انکار عزت در مرگ جرقه خشم در پزشکان برادری

“من فکر نمی کنم حرفه پزشکی در نظر گرفته شده است نجیب هر مطلب می گوید:” عاطفی توجه داشته باشید از Dr Narmada Ashok اطلاع رسانی به همکاران در سراسر کشور از مرگ دکتر سیمون هرکول و حوادث ناگوار که به دنبال آن آمد به او بود….

دکتر سیمون 55 ساله مدیر عامل جدید امید بیمارستان درگذشت از Covid-19 عفونت است. خود را دفن مختل شد در دو گورستان در چنای توسط اوباش که به اتهام ضرب و شتم کسانی که با دفن تلاش از جمله راننده آمبولانس. در نهایت دکتر Pradeep “سوار آمبولانس پوشیدن PPE (personal protective equipment) و به خاک سپرده شد دکتر سیمون با دست خود” را بازگو Dr Narmada, منشی, هندی, Medical Association (IMA-وللر).

کار داشتن با دکتر سیمون حدود هفت سال و به خاک سپرده شد او تنها چند روز پیش یک آسیب دیده Dr Alireza می گوید: “این باید اتفاق نمی افتد حتی دشمن من.” با دو بخش پسران و یک پلیس دکتر Pradeep به خاک سپرده شد دکتر سیمون نزدیک به نیمه شب است.

پرداختن به ترس از مردم است که عفونت گسترش از بدن مرده دکتر Pradeep روشن وجود دارد یک پروتکل پوشش هولوکاست یا (عمیق) دفن یک فرد آلوده در حدود 12 فوت است.

“ویروس بسیار شکننده و تجزیه با آب و صابون. آن نمی تواند زندگی می کنند در یک بدن مرده را برای بیشتر از دو ساعت” او گفت:. “فقط به عنوان مردم می ترسند پزشکان می ترسند بیش از حد” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ کس می خواهد به از دست دادن زندگی خود را و یا هر کسی آسیب برساند.

شده اند وجود دارد سه نمونه فقط در یک هفته که در آن پزشکان که تسلیم به Covid به دست آورد در حالی که انجام وظیفه خود محروم بودند دفن می گوید: دکتر راوی Wankhedkar خزانه دار با جهان انجمن پزشکی.

“انسانیت در حال مرگ است و نیاز به احیا” او می گوید:, و اضافه کرد که هیچ شأن و حتی پس از مرگ. به جای دادن این پزشکان وضعیت از شهید شدند که ostracised, او گفت:.

شهید وضعیت

این Odisha دولت در روز سه شنبه گفت: این امر توافق پزشکان شهید وضعیت. تامیل نادو بیش از حد ساخته شده است که دستگیری ها در ارتباط با خشونت های درگیر در دکتر سیمون دفن و مطمئن باشید آن را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد می گوید: Dr Narmada بدونم که چگونه این می تواند اجرا بر روی زمین است.

در پاسخ به آنچه که ممکن است باعث خشونت او شمارنده “درخواست مردم چه چیزی باعث می شود در غیر این صورت مردم صلح دوست خیلی ضد اجتماعی”. افرادی که به طور کلی مهمان نواز به خشونت کشیده شد احتمالا به دلیل مقید کردن سرخوردگی او می افزاید.

با اسکناس های بهداشت و درمان سوق دادن مردم به بدهی او می گوید: وجود بی اعتمادی در برابر پزشکان است.

و در Covid مردم را انتخاب کنید برای گوش دادن به اخبار بد و نه این واقعیت است که 98 درصد از مردم بعد از بهبود از بیماری است. خشونت علیه پزشکان گزارش شده از سراسر کشور در اشکال مختلف آن سوء استفاده تف و pelting از سنگ و یا محرومیت از ورود به جوامع مسکونی و محل اقامت.

قانون پیشنهادی مجازات کسانی که به تداوم خشونت علیه پزشکان هنوز آویزان آتش.

البته اين هشدار داد که از اقدامات تلافی جویانه اگر cremations مسدود شده. “اگر دولت قدرت نیست برای جلوگیری از چنین حوادث خود را از دست بدهند حق اخلاقی به حکومت” بیانیه ای گفت:.

پزشکان در حال ارائه خدمات در خطر شدید به خود ایما و افزود: “هیچ کشور می فرستد ارتش خود را به جنگ بدون سلاح است.” پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان در حال مبارزه Covid-19 بدون PPEs و مرگ در روند آن اضافه شده است.

البته اين در دهکدهای به نام “روز سیاه” در اعتراض مارس 23 هنگامی که پزشکان کار می کنند با سیاه مدالها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im