می کنم.”

شاو به توافق رسیدند.

“تگزاس لوکس برای بایدن; او تنها به احتمال زیاد به کمپین در اینجا به حدی است که در آن روابط تهمت و نیروهای او را به صرف منابع در اینجا و نه در دیگر حیاتی متحده,” او گفت:.

با این واقعیت در ذهن وجود دارد انگیزه کمی برای بایدن به صرف پول و منابع در یک دولت است که او تنها به احتمال زیاد به پیروزی در ملی لغزش با وجود درخواست از هواداران خود در دولت به انجام این کار. O’rourke مطرح شده نزدیک به 80 میلیون دلار برای نزدیک خود را از دست دادن.

و با وجود اعتیاد به مواد مخدره بیش از تگزاس بایدن انتخاباتی در حال حاضر تخمگذار پول در آگهی های تلویزیونی در تگزاس — هر چند آن را صرف $500,000 در تبلیغات در تگزاس در ماه ژوئن.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مسواک کردن جدید تگزاس نظرسنجی شماره. پس از همه حدس و گمان است که کلینتون می تواند برنده تگزاس نیز فلفلی کمپین 2016 پوشش.

“دموکرات مانند تظاهر به تگزاس است که روی میز است اما آنها می دانند که یک شوخی — فقط درخواست رژیم صهیونیستی است. وندی دیویس دیابت Beto o’rourke و رئیس جمهور و هیلاری کلینتون” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ملی معاون مطبوعاتی وزیر سامانتا Zager گفت: واشنگتن آزما.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ساخت برخی دفاعی حرکت می کند در این دولت هر چند با هزینه های در آگهی های تلویزیونی در تگزاس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de