دموکرات گانینگ برای متوسط ایران سناتور. سوزان کالینز به عنوان میانه رو مین polarizes

بازار برای میانه زمین, سیاست داشتن از بین میره دموکرات ها معتقد هستند آنها از سوی دیگر ، سوزان کالینز در طناب پس از سال ها از عدم چشمگیری برای سرنگونی جمهوری خواه میانه رو از مین است.

کالینز سرپیچی کرده است شانس شکست دادن قوی دمکرات لیبرال متمایل مین حتی به عنوان موج آبی نابود انتخابات یک بار پر رونق هیئتی از انگلستان خواهان است که پس از پر کنگره است. اما در دوره ای از بیش از حد تعصب کالینز این بود که رکن اصلی سیاسی قدرت ماندن و مالی و ناراحت کننده میکروسکوپ است.

دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان کمتر پذیرای عملی آرا در قانون و قضایی نامزد از در او بسیار نزدیک به ربع قرن در سنا است. این آسیب پذیری تبدیل شده است به خصوص پس از رئیس جمهور تهمت فرض بر این دفتر سه سال پیش.

“هیچ سوال در ذهن من این است که سخت ترین مسابقه کالینز را داشته اند پس او را اول برو در اطراف گفت:” توبی مک گراث دموکراتیک خلق خودی در مین داد زد: باراک اوباما دو کمپین وجود دارد و همچنین هدایت مستقل بهداشت ، آنگوس کینگ به پیروزی در سال 2018 است. “دموکرات هستند و نه به او نفع شک دیگر راه آنها در گذشته است.”

پس از مواجهه با یک نبرد سخت در سنا اولین مسابقه در سال 1996 کالینز به راحتی از اعزام نیرومند دموکراتیک رقبا. او ضرب و شتم Chellie Pingree, در حال حاضر یک نماینده کنگره با 16 امتیاز در سال 2002; و او را شکست داد و تام آلن سپس نشسته کنگره با 23 امتیاز در سال 2008. که در آن سال اوباما برنده بزرگ در ایالت مین و کمک به دموکرات ها تلنگر کنترل نه کرسی سنا.

با وجود این نشان از سیاسی عضله دموکرات ها می گویند 2020 مسابقه به نظر می رسد و احساس می کند متفاوت است. آنها با اشاره به افت سناتور کار تصویب در برخی از نظرسنجی ها به سطح که در آینه مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی در اواسط 40 سالگی شایع است. او تا به حال وسط جمع آوری کمک های مالی عملکرد سه ماهه اول این سال — $2.4 میلیون افزایش — نسبت به عظیم $7.1 میلیون مسافت از دموکرات رقیب: سارا Gideon بلندگو از مین مجلس نمایندگان.

دموکرات ها ادعا می کنند این شاخص در حال اثبات Collins انجام داده است آسیب های جبران ناپذیری به میانه تصویر که تلقيح او از روحیه چالش در انتخابات قبلی. و آنها به خصوص به اعتبار او رای به تایید برت Kavanaugh به دیوان عالی کشور در سال 2018 و تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح در اوایل سال جاری برای چه آنها را به عنوان کالینز را به آتش کشیدند.

“او معمولا برنده زیرا او می شود دموکراتیک متقاطع آرا و من فکر می کنم دموکرات ها در حال نا امید چون او را نگه می دارد در حال سقوط در خط حزب و رئیس جمهور گفت:” راشل اروین جانباز دموکراتیک عمل از مین است که در حال حاضر سخنگوی اکثریت سنا PAC فوق العاده PAC تراز وسط قرار دارد با رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک است.

جمهوری خواهان معتقدند که کالینز است که در مشکل قابل توجه حداقل قضاوت اصلی در اوایل سرمایه گذاری ایران و متحدان آن در حال ساخت در او گشتند.

ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته محفوظ اولیه تلویزیون و رادیو تبلیغات به ارزش $5.1 میلیون نفر در ایالت مین است. لکه های تنظیم شده برای شروع ژوئن 3, کامل, پنج ماه قبل از انتخابات نوامبر. رهبری مجلس سنا صندوق فوق العاده PAC وابسته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل از کنتاکی ساخته شده 7.2 میلیون دلار فروش در مین شروع به سپتامبر. 8 بالغ به یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های این گروه را در این چرخه انتخابات.

علاوه بر این, یک ملت سیاسی سازمان غیر انتفاعی هم تراز با رهبری مجلس سنا صندوق شده است در هوا در مین از ژانویه با تبلیغات شعار کالینز را ضبط.

اما جمهوری خواهان ادعا می کنند اعتماد به نفس در Collins.

آنها نقطه به سناتور پیروزی در سال 2008 به عنوان یک نمونه منحصر به فرد حالت ارتجاعی تحت آتش در حالی که برجسته کردن آنچه که آنها ادعا هستند اشتباه توسط گیدئون 48 که جمهوری خواهان می گویند که آمادگی برای فشار بسته بندی شده مبارزه است. جمهوری خواهان به استناد یک کمپین مالی شکایت مین عربستان در برابر گیدئون با مین اخلاق کمیسیون. آنها همچنین او را متهم فرصت طلبی برای انتقاد از گسترش سلاح های هسته ای از پول در سیاست با وجود پذیرش کمک های مالی از عمل سیاسی کمیته.

“بین اخلاق نقض و شرکت های بزرگ پول نفاق گیدئون دارای اعتماد مشکل است. او به نظر می رسد مانند یک ترسو, سیاستمدار گفت:” جسی شکار NRSC سخنگوی.

این نامزد جمهوری خواه است برنده انتخابات ریاست جمهوری در مین آشکار از سال 1988. اما دولت است نه سیاسی کویر برای حزب.

از سال 1997 تا سال 2013 ایران با کنترل هر دو مجلس سنا صندلی و از سال 2011 تا 2019 این حزب برگزار شد فرماندار عمارت. مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دولت دقت به دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 اما برنده یکی از ایالت دو کنگره مناطق عمدتا روستایی محافظه کار 2nd منطقه شامل شمال و غرب مین است. یک جمهوری خواه حکم کرد که صندلی به صورت دوره ای اخیرا از 2015 تا 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de