آمریکا در حال حمایت قانونی که دل و روده محدودیت های سقط جنین فقط بیش از یک هفته پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در کنگره به تصویب 20-هفته سقط جنین ممنوع.

اگر این لایحه دموکرات ها را نقد و بررسی در یک جلسه سه شنبه بهداشتی زنان و حفاظت عمل به قانون تبدیل و سپس هیچ متحده قادر خواهد بود به تصویب ممنوعیت بر اساس حاملگی مرحله مانند یک مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار. این لایحه نیست و به احتمال زیاد کشش در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا است اما به منظور جلب توجه به قرمز-دولت قوانین تنظیم سقط جنین.

“متحده و دولت های محلی از گذشت صدها نفر از ممنوعیت ها و محدودیت ها است که دسترسی به خدمات بهداشت و درمان باروری از جمله سقط جنین به طور فزاینده ای دشوار و در برخی موارد غیر ممکن است برای به دست آوردن” دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه فرانک Pallone و آنا Eshoo گفت: زمانی که آنها اعلام کرد که جلسات.

این راهپیمایی دیوان عالی کشور تنظیم شده است به بررسی قانون اساسی از جمله محدودیت در لوئیزیانا که نیاز به پزشکان قادر به بررسی بیماران به بیمارستان ها باید چیزی به اشتباه در طول سقط جنین روش — حتی اگر گزارش موارد از عوارض نادر هستند. محدودیت های دیگر نیاز به صبر کنید بین یک ملاقات اول و سقط جنین, دستور فراصوت یا پزشکان نیاز به خواندن یک اسکریپت به بیماران در مورد سقط جنین خطرات حتی اگر آنها فکر می کنند اطلاعات آنها ارائه نادرست است.

دموکرات ها می خواهند به انجام دور با تمام محدودیت ها و به ضریح و به قانون فدرال دادگاه عالی تصمیم گیری Roe v. Wade و سازمان حفاظت محیط زیست v. بولتونکه به طور گسترده ای قانونی سقط جنین در سراسر کشور.

چهارشنبه شنوایی فقط آخرین شاخه از سقط جنین بحث در کنگره و در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری نوین: دموکرات ها را تراز وسط قرار دارد با سقط جنین جنبش حقوق است که فشار برای سقط جنین, اجازه داده می شود در هر زمان در طول بارداری بدون محدودیت. جمهوری خواهان و ضد سقط جنین طرفداران که مایل به دیدن سقط جنین تبدیل غیر قانونی در بیشتر یا همه موارد باید تمرکز خود تلاش مجلس بر ممنوعیت سقط جنین در اواخر بارداری.

در روز سه شنبه کمیته قضایی مجلس سنا در جلسه در مورد لایحه که جریمه پزشکان که آیا انتقال نوزاد به بیمارستان اگر نوزاد زنده پس از سقط جنین اقدام در اواخر بارداری.

این لایحه در حال حاضر دریافت یک رای در سنا این کنگره و شکست خورده است. دموکرات ها گفت: آنها مخالف این لایحه به دنیا آمد-زنده سقط جنین بازماندگان قانون حفاظت زیرا این امر تحمیل قوانین پزشکان مراقبت از زنان که خاتمه دوران بارداری زمانی که آنها پیدا کردن آنها در غیر این صورت به هنگام تولد به یک کودک با ناهنجاری یا بیماری ترمینال.

“وجود دارد رک و پوست کنده فقط هیچ گزینه های خوب. برای کسانی که خانواده من اعتماد پدر و مادر به تصمیم گیری در آن با ارائه دهندگان خدمات پزشکی,” فاطمه Goss گور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی زنان مرکز قانون گفت: به عنوان بخشی از شهادت او در روز سه شنبه سنا شنوایی.

در مخالفت با این لایحه در مجلس سنا دموکرات ها نیز به صورت کرمیت Gosnell یک دکتر سابق که محکوم به قتل برای کشتن نوزادان متولد شده زنده پس از سقط جنین تلاش می گویند که قوانین فعلی در محل در حال حاضر کافی در هدف قرار دادن کسانی که گناه از حامی. متحده به تصویب رسید بسیاری از محدودیت هایی که دموکراتیک خانه به دنبال خنثیسازی به عنوان یک نتیجه از Gosnell صورت با ضد سقط جنین طرفداران گفت: آنها را بهبود بخشد زنان ایمنی و منتقدان گفت: آنها سنگین است و می تواند کلینیک را ببندید.

وجود ندارد داده های قوی در چرا زنان باید در اواخر بارداری سقط جنین. فقط بیش از 1% از سقط جنین بین 9,000 و 11,000 سقط جنین در سال اتفاق می افتد 21 هفته و یا بعد از بارداری. روشن نیست چه درصد از اواخر بارداری سقط جنین اتفاق می افتد چرا که جنین نمی تواند قابل دوام به خاطر یک زن خواهد در غیر این صورت مرگ و یا اینکه یک زن تلاش برای سقط جنین در اوایل اما مسدود شده بود توسط دولت محدودیت. اطلاعات موجود همچنین نشان نمی دهد که تا چه حد زنان در حال تغییر ذهن خود را در مورد تولد و یا وادار به آن توسط اعضای خانواده و یا یک شریک زندگی.

سناتور. بن Sasse یک جمهوری خواه که رهبری سنا در جلسه روز شنبه متهم دموکرات ها از صحبت کردن در گذشته موضوع پانل زمانی که آنها گفت: متولد-زنده سقط جنین بازماندگان حفاظت لایحه که با هدف chipping دور در سقط جنین به طور کلی و در زمانی که آنها در مورد شرایطی که در آن می خواستم حاملگی پایان داده شد.

“این جلسه در مورد ساخت مطمئن شوید که هر نوزاد یک شانس مبارزه که آیا او متولد شده در یک کار و تحویل بخش و یا اینکه آیا او متولد شده در یک کلینیک سقط جنین,” او گفت:. با توجه به شورای پژوهش خانواده که مخالف سقط جنین هشت متحده مورد نیاز گزارش موارد که در آن نوزادان متولد می شوند زنده زیر اقدام به سقط جنین و 170 نفر گزارش شده است هر چند روشن نیست چه شرایطی بودند.

نظرسنجی گالوپ از و قیصر بنیاد خانواده را نشان می دهد که اکثر رای دهندگان می خواهند سقط جنین قانونی باقی می ماند بلکه به نفع برخی از محدودیت. ضد سقط جنین طرفداران می دانم که بسیاری از رای دهندگان را پشتیبانی نمی کند سقط جنین در اواخر بارداری و به دنبال به دموکرات ها در رکورد مورد این موضوع منجر به 2020 انتخابات به عنوان آنها کرباس در متحده است.

در سقط جنین را به سمت طرفداران را تقبیح کرده اند قوانین جدید در عربستان-کنترل متحده که همه مسدود شده توسط دادگاه که ممنوعیت سقط جنین پس از شش هفته به بارداری است. چرا که بسیاری از زنان نمی دانند که در آن نقطه است که آنها باردار هستند آنها می گویند این تلاش ها نشان می دهد ایران با قانونگذاران در نهایت می خواهید به ممنوعیت سقط جنین آشکار است.

سقط جنین طرفداران حقوق را تشویق به بحث در مورد سقط جنین به عنوان یک راه را به تلاش برای تغییر نگرش مردم در مورد این مسئله. در مجلس سنا در جلسه اریکا کریستنسن صحبت در مورد سقط جنین او تا به حال در اواخر بارداری که مورد نیاز خود را به پرواز به کلرادو به این دلیل او را در غیر این صورت با توجه به تولد به یک کودک که نمی توانستم نفس بکشم. کریستنسن داستان که تحت تأثیر قانونگذاران و در نتیجه کمک به شل محدودیت های سقط جنین در نیویورک هشدار داد سناتور که لایحه را از زن و کودک شده است موضوع را به “اقدامات شدید … با وجود این بیهودگی از جمله اقدامات است.”

یک شاهد عینی در چهار شنبه خانه شنیدن هالی آلوارادو را به اشتراک بگذارید در طول آماده سخنان او چگونه با آن روبرو “سنگین و پزشکی محدودیت های غیر ضروری” زمانی که او به دنبال سقط جنین در حالی که در نیروی هوایی. به سقط جنین او تا به حال به درایو چهار ساعت به دولت دیگر تحت سونوگرافی و صبر کنید تا سه روز بین قرار ملاقات.

“من می خواستم هرگز به زنان باردار. من می خواستم هرگز به سفر به مینه سوتا. من می خواستم هرگز به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی برای به دست آوردن سقط جنین, اما من می دانستم که من نمی خواهم این بارداری و در نهایت می دانستند این بود که حق تصمیم گیری برای زندگی من” آلوارادو رود که می گویند چهار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im