استاد حقوق دانشگاه هاروارد Alan Dershowitz اصرار او اطلاعات نشان می دهد که رئیس جمهور باراک اوباما “شخصا پرسید:” اف بی آی به کسی “نمایندگی” از سرمایه گذار و میلیاردر جورج سوروس.

صحبت کردن با Breitbart اخبار در مصاحبه ای که پخش یکشنبه در SiriusXM رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح وکیل وزن در بر رئیس جمهور توییتهایی دربارهی پرونده دیرین خود را وابسته راجر سنگ و وزارت دادگستری تصمیم به مقیاس سنگ توصیه می شود حکم. Dershowitz دفاع DOJ حرکت که منجر به بیش از یک هزار سابق وزارت مقامات خواستار دادستان کل ویلیام Barr به استعفا.

“وجود دارد مقدار زیادی از کنترل وزارت دادگستری در طول کندی, مدیریت و من فکر نمی کنم ما تو را دیدم بسیاری از استادان لیبرال در برابر استدلال که” او گفت:.

“من برخی از اطلاعات نیز در مورد دولت اوباما که افشا خواهد شد در یک طرح دعوی در دادگاه در برخی از نقطه, اما من نمی آماده به فاش کردن آن در حال حاضر در مورد چگونه رئیس جمهور اوباما شخصا خواسته اف بی آی برای بررسی کسی از طرف جورج سوروس بود که یک متحد نزدیک خود” او ادامه داد: بدون نامگذاری یک هدف خاص.

Dershowitz افزود: “ما شاهد این نوع از کاخ سفید نفوذ در وزارت دادگستری تقریبا در هر وزارت دادگستری. تفاوت در این است که این رئیس جمهور است که بسیار بیشتر آشکار در مورد آن. او توییتهایی دربارهی آن است. رئیس جمهور اوباما زمزمه به وزارت دادگستری در مورد آن. و من فکر نمی کنم این 1,000 سابق وزارت دادگستری مسئولان امر تصویب کفش-on-the-other-پای تست. شاید برخی از آنها خواهد اما خوب بسیاری از آنها را نمی خواهد.”

سوروس که اهدا کرده است مبالغ زیادی از پول برای مبارزات دموکراتیک و اجتماعی باعث شده است در مرکز سمت راست متمایل تئوری های توطئه برای سال, از جمله ادعا می کند که او بخشی از یک لیبرال طرح برای کنترل جهان است. چنین نظریه های رد شده توسط ضد افترا لیگ به عنوان ضد سامی.

در ماه دسامبر این سازمان را محکوم کرد ادعاهای بی اساس در مورد سوروس پس از رودی جولیانی رئیس جمهور وکیل شخصی به نام مگا دهنده “به سختی یک یهودی” تحت فشار قرار دادند و توطئه بود که او در تلاش برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن در اوکراین است.

“برای دهه جورج سوروس” انسان دوستی استفاده شده است به عنوان علوفه برای outsized ضد سامی تئوری های توطئه اصرار وجود دارد یهودی کنترل و دستکاری کشور و جهانی رویدادهای,” گروه نوشت. “آقای جولیانی باید عذر خواهی و عقب نظرات خود را بلافاصله مگر اینکه او به دنبال dog whistle به ضد سامی و سفید supremacists که بر این باورند این زباله.”

سوروس را بنیاد جامعه باز نیز لعنتی جولیانی نظرات به عنوان بخشی از خود را “سمی کمپین از اطلاعات غلط و باطل است.”

زمانی که فشار بر خود سخن گفتن در مورد اوباما Dershowitz که یهودی طعنه جزئیات است که او گفت: خواهد آمد به نور “در آینده نزدیک” و ادعا کرد که یک شاهد عینی گزارش حادثه.

“این رفتن به بیرون می آیند در یک طرح دعوی در دادگاه در آینده نزدیک آره. که غیر معمول نیست. مردم زمزمه به رئیس جمهور در همه زمان ها; رئیس جمهور زمزمه به وزارت دادگستری در همه زمان ها. این بسیار معمول است; آن اشتباه است هر کس آن را ندارد — اما آن را شایع است و ما نباید فکر می کنم آن را منحصر به فرد به هر گونه خاص رئیس جمهور,” او گفت:. “من در اختیار من واقعی 302 [شاهد گزارش] فرم که اسناد و مدارک این موضوع و آن را در زمان مناسب بیرون می آیند اما من نه رایگان به افشای آن در حال حاضر به دلیل آن است که هنوز واصل شده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im