دموکرات ها در تلاش برای سلب مشروعیت کار watchdog آژانس تحت تهمت

ملی روابط کار هیئت مدیره اصلی فدرال قانون کار ناظر آژانس تا به حال یک جمهوری خواه از هیئت مدیره از دسامبر و دموکرات ها نشان داده اند علاقه بیشتر در انتقاد از هیئت مدیره از اضافه کردن دموکرات ها.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک مسئولیت نامزد نامزد برای پر کردن شکافها باقی مانده که متعلق به حزب مخالف رئیس جمهور. حتی با چند ماه از هشدار دموکرات ها را اعلام نکرد ترجیح نامزدها قبل از صندلی باز شد.

این دموکرات ها را نه نادیده گرفته مدیره. آنها غالبا آن را مورد حمله قرار.

مدت طولانی به عنوان یک مرداب در میان سازمان های فدرال هیئت مدیره برجسته شد تحت ریاست جمهوری باراک اوباما هنگامی که آن شروع به شدت تفسیر قوانین قدیمی به نفع نیروی کار سازماندهی. تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, هیئت سیستماتیک مشغول به کار شده است برای معکوس کردن تغییرات ایجاد شده در زیر قبل از دولت.

دموکرات ها پاسخ داده اند با حمله به NLRB در چند جبهه نقاشی اعضای فعلی به عنوان آلوده توسط تضاد منافع است. ماساچوست ایالت الیزابت وارن تحت فشار قرار دادند تا برای اجرای دقیق استانداردهای اخلاق برای اعضای هیئت مدیره recusing خود را از موارد.

آنها همچنین به دنبال معکوس هیئت مدیره سیاست از طریق قانون. “به جای حفاظت از فارغ التحصیل کارگران ملی روابط کار هیئت مدیره در تلاش است تا آنها را از حقوق خود” ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز آن را به عنوان یک مدعی برای نامزدی حزب دموکرات گفت: در ماه ژانویه که به معرفی قانونی که جلوگیری از قانون پیشنهاد شده-ساخت توسط NLRB مورد unionizing و دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

هیئت مدیره شده است کاملا فعال در سال گذشته از قرار دادن برخی از بحث احکام شده اند که تحسین شده توسط کسب و کار و اتحادیه های کارگری. در اواخر سال گذشته آن را لغو و دولت اوباما برجسته ترین تصمیم حاکم است که franchiser شرکت های بزرگ می تواند “مشترک کارفرمایان” از نظر قانونی مسئول نقض توسط خود franchisees یک برنامه به طور بالقوه عظیم گسترش مسئولیت حقوقی. همچنین این اداره در سال گذشته است که misclassifying یک کارمند به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل است و نه به خودی خود یک تخلف از قانون فدرال است. این حکومت است که کسب و کار می تواند ممنوعیت nonemployee اتحادیه فعالان از اموال خود را و ساخته شده آن را آسان تر برای کارفرمایان به تغییر مقررات در قرارداد کار بدون این اتحادیه اجازه. آن همچنین پیشنهاد محکم کردن قوانین محدود کننده ملی روابط کار, قانون حمایت برای استفاده از بی حرمتی بطور شفاهی سوء استفاده و نژادی نسبت زبان با فعالان کارگری.

هیئت مدیره آخرین دموکراتیک منصوب اوباما انتخاب لورن McFerran پایین پا در ماه دسامبر زمانی که مدت او تمام شده است. که برگ هیئت مدیره به رئیس جان حلقه و اعضای ویلیام امانوئل و ماروین کاپلان. یک سخنگوی کاخ سفید و شومر این دفتر هر دو کاهش یافته است به نظر.

“این اولین بار در تاریخ است که هیئت مدیره شده است همه جمهوری خواه” اشاره کرد ویلما Liebman سابق NLRB معاون اول منصوب شده توسط رئیس جمهور بیل کلینتون و در حال حاضر عضو ارشد پژوهش در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد.

امانوئل منقضی می شود در ماه اوت به طوری که هیئت مدیره می تواند به زودی فاقد اکثریت برای یک دوره تا زمانی که کاخ سفید می تواند یک جایگزین از طریق مجلس سنا.

در حالی که در گذشته اختلافات میان سنا و کاخ سفید اغلب منجر به صندلی که به سمت چپ باز گاهی اوقات برای سال, وضعیت فعلی مجموعه ضعیف سابقه. آن را نشان دهنده زشت سیاست در چشم بسیاری از کارشناسان قانون کار. هیئت مدیره تصمیم گیری هیچ مخالف عقاید یک وضعیت غیر معمول است که باعث می شود برای بد ظاهر.

“همه ما را متوجه خواهید شد. آن را مورد توجه کارفرمایان و اتحادیه های کارگری به طور یکسان” گفت: Steve برنشتاین مدیر-سمت وکیل با شرکت Fisher & Phillips.

دموکرات clamored برای پنج عضو هیئت مدیره در طول دولت اوباما. اما هر دموکراتیک نامزد به احتمال زیاد برای پیدا کردن خود را outvoted در موارد مهم از هیئت مدیره عمل توسط یک اکثریت ساده. هیئت مدیره فعلی را سه مغلوب ساختن پیشی جستن-برداشت اعضای آن را عملکرد نصاب اما اگر فقط یک شرکت نمی, آن را نمی تواند شماره گیری.

Recusals یک موضوع مهم برای هیئت مدیره فعلی. آن را مجبور به تخلیه یک حکم مهم 2017 تصمیم به نام Hy-نام تجاری مربوط به مشترک-کارفرما شرکت با مسئولیت زمانی که هیئت مدیره بازرس کل مشخص است که امانوئل باید recused خود را با توجه به تضاد منافع. امانوئل ادعا هیچ گونه درگیری وجود داشته است.

بازرس کل تحقیقات آغاز شد زیر شکایت توسط قانونگذاران دموکرات مانند وارن و بهداشت ، پتی موری از واشنگتن است. آنها همچنان به فشار به شدت برای اعضای recuse خود را در موارد دیگر. در پاسخ به هیئت مدیره راه اندازی 18 ماه بررسی جامع از آن اخلاق سیاست ها و روش که در بر داشت که آنها ارائه حمایت قوی در برابر تضاد منافع است. دموکرات ها همچنان به فشار برای اعضای هیئت مدیره به recuse خود را در موارد.

حلقه گفت: واشنگتن آزما در مصاحبه ای پس از این گزارش شده است که “برای کسانی که می خواهند برای تسلیحاتی اخلاق و هیئت مدیره-عضو recusals برای پیشبرد یک دستور کار احتمالا چیزی خواهد آنها را برآورده سازد. که واقعا مایه تاسف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>