دموکرات ها هشدار بلومبرگ: خندق شهرستان با ذهنیت رای دهندگان

هوستون — مایکل بلومبرگ است تیزهوشی یکی از نقاط فروش خود را در کاخ سفید پیشنهاد اما تگزاس دموکرات ها هشدار او که خود را boardroom ذهنیت می تواند ostracizing رای دهندگان.

بلومبرگ ، 78 رقابت خواهد در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه برای اولین بار هفته آینده در سه شنبه پس از گذراندن بیش از 500 میلیون دلار در تبلیغات پس از اعلام نامزدی خود را در ماه نوامبر گذشته. او را محروم مانده خرده فروشی سیاست نیاز به مسابقه اولیه رای گیری در ایالت های آیووا و نیوهمپشایر نوادا و کارولینای جنوبی است.

به عنوان یک خود حامی مالی او نمی تواند واجد شرایط برای این بحث تا زمانی که قانون تغییر قبل از نوادا است. اما تصمیم خود را برای تا زمانی که به تازگی اجتناب سنتی کمپین تاکتیک ها از جمله رسانه ملی مصاحبه و تلویزیونی شهر سالن خطرات ترک برداشت بد برای اولین بار به عنوان آخرین تصویر دموکرات باید از میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار قبل از آنها وزن در مسابقه.

بلومبرگ اذعان کرده است او یک شب خوب در نوادا پربیننده ترین بحث از چرخه با 19.6 میلیون بیننده. اما حامیان و مردد دموکرات در تگزاس که در آن او تلاش برای ایجاد یک بازی فکر نمی کنم او انجام می شود آسیب های جبران ناپذیری اگر او می تواند خود رها شهرستان نگرش است.

با سه روز قبل از سه شنبه امی Ardington, 59, هنوز هم جای خود غلت بزنید تا بین بلومبرگ و دیگر مرکز-چپ نامزدها از جمله جو بایدن و ctq. این وکیل بازنشسته از La Porte گفت: واشنگتن آزما سیاسی فرهنگ در آمده است که نیست یکی از اوایل نامزدی کوارتت متفاوت از نیوهمشایر که در آن برای مثال بسیاری از رای دهندگان را ندارد تا ذهن خود را در مورد آنها به بازیگران در یک رای گیری تا بحث است.

Ardington اضافه شده است که در حالی که او باور نمی کند “بحث مهارت لزوما ترجمه برای آنچه که لازم است برای انجام این کار” او اذعان بلومبرگ می تواند انجام شود بهتر است.

“مردم برسد که استراتوسفر که در آن آنها را به چالش کشیده است و آنها از دست دادن توانایی به پاسخ مناسب و تواضع شاید. او استفاده می شود به مردم گفت: ‘بله’,” او گفت:.

برای دیو Ofordile و 65 بحث مهم چون الیزابت وارن سکوت پس از برنی ساندرز در آیووا یکی از دلایلی که بدبختانه از او به بلومبرگ.

Ofordile بلومبرگ اشاره کرد که کنترل اسلحه و آموزش و پرورش وکالت او را تحسین نمی کند به نظر می رسد می خواهید برای “پاسخ به سوالات آنها به او بزنند.”

“این نگرانی من از آنجا که مردم تمایل به تاکید بیشتر بر بحث. او هنوز هم بازیگری مثل او در boardroom,” او گفت:. “آنچه که او نیاز به انجام است که وقتی آنها از او سوال و او ندارد موثر در پاسخ او فقط می توانید می گویند آنچه که او انجام داده برای زنان و غیره.”

اگر چه Ofordile اصرار بلومبرگ نشان نمی “او را خاموش” از آنجا که او می داند که شهردار سابق را “یک جنگنده جدید. او یک مبتدی در آن جنبه” او نگران بود در مورد مشاوران او.

“او تا به مقدار زیادی از پول به استخدام چاشنی مردم,” او گفت:.

بلومبرگ اول بافته deprecating, جوک در مورد نوادا بحث را از بیخ و بن سخنرانی روز بعد از طی یک سخنرانی در شهر سالت لیک. سپس او ضامندار بر روی messiness از کارولینای جنوبی دور به حفاری در رقبای برنی ساندرز و الیزابت وارن در یک کمپین توقف در هوستون.

“من یک سیاستمدار معمولی. من فکر می کنم من نشان داد که یک هفته یا بیشتر پیش در بحث” بلومبرگ گفت: این هفته از نوادا قبل از تبدیل به اولین-در-این-جنوبی تکرار. “من هرگز در یک محل که در آن هر کس مذاکرات در بالای هر یک از دیگر. من می توانم آن را باور نمی کند. مادر من می خواهم که شات من اگر من می خواهم انجام داده است.”

اطلاعات خدمات کارآفرین و نیکوکار در ادامه به ضربه تند وشدید زدن در سناتورهای برای فریاد در مورد “شعار حتی اگر آنها درست نیست.”

بلومبرگ ابرو مطرح شده در کارولینای جنوبی بحث برای bristling در برخی سوالات در مورد رکورد خود راکه مهمترین آنها در مورد عدم اطلاع توافق با زنانی که شکایت از تجربه جنسیتی در بلومبرگ LP.

“ما فقط نمی تواند همچنان به relitigate این,” او گفت:.

پیت Buttigieg, که همراه با بقیه در این زمینه شده است گریل شده توسط مطبوعات و رای دهندگان برای بخشی بهتر از یک سال ومقابله “اگر شما را انتخاب کنید شما relitigate این همه سال.”

بلومبرگ به نمایش گذاشته مشابه واکنش خود را در طول سی ان ان تاون هالخود را هنگامی که خواسته در مورد توقف و frisk یک سیاست است که اساسا به لحاظ نژادی برفلد شهر نیویورک ساکنان بازداشت مردم برای دورهای کوتاه از زمان به اطمینان حاصل شود آنها را حمل سلاح یا دیگر قاچاق.

“من نمی خواهم برای دریافت در علف های هرز و بحث در مورد آن. ما ساخته شده است یک اشتباه است. ما بیش از حد از آن و من قطع تقریبا به صفر, و ما انجام نمی دوباره آن را,” او گفت:.

پس از گزارشگران بیدارم مورد عدم وجود خود را از رسانه های در دسترس او شنبه برای مصاحبه این هفته با MSNBC را PoliticsNation و PBS Newshour, در میان دیگران با یک بخش اختصاص داده شده به او در آینده قسط از CBS 60 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>