دموکرات ها به استفاده از بحث سعی کنید به بلانت برنی ساندرز حرکت

دموکرات ها را به مرحله برای بحث در کارولینای جنوبی روز سه شنبه در آنچه که می تواند آخرین فرصت برای جو بایدن و دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای توقف برنی ساندرز’ درایو به نامزدی.

78 ساله سناتور از ایالت ورمونت است که در موقعیت قطب به عنوان کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه در روز شنبه.

ساندرز به پایان رسید در یک مجازی کراوات با سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در اولین نامزدی مسابقه در آیووا و پس از آن با پیروزی در آینده متحده برای رای دادن — نیوهمپشر و نوادا.

هفت نامزد ریاست جمهوری خواهد شد در این بحث ابتدا در 8:00 pm در چارلستون کارولینای جنوبی در روز سه شنبه شب (0100 GMT شنبه) در 10th بحث از کمپین چرخه.

علاوه بر ساندرز بایدن و Buttigieg, ماساچوست, Senator Elizabeth Warren, مینه سوتا, سناتور ctq رسانه نجیب زاده مایکل بلومبرگ میلیاردر و تام Steyer نیز در مرحله.

بلومبرگ ، 78 خواهد بود به دنبال ارتجاعی خود را از عملکرد فاجعه بار در بحث و ثابت کند که او یک معتبر وزش جایگزین به چپ Sanders.

بایدن 77, نیز بوده است ردی از مرکز و خواهد بود به امید جستن از او دلتنگ عملکرد در آیووا و نیوهمشایر, جایی که او به پایان رسید چهارم و پنجم بود.

معاون سابق رئیس جمهور آمد و در دوم در نوادا قفقاز اما با 20.2 درصد و او به خوبی پشت ساندرز’ 46.8 درصد است.

بایدن بوده است شمارش را بر پشتیبانی قوی خود را در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در کارولینای جنوبی برای شارژ خود را ضعیف مبارزات انتخاباتی.

اما ساندرز شده است صعودی در پای صندوق های رای در جنوب دولت در هفته های اخیر و بایدن سرب وجود دارد کاهش یافته به تک رقمی.

یک ساندرز پیروزی در کارولینای جنوبی و یا حتی دوم نزدیک می تواند او را تا برای یک حذفی در “شنبه” در مارس 3, زمانی که 14 متحده به پای صندوقهای رای.

ساندرز آمد نسبتا صدمه ندیده در آخرین مناظره اما او به احتمال زیاد به صورت آتش تر از رقبای خود در روز سه شنبه.

برخی از دموکرات ها استدلال می کنند که ساندرز خود قسم خورده “دموکراتیک سوسیالیستی” است که بیش از حد به سمت چپ برای بسیاری از آمریکایی ها خواهد بود و یک حریف ضعیف در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

که یک خط حمله که 38 ساله میانه Buttigieg شاغل در آخرین مناظره که در طی آن او به نام ساندرز “پلاریزه.” “آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها مناسب اگر آنها را انتخاب کنید بین یک سوسیالیست که فکر می کند که سرمایه داری ریشه همه شر و یک میلیاردر که فکر می کند که پول باید به ریشه تمام قدرت” Buttigieg گفت: انتخاب بین ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز که طرفداران بهداشت و درمان و دانشگاه آزاد برای همه و ریل در برابر “شرکت حرص” به وضوح معتقد است که او بیشتر در تماس با احساسات دموکراتیک رای دهندگان.

از او پرسیده شد که بیش از آخر هفته در CBS “60 دقیقه” برنامه اگر حزب دموکرات است نقل مکان کرد به دور از مرکز و به سوی او در سمت چپ.

“در بسیاری از آنها” او گفت:. “و ایده هایی که به نظر می رسید رادیکال چهار سال پیش در حال حاضر نوع از جریان اصلی.” این بایدن کمپین نشانه های روز دوشنبه که معاون سابق رئیس جمهور است که به احتمال زیاد به بیرون آمدن نوسانی در روز سه شنبه.

در واکنش به نظرات ساندرز ساخته شده بیش از آخر هفته در مورد کوبا اواخر فیدل کاسترو رهبر این بایدن کمپین منتشر شده یکی از قویترین حملات هنوز در حزب سوسیالیست دموکراتیک.

ساندرز در “60 دقیقه” مصاحبه گفت: “ما بسیار مخالف استبدادی طبیعت کوبا, اما, شما می دانید, آن را ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است.”

این بایدن کمپین گفت: ساندرز’ سخنان بخشی از یک بزرگتر الگو در سراسر زندگی خود را در آغوش استبدادی رهبران و دولت ها در سراسر جهان است.”

“او به نظر می رسد که بیشتر الهام در شوروی Sandinistas, Chavistas و کاسترو از امریکا است.” جیم Clyburn نفوذ حزب دموکرات در مجلس نمایندگان از ایالت کارولینای جنوبی گفت: مقدار بود در معرض خطر برای بایدن در شنبه رای اما “آن است را ندارد و یا شکستن.”

“این همه بستگی دارد چگونه از آن بیرون می آید. من فکر می کنم باعث شکستن و یا احتمالا زیر پنج شنبه — فوق العاده سه شنبه” Clyburn گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>