شش دموکراتیک نامزدهای ریاست جمهوری همه تلاش برای جلوگیری سناتور برنی ساندرز حرکت در نیوهمپشایر بحث در شب جمعه. آنها نمی.

ناامیدی به جلوگیری از ساندرز از اینکه نامزد شد بر روی صفحه نمایش کامل. آنها را نجات داد برخی از آتش خود را برای دیگر رهبر در آیووا پیت Buttigieg اما به نظر می رسید پاک کردن آنها بیشتر نگران این امکان است که به طور کامل از سوال که حزب دموکرات نامزد را در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود خود توصیف سوسیالیستی همه آنها به سادگی ترس از دست خواهد داد.

و اگر هر یک از رقبای خود را برای امید برک آوت عملکرد به توقف ساندرز’ حرکت آن نمی آمد. در پایان از دو و نیم ساعت بحث وجود نداشت و روشن جایگزین.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اذعان کرد که او در زمان یک فروشي با جایگاه چهارم ایستاده در آیووا را در یک عملکرد مناسب و معقول اما مثل قبلی مناسب اجرای آن بعید است آن را نقل مکان کرد و سوزن را به نفع خود.

Buttigieg تازه کردن عملکرد در آیووا که به نظر می رسد که او را برنده تر نامزدی نمایندگان نسبت به سایر نامزدها در زمان flack از همه طرف به او بی تجربگی رکورد خود در پلیس و حمایت خود را از پول دموکراتیک اهدا کنندگان. او پشت سرگذاشته حملات خوبی است اما به نظر می رسد به احساس گرما از او جلو-دونده وضعیت.

 

سناتور ctq بود و مجهز به مشخصه خود را یک آستر — “چه کسی است که او گفت:” بارها و بارها مورد تهمت را رویکرد غیر معمول به ریاست جمهوری — اما او هنوز هم به نظر نمی رسد به شکستن از وسط زمین.

روز جمعه فروم آخرین بحث قبل از نیوهمپشایر دارای اصلی خود را در روز سه شنبه. پس از هرج و مرج و عدم اطمینان است که آیووا وارد دموکراتیک نژاد با آن کهنه حزبی و با تکنولوژی بالا snafus نامزدها در شمارش روشن و قابل اندازه گیری نتایج حاصل از یک سنتی اولیه.

ساندرز است مورد علاقه را به نفع خود نیوهمپشایر اما نظرسنجی های اخیر نشان داد Buttigieg برش به خود منجر شود. وارن و بایدن دنباله و بقیه به سختی رقابتی است.

برنی است ‘بیش از حد افراطی’

ساندرز گیر به پوپولیستی خود پیام است. “راه شما مردم را هم با ارائه یک دستور کار است که با این نسخهها کار برای افراد مشغول به کار در این کشور نه برای میلیاردر, کلاس,” او گفت:.

به عنوان شدید به عنوان حمله ساندرز بود متعارف استدلال که خود را پرشور هواداران در حال حاضر را رد کرد. “او را منفجر کسری: برنی می گوید که شما را به گرد هم آوردن مردم و ما باید به مدیکر برای همه می شود.” “و او می گوید او نوشت: damn thing. اما او تمایلی به ما بگویید که چه چیز لعنتی است رفتن به هزینه.”

“او بیش از حد شدید: ساندرز’ رویکرد حاکم است راه من یا بزرگراه” Buttigieg گفت.

خود را دموکراتیک سوسیالیستی برچسب مسئولیت: من فکر می کنم که این برچسب که رئیس جمهور قصد ذخیره کردن بر روی هر کس در حال اجرا با برنی اگر او یک نامزد بایدن گفت.

“او دیروز نامزد: بزرگترین خطر ما را می تواند در یک زمان مثل این خواهد بود تا در برابر که اساسا چالش جدید با تلاش برای عقب نشینی آشنا” Buttigieg گفت.

اما آیووا قفقاز نشان داد که این حملات را نمی خواهد جلوگیری ساندرز’ پایگاه جوان رای دهندگان که دیدن ساندرز’ انقلاب به عنوان پادزهر به میلیونر و میلیاردر سیاستمداران است.

پیام قوی

ساندرز مشخص نیست به پایین و یا رویه و دور از او بیشتر منفور موقعیت. یک استثنا است: او در سال 2005 رای برای محافظت از تولید کنندگان اسلحه از محصول مسئولیت پرونده های حقوقی. “جهان تغییر کرده است و به نظر من تغییر کرده است,” او گفت:.

در مورد مسائل اقتصادی ساندرز برگزار کرده است همان پیام برای 40 سال است که باعث می شود او را سخت برای جلوگیری از به خصوص در دولت است که کمتر از 80 مایل از خود ورمونت خانه و جایی که او به ضرب و شتم هیلاری کلینتون با 22 درصد در سال 2016.

حتی سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار interjected خود را به بحث بدون بودن وجود دارد, به tweeting در پاسخ به دیگر نامزدها حفاری در میلیاردرهای است که او تنها کسی است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de