دموکرات ها به دنبال کمک برای مشکل اتحادیه حقوق بازنشستگی در آینده بسته امداد

آمریکا برنامه ریزی جدید و فراگیر اقتصادی بسته امداد برای پاسخ به coronavirus می گویند آنها شامل فدرال کمک برای مشکل اتحادیه حقوق بازنشستگی.

دموکرات ها باید فقط آغاز تهیه پیش نویس امداد لایحه که به گفته آنها عبارتند از افزایش خانواده ترک پرداخت پول بیشتر برای مواد غذایی تمبر و کارگر جدید ایمنی مورد نیاز است.

بازنشستگی نجات اگر شامل اندازه گیری می تواند هزینه دهها میلیارد دلار اگر آن را منطبق بازنشستگی امداد بسته خانه سال گذشته به تصویب رسید.

سخنران نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا به خبرنگاران گفت: او معتقد است رئیس جمهور تهمت است نشانه علاقه در کمک به مشکل بازنشستگی و برنامه های, اما آن است که از مطالعه حذف از 2.2 تریلیون دلار بسته به قانون امضا شده در هفته گذشته به دلیل حمله داعش به رهبری رهبر اکثریت میچ مک کانل نمی خواهم آن را در این لایحه است.

“رئیس جمهور تهمت بود در واقع حمایتی اما میچ مک کانل نمی شد” پلوسی گفت. “و او گفت: ما آن را ذخیره کنید برای بعد از قبض. اینجا آینده لایحه است.”

آمریکا اوایل این ماه معرفی اقتصادی امداد بسته بود اما رد قانونگذاران سنا که مذاکره 2.2 تریلیون دلار آمریکا در مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

از کنار خانه پیشنهاد شامل زبان در خانه-تصویب بوچ لوئیس قانون multiemployer بازنشستگی نجات اندازه گیری با نزدیک به 100 میلیارد دلار برچسب قیمت. این امر با ارائه وام های کم بهره به ترین کشور با کمبود بودجه روبرو اتحادیه بازنشستگی قصد دارد برای کمک به آنها را دفع بلندی عجز از پرداخت دیون و آن را ارائه اضافی $71 میلیارد مستقیم کمک نقدی به کسانی که تلاش برنامه های بازنشستگی. اندازه گیری کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود مزایای بازنشستگی برای 1.3 میلیون نفر از کارگران.

پلوسی را نشان نمی دهد در این هفته که آیا پیش نویس جدید اقتصادی امداد لایحه را شامل بوچ Lewis عمل می کنند اما یک دموکرات دستیار تایید آن اذعان طرح را باید هر دو حزب.

“پیشنهاد ما این است که بوچ Lewis, عمل, اما, مهمتر, ما نیاز دارید و می خواهید multiemployer اصلاحات حقوق بازنشستگی است که کار می کند” عضو ارشد دموکرات دستیار گفت: واشنگتن آزما. “ما نه متعهد به رویکرد است که ما نمی توانیم مذاکره یک راه حل است.”

خانه-تصویب لایحه برنده پشتیبانی از ده ها تن از جمهوریخواهان مجلس نمایندگان اما هرگز آن را دریافت و بررسی در سنا است.

طرح تولید شده مخالفت برخی از اقتصاددانان استدلال می کنند که آن را نشانی از هیچ چیز به آدرس اساسی نقص در برنامه های بازنشستگی که در حال حاضر تهدید می کند پرداخت بدهی خود را.

حدود 125 multiemployer برنامه های بازنشستگی خود را تبدیل خواهد شد ورشکسته در دو دهه آینده و برخی را به شکست در چند سال آینده CBO گفت.

“این یک راه برای پا زدن می تواند به پایین جاده و شما با استفاده از مقدار زیادی از پول مالیات دهندگان” راشل Greszler یک محقق در اقتصاد بودجه و حقوق در بنیاد میراث گفت: واشنگتن آزما.

Greszler با اشاره به سپتامبر. 6 نامه از دفتر بودجه کنگره هشدار داد که از بلندی سقوط بسیاری از اتحادیه های طرح بازنشستگی حتی اگر کنگره می گذرد بازنشستگی کرده است.

“حدود یک چهارم از تاثیر برنامه های بازنشستگی خواهد ورشکسته در 30 سال وام دوره و نمی خواهد به طور کامل بازپرداخت وام خود” CBO نوشت. “بسیاری از برنامه های دیگر را تبدیل به ورشکسته در دهه های زیر خود را به بازپرداخت وام خود را.”

Greszler گفت: آن را حس بیشتری را برای دولت فدرال به ساحل تا بازنشستگی شرکت گارانتی بهره مند و یا PBGC که آن هم به رهبری, برای عجز از پرداخت دیون و برای قرار دادن در محل اصلاحات برای کمک به برنامه های بازنشستگی زنده ماندن مانند کاهش اندکی در منافع.

دموکرات و بسیاری از جمهوری خواهان گفت: کنگره هیچ چاره ای جز عمل به توقف بازنشستگی از ورشکسته شدن.

اکثریت قریب به اتفاق اتحادیه برنامه های بازنشستگی به شدت با کمبود بودجه روبرو خواهد شد و مجبور به قطع مزایای کارگران بازنشسته بدون فدرال کمک کند.

کنگره در سال گذشته با تصویب قانون برای حفاظت از حقوق بازنشستگی و بهداشت و درمان برای 92,000 معدن کارگران است.

جمهوری خواهان مجلس سنا نیز در معرفی خود multiemployer اصلاحات حقوق بازنشستگی طرح آنها گفت: “طراحی در یک راه متعادل برای جلوگیری از اوج بیشتر قصد دارد به یک فقیر-تامین شرایط و همچنین برای جلوگیری از افشای مالیات دهندگان به خطرات مرتبط با آن تا حد زیادی با کمبود بودجه روبرو multiemployer سیستم و هل دادن PBGC به عجز از پرداخت دیون.”

اندازه گیری شد نوشته شده توسط کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley یک جمهوری خواه آیوا و سلامت آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی رئیس کمیته لامار الکساندر یک جمهوری خواه تنسی.

“ما نیاز به سرعت عمل می کنند اما ما نمی توانیم فقط ریختن پول به شکست و جناح وجوه” Grassley گفت. “برنامه ما خواهد شد ارائه کمک و اصلاحات در حال حاضر. بدون آن ما بازنشستگان خواهد شد در سمت چپ و بدون آینده آنها کار کرد.”

AFL-CIO مخالف Grassley-الکساندر طرح استدلال این نهاد بیش از حد از مسئولیت در اتحادیه های کارگری نیاز آنها به ارائه مقدار حق بیمه بالاتر به PBGC.

“این سند حاوی هیچ فدرال کمک های مالی وجه” AFL-CIO مقامات در بیانیه ای گفت. “این کنتراست به بیش از 700 میلیارد دلار است که دولت در اختیار بانک ها و وال استریت در سال 2008 و دیگر مالیات شرکت, جالب, در سال های اخیر است. آن است که تنبیهی در طبیعت تحمیل سنگین هزینه های جدید است که حتی سالم برنامه قادر خواهد بود برای زنده ماندن.”

دموکرات ها را مجبور به مذاکره دو حزبی راه حل با سنا است که اجرا شده توسط خواهان. آنها همچنین باید برای متقاعد کردن مجلس نمایندگان آمریکا از کنتاکی که هر بازنشستگی و کمک مالی به آن تعلق دارد در یک کروناویروس جدید امداد اندازه گیری.

“من قصد ندارم به اجازه می دهد این فرصت را برای دموکرات ها برای رسیدن به نامربوط سیاست مواردی که آنها نمی خواهد در غیر این صورت قادر خواهید بود به تصویب” مک کانل گفت: در هیو هویت نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de