دموکرات ها به دنبال به تصویب 500 میلیارد دلار به علاوه گسترش مواد غذایی در اقتصادی امداد قوانین این هفته

مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها خواهان کنگره تصویب 500 میلیارد دلار بسته امداد در این هفته که شامل 15 درصد افزایش در مواد غذایی تمبر مزایای.

درخواست بیش از دو برابر 250 میلیون دلار بودجه اضطراری به دنبال خزانه داری وزیر استیو Mnuchin به گسترش فوری کسب و کار کوچک کمک های اولیه در حال اجرا است که خشک است. دموکرات ها می خواهند پول اضافی برای امکانات بهداشتی و کمک به دولت های ایالتی و محلی.

“دلخراش شتاب coronavirus بحران خواسته های جسورانه فوری و مداوم عمل از کنگره برای محافظت از آمریکایی ها در زندگی و معیشت” سخنران نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: در یک بیانیه مشترک چهار شنبه. “به عنوان دموکرات ها گفته اند که پس از یک روز کنگره باید ارائه اضافی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و خانواده های ساختمان در قوی کردن پرداخت های ساخته شده در دو حزبی مراقبت عمل می کنند.”

رئیس جمهور تهمت امضا 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل در مارس 28, که شامل 350 $میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک به ماندن در عملیات و جلوگیری از تخمگذاری کردن کارکنان. کسب و کار کوچک کمک برنامه های در حال اجرا از پول و Mnuchin از کنگره خواسته است تا به سرعت به تصویب اضافی $250 میلیارد

کنگره در جلسه به دلیل coronavirus است و نه برنامه ریزی برای بازگشت تا آوریل 20 در اولین.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی گفت: سعی کنید به تصویب بودجه اضافی با اتفاق آرا موافقت در مجلس سنا طرفدار forma جلسه در روز پنج شنبه. خانه را پس از آن را اندازه گیری کنید و سعی کنید به آن عبور کند و همچنین با اتفاق آرا رضایت.

هر دو طرف باید به توافق برسند به این قانون به آن شانس قبولی با اتفاق آرا رضایت می کند که نیاز به یک تماس رول رای و یا بحث است. هر نماینده مجلس می تواند بلوک به اتفاق آراء رضایت از لایحه.

شومر و پلوسی نیز خواستار نیمی از 250 میلیارد دلار Mnuchin است که به دنبال “است که از طریق جامعه مبتنی بر موسسات مالی که در خدمت کشاورزان, خانواده, زنان, اقلیت و کهنه متعلق به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی در, روستایی, tribal, حومه شهرها و جوامع شهری در سراسر کشور ما و بهبود اطمینان از واجد شرایط کسب و کارهای کوچک می تواند دسترسی به این بودجه بحرانی و تبدیل دور توسط بانک ها.”

در علاوه بر این به 250 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک آنها خواستار 100 میلیارد دلار برای بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و نظام سلامت “با ارائه به شدت مورد نیاز منابع به خط مقدم از این بحران از جمله تولید و توزیع ملی سریع تست و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).” آنها همچنین درخواست برای $150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به coroanvirus شیوع و مقابله با این درآمد از دست داد.

پلوسی و شومر گفت: پس از کنگره عبور اضافی 500 میلیارد دلار و مواد غذایی تمبر افزایش قانونگذاران باید شروع طراحی یک بزرگتر اقتصادی امداد اندازه گیری “است که گسترش و گسترش دو حزبی مراقبت در عمل به پاسخگویی به نیازهای مردم آمریکا.”

آنها افزود: “مراقبت 2 باید ارائه فرآیندی امداد به عنوان مردم آمریکا آب و هوا این حمله خود را در زندگی و معیشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im