‘قابل اثبات بی ثباتی’: کارل برنشتاین ریپ تهمت عدم بسیج coronavirus تست

جانباز روزنامه نگار کارل برنشتاین تحویل بی رحم ارزیابی جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه excoriating فرمانده کل قوا برای دست زدن به او از coronavirus بیماری همه گیر.

این واترگیت sleuth با سی ان ان گفت که رئیس جمهور چه کسی به او اشاره کرد به نمایش گذاشته شده است “قابل اثبات بی ثباتی” است که بیش از حد خود جذب می شود به اندازه کافی رسیدگی به بحران بهداشت و درمان است و هزینه زندگی آمریکایی به دلیل عدم تمایل خود را به “بسیج” به اندازه کافی تست که مقامات بهداشت گفت: لازم است تا با خیال راحت شروع به بازگشایی این کشور است.

“ما شاهد یک ثبات نابغه” به عنوان رئیس جمهور دوست دارد به تماس خود” برنشتاین گفت. “ما شاهد قابل اثبات بی ثباتی قابل اثبات ناتوانی در عمل مانند یک مسئول رهبر را به این کشور با هم. گرد هم آوردن بهترین مردم او می تواند برخی از آن انجام شده است و پس از آن اجازه دهید آنها را عمل می کنند. و همچنین به بسیج بزرگ قدرت او به عنوان رئیس جمهور از طریق دفاع تولید عمل می کنند. از طریق مثلا فراخوانی گارد ملی و با استفاده از ارتش برای انجام این نوع تست که کارشناسان مانند دکتر Fauci و دکتر Birx ما گفت: ما در حال پشت سر گذاشت. ما در کسری. ما در حال از دست دادن زندگی می کند چرا که این رئیس جمهور است و نه بسیج برای دریافت تست که ما نیاز داریم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها berated فردی خبرنگاران در طول نزدیک به روزانه کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسات و واکنش با umbrage به unflattering عناوین هفته گذشته پس از او شناور و استفاده از اشعه ماوراء بنفش نور و یا تزریق مواد ضد عفونی کننده برای درمان COVID-19 ویروس بیماران که باعث شد موجی از هشدار از ضد عفونی کننده تولید کنندگان و مقامات بهداشت عمومی. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت: بحث در مورد ضد عفونی کننده بود “طعنه آمیز است.”

قبل از برنشتاین بود در مصاحبه با سی ان ان Ana Cabrera تهمت صرف است که در گذشته چند ساعت griping در مورد رسانه ها.

“افرادی که من می دانم و می دانم که در تاریخ کشور ما می گویند که من سخت ترین کار رئیس جمهور در تاریخ است. من نمی دانم در مورد آن, اما من یک کارگر سخت و احتمالا بدست بیشتر انجام می شود در 3 1/2 سال بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ است. این خبر جعلی آن متنفر است!” گفت: در یک صدای جیر جیر.

در یکی دیگر از سه نفر از توییتهایی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمیته نوبل باید تقاضا جوایز خود را از خبرنگاران برای گزارش خود در روسیه تبانی و صریحا مسخره برای گیج کننده جایزه نوبل که برای داده های علمی, فرهنگی, یا, دستاوردهای علمی, با جایزه پولیتزر, که جوایز برای روزنامه نگاری است.

برنشتاین همراه با باب وودوارد, کمک به پایین آوردن رئیس جمهور ریچارد نیکسون با برنده جایزه پولیتزر پوشش رسوایی واترگیت در واشنگتن پست.

[بیشتر بخوانید: کارل برنشتاین: Jared کوشنر متقاعد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘برای جلوگیری از توهم” در مورد کوروناویروس]

حدود 5.1 میلیون نفر آزمایش شده اند در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب خواهد بود که حدود 1.6 درصد از جمعیت ایالات متحده. سلامت کارشناسان استدلال می کنند وجود دارد نیاز به گسترده تر, تست, حتی به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان برگ برنده را تشویق و هشدار می دهند که در اعتراض به اقامت در خانه اقدامات طراحی شده اند که به طور پیشگیرانه می تواند “نافرجام است.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس Coronavirus نیروی کار گفت: آمریکا باید دو coronavirus تست قبل از بازگشایی این کشور تا کارشناسان بهداشت می توانید یک ایده روشن تر از محدوده این بیماری همه گیر.

Cabrera خواسته برنشتاین اگر دوستان و مشاوران رئیس جمهور به او داده اند هیچ نشانه ای است که مرگ و میر وزن در مغلوب ساختن پیشی جستن. حدود 55000 نفر که قرارداد coronavirus نفر در ایالات متحده از اواخر بعد از ظهر یکشنبه.

“بله, من فکر می کنم آن است” برنشتاین گفت. “اما پاسخ او به مرگ و میر است به عصبانی در دشمنان خود را به دلیل من فکر می کنم وجود دارد این است که برخی از آگاهی او از چگونه آهسته او شده است به عمل در اینجا. و این واقعیت است که ما در مبارزه با این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de