دنور شهردار: شهر ‘نشان داده شده است حل و فصل’ در طول همه گیر

Mayor Michael B. Hancock گفت Denverites باید “نشان داده شده است حل و فصل” در صورت COVID-19 و پس از آن بحران اقتصادی در طول یک مجازی ایالت شهر آدرس در روز دوشنبه.

“ما از شما خواسته برای قرار دادن زندگی روزمره خود را در مکث به نگه داشتن بیمارستان های ما از غرق” شهردار گفت: در یک پیام پخش از دنور موزه علوم طبیعی است.

“من افتخار می کنم از دنور را حل و فصل و پاسخ دادن به این بیماری همه گیر” او اضافه شده است. “ما اولین کسانی بودند که به درد مقعد اقدام به ماندن در خانه و دستور پوشش صورت.”

هنکاک صادر اقامت در خانه به ترتیب برای شهر و شهرستان در 23 مارس بود که با حمایت رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس. این شهر نظم آمد و تنها چند روز قبل از یک ایالت منظور است که در اثر 25 مارس.

هنکاک منظور در ابتدا طبقه بندی فروشگاه ها مشروب و تفریحی درمانگاه ماری جوانا به عنوان “ضروری” کسب و کارهای پیشرو به مردم عجله به فروشگاه به سهام تا در نوشیدنی های الکلی. اقامت در خانه سفارش بعدها اصلاح شده برای حذف مشروب فروشگاه ها و درمانگاه ماری جوانا از بسته شدن.

“هر کس آنچه را که لازم بود برای نجات شهر” هنکاک گفت. “در حال حاضر این است که به دور از بیش و از من درخواست شما را به ماندن این دوره است.”

دنور تا به حال بیش از 9,000 COVID-19 موارد و 400 و میر پس از ماه مارس با توجه به این شهر داده است.

شهردار گفت: ماسک-پوشیدن نیست, سیاسی و دفاع اجتماعی فاصله شیوه های چون “ما نمی خواهیم برای تبدیل شدن به بعدی ملی کانون.”

هنکاک توضیح داد که با وجود این شهر را “قوی” جایگاه مالی این پروژه $227 میلیون دلار کسری به دلیل بحران اقتصادی است.

“ما قوی شیوه های مالی در دهه گذشته ارائه یک ذخیره برای کمک به کاهش تاثیر یک لحظه بود,” او گفت:. “اما با توجه به همه گیر فاجعه اختلال در این شهر جریان درآمد داریم میلیارد و 227 میلیون دلار کمبود بودجه برای مقابله با, و آن را به معنی سخت کاهش است.”

هنکاک همچنین حمایت برای ادامه مزایای بیکاری و بیشتر فدرال کمک کرد و گفت “ما محلی بازیابی باید پشتیبانی می شود اگر وجود دارد رفتن به یک ملی بازیابی.”

شهردار خطاب اجرای قانون اصلاحات و ادامه داد: “تلاش برای گوش دادن و گفت و گو صادقانه با جامعه.”

“شعار نیست و اقدامات و ما باید مراقب باشید با تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت’ خیلی از برنامه ها و ابتکارات است که دنور مبتکر در اصلاحات با اداره پلیس است که اختصاص داده شده و با تجربه افسران که می دانند چگونه به مبارزه با جرم و جنایت,” او گفت:.

هنکاک همچنین صحبت کردن در برابر نژاد پرستی به کشورشان COVID-19 و اعلام کرد یک ابتکار جدید به نام Denver, موسسه عدالت و آشتی.

“مانند COVID-19 اثرات نژادپرستی و تبعیض قائل نمی – آن را آلوده و اثرات همه ما” شهردار گفت:, و اضافه کرد که “نژادپرستی بحران بهداشت عمومی.”

“ما در نهایت باید آدرس آن را مانند ما انجام هر بحران بهداشت عمومی. ما نیاز به واکسن,” او اضافه شده است.

موسسه را استفاده از مشارکت بخش خصوصی و دولتی “برای تبدیل شدن به رهبر ملی در تحقیقات نژادپرستی و تعصب ورود شیوه های آشتی و توسعه برنامه ها و دوره های آموزشی برای اجرای قانون و عمومی و خصوصی و آموزش و پرورش بخش” هنکاک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *