مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها در حال افزایش خواستار تاریخی فدرال کمک مالی از دولت های ایالتی و محلی برای مقابله با درآمد قابل توجهی ضرر و زیان به دلیل شیوع کروناویروس.

برچسب قیمت برای کمک دموکرات ها پیشنهاد عظیم است: $500 میلیارد دلار برای دولت به همراه “یک شکل” برای شهرداری, سخنران, Nancy Pelosi, حزب دموکرات کالیفرنیا به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

و بیشتر وجود دارد: پلوسی گفت: نمایندگان مجلس ممکن است به دنبال یک $200 میلیارد افزایش در هزینه های پزشکی.

کنگره در ماه گذشته با تصویب قانون ارائه 150 میلیارد دلار در فدرال کمک به متحده است. جداگانه اندازه گیری کنگره با تصویب قبلی در ماه مارس ارائه شده موقت 6.2 درصد افزایش در فدرال پزشکی هزینه می شود.

“و در حال حاضر ما نیاز بیشتر به” پلوسی گفت: روز سه شنبه در یک تماس را فشار دهید که ویژه اتحادیه کارگران است که می تواند در صورت اخراج به علت کمبود بودجه روبرو متحده و شهرداری ها.

آمریکا احتمال حمایت در درون خود حزب به تصویب هزینه های بزرگ لایحه که شامل بسیاری از آرزوی خود لیست اقلام است.

اما در مجلس سنا توسط جمهوریخواهان کنترل می شود و میچ مک کانل رهبر اکثریت است به نام پلوسی خواسته های “مماس چپ daydreams.”

مک کانل خود را اعلام کرده اولویت های خود را برای دور بعدی coronavirus قانون. مک کانل گفت: او به دنبال قوانین جدید برای “گسترش و تقویت” برای حمایت از کسب و کار و امکانات بهداشت و درمان از پرونده های حقوقی فرصت طلب.

“در حالی که ملت ما خواسته است هر کس از خط مقدم بهداشت و درمان حرفه ای برای ضروری کسب و کار کوچک صاحبان عمده کارفرمایان برای انطباق در راه های جدید و نگه داشتن, خدمت, یک درهم و برهم کردن از قوانین فدرال و ایالتی می تواند به راحتی منظور خود را از تلاش های قهرمانانه در حال ملاقات با سالها بی پایان دعاوی” مک کانل گفت: در این هفته.

مک کانل در مصاحبه ای گفت: در مرد بنسون نمایش رادیویی دوشنبه “وجود دارد و احتمالا خواهد بود” فدرال جدید هزینه های بسته برای دولت های ایالتی و محلی مبتلا به کروناویروس مربوط به کمبود بودجه. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه نیز متعهد به ارائه ایالتی و محلی کمک در لایحه.

دموکرات ها گفت: عربستان را تحت فشار به دولت های محلی و هزینه های طرح از آنجا که فرمانداران در هر دو طرف از آن حمایت و در حال ارائه دموکرات با بودجه درخواست برای دیدار با نیازهای خود را.

اما جمهوری خواهان کنگره و رئیس جمهور نیست در هر نقطه نزدیک به سبز-روشنایی هزینه های طرح پیشنهاد شده توسط دموکرات و آنها تنظیم شرایط در ازای هر دولت جدید محلی و یا هزینه.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما رسیدن به چیزی است که فراتر از به سادگی با ارسال پول” مک کانل گفت بنسون.

مک کانل می خواهد به ترکیب جدید مسئولیت حمایت از کارفرمایان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه نیز پیشنهاد وجود دارد نیاز به یک تجارت جدید ایالتی و محلی بودجه.

تهمت می خواهد حقوق و دستمزد کاهش مالیات که دموکرات ها قبلا رد کرد.

و تهمت وجود دارد گفت: باید یک بین بردن پناهگاه های شهر, سیاست برخی از کشورها اجرا برای حفاظت از مهاجران غیر قانونی از فدرال مهاجرت کردند.

جمهوری خواهان نیز مخالف متحده با استفاده از پول به قید وثیقه مشکل خود را به صندوق های بازنشستگی.

“من فکر می کنم وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین این دولت است که پول از دست داده به دلیل COVID و دولت است که اجرا شده است بسیار بد برای 25 سال” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دیدار با فلوریدا کالیفرنیا ، ران DeSantis. “وجود دارد یک تفاوت بزرگ در نظر من است. و شما می دانید, ما می خواهم به بحث در مورد چیزهایی مانند حقوق و دستمزد کاهش مالیات ما را به بحث در مورد چیزهایی مانند پناهگاه شهرستانها به عنوان مثال. من فکر می کنم پناهگاه شهرستانها هستند چیزی است که به ارمغان آورد تا جایی که مردم هستند که مجرمان محافظت می شود. آنها در حال محافظت از دادستان است. من فکر می کنم که باید انجام شود. من فکر می کنم که یکی از مشکلات است که ایالات متحده داشته باشد.”

مک کانل در هفته گذشته گفت: او پشتیبانی بررسی تغییر قانون است که اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی فدرال به جای استفاده از مالیات فدرال دلار برای سرپا نگه داشتن بودجه کافی بازنشستگی و برنامه های.

“ما می خواهیم برای کمک به آنها را با هزینه های که به طور مستقیم مربوط به کروناویروس شیوع” مک کانل گفت بنسون در روز دوشنبه. “اما ما علاقه مند به کمک به آنها را ثابت سن مشکلات است که آنها نه به حال شجاعت به رفع در گذشته است.”

رهبران دموکرات در روز سه شنبه را رد کرده و ایران پیشنهادات.

“من فکر نمی کنم در این زمان از کروناویروس که وجود دارد هیچ علاقه ای به داشتن هر گونه حفاظت کمتر برای ما کارگران” پلوسی گفت: خبرنگاران که پرسید در مورد مک کانل طرح به سعی کنید به منظور محدود کردن کارفرما بدهی.

پلوسی همچنین اخراج مک کانل تمایل به بلوک متحده از نجات صندوق های بازنشستگی با پول فدرال.

او مقصر سابق جمهوریخواه فرماندار برای بازنشستگی بودجه افتضاح آشکار در ایلینوی و گفت: جدید بودجه فدرال برای دولت های ایالتی و محلی در نظر گرفته شده است برای مقابله با تاثیر از coronavirus اپیدمی و هیچ چیز دیگری.

Pelosi اخراج قرار دادن محدودیت در هزینه های جدید به منظور جلب رضایت جمهوری خواهان که می خواهید برای محدود کردن دولت چگونه می تواند با استفاده از فدرال کمک.

“ما نمی نیاز به هر گونه تجویزی در مورد کسی روش یا فقط بهانه ای نیست برای انجام این کار” پلوسی گفت. “این واقعا غم انگیز آن را شرم آور. به دلیل وجود چنین فوق العاده ای نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im