Demonetisation اسکنر: Rajya سبها عبور Vivad Se Vishwas لایحه

Parliament on Friday approved the Direct Tax Vivad Se Vishwas Bill, which was passed by a voice vote and returned by the Rajya Sabha as it was a money Bill.مجلس در روز جمعه تصویب مالیات مستقیم Vivad Se Vishwas لایحه ای که تصویب شد با رای دادن صدا و در بازگشت توسط Rajya سبها آن را به عنوان یک لایحه پول.

مستقیم اختلافات مالیاتی مربوط به غیر قابل توضیح نقدی سپرده در بانک ها در طول demonetisation دوره می تواند حل و فصل تحت مستقیم حل اختلاف مالیاتی طرح. اگر assessees انتخاب طرح آنها نیاز به پرداخت 75 درصد از غیر قابل توضیح نقدی سپرده در بانک ها به عنوان مالیات وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: روز جمعه در Rajya سبها. او افزود که این طرح شد عفو طرح در تمام’ برای موارد مربوط به غیر قابل توضیح سپرده نقدی در طول 8 نوامبر-دسامبر 31 در سال 2016.

آهن گزارش شده بود زودتر demonetisation اختلافات مربوط به ارزش و به عنوان Rs 3 لاخ کرور ممکن است فایده این طرح به عنوان مالیات بر درآمد بخش تکمیل شده ارزیابی نهایی در همه این موارد و بسیاری از آنها در حال حاضر به چالش کشیده شده است در استیناف فروم.

اخبار مرتبط

مجلس در روز جمعه تصویب مالیات مستقیم Vivad Se Vishwas لایحه ای که تصویب شد با رای دادن صدا و در بازگشت توسط Rajya سبها آن را به عنوان یک لایحه پول. آن تصویب شد Lok سبها در مارس 4. تحت این طرح مالیات دهندگان مایل به حل و فصل اختلافات خواهد بود اجازه کامل چشم پوشی از منافع و مجازات اگر آنها پرداخت کل مبلغ مالیات در اختلاف با 31 مارس این سال زیر که اضافی 10% اختلاف مالیاتی باید به پرداخت بیش از و بالاتر از بدهی مالیاتی. بیشتر که معوقه مربوط به اختلاف منافع و یا مجازات تنها 25 درصد از مناقشه مجازات و یا علاقه باید پرداخت شود و اگر پرداخت شده در مارس 31, فراتر از آن همان خواهد بود افزایش یافته و به 30%. طرح باز خواهد ماند تا 30 ژوئن 2020.

به عنوان بسیاری از 4.83 لاخ مالیاتهای مستقیم موارد تومان ارزش 9.32 لاخ کرور در حال قفل کردن در های مختلف استیناف مرجع تخصصی مانند کمیسیون (تجدید نظر), ITAT بالا, دادگاه, دیوان عالی کشور و بازیابی بدهی دادگاه. وزیر دارایی گفت که 31 مارس بود که این تاریخ با توجه به پرداخت غرامت اضافی و بدون هر گونه مجازات در حالی که بین مارس 31 و 30 ژوئن غرامت پرداخت می شود با اضافی مجازات از 10٪. اما در نهایت در پایان این طرح از تاریخ اطلاع داده خواهد شد توسط دولت او اضافه شده است.

این لایحه همچنین محدود مقدار از اختلافات است که می تواند حل و فصل تحت این طرح به تومان 4 کرور اگر آنها نشأت گرفته از جستجو و تشنج عملیات. Sitharaman توضیح داد که موارد فوق Rs 5 کرور حذف شده اند از این طرح به طوری که بزرگ فرار-مربوط به موارد و موارد تقلب نمی آیند به این طرح و امکان استفاده از آن. “همین دلیل است که ما را محدود و آن را به بالاترین حد Rs 5 کرور و نه فراتر از آن. بنابراین ما نمی خواهیم اختلافات که شامل مبالغ بزرگتر را به استفاده از این طرح خیلی قبل از ما حتی می توانید ایجاد چیزی است که در پشت آن نوع اختلافات” وزیر دارایی گفت.

وزیر دارایی نیز روشن است که تنها کسانی که اختلافات مربوط به و یا تحت مالیات بر درآمد قانون گرفته خواهد شد تا تحت این طرح نه کسانی که سقوط تحت مالیات بر ثروت عمل می کنند. او افزود که ثانویه تنظیم به ارائه تنها برای ارزیابی سال 2017-18 و سال های پس از آن. آن را نمی شود به سال قبل از آن به که بیشتر از قیمت گذاری انتقال موارد مربوط. برای کسانی که پرداخت بخشی از تقاضا مقدار طول روند دادخواهی دیفرانسیل مقدار خواهد بود مسترد Sitharaman گفت.

Gokul Chaudhri, شریک, شرکت Deloitte هند گفت: “VSV طرح با هدف به سرعت در حال حل و فصل اختلافات در انتظار برای فعال کردن شرکت ها برای دستیابی به یک دادخواهی وضعیت. که در نهایت مورد تایید نظر مجلس منعکس مادی بهبود شرایط برای مالیات دهندگان. از چند هفته آینده خواهد حرکت VSV طرح به سطح عملیاتی; زمان و بهره وری از تعامل بین مالیات دهندگان و مالیات دولت است حیاتی برای موفقیت برنامه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net