دموکرات ها با اعتماد به نفس رابطه جنسی خشن-بر-اسرائیل برنی ساندرز نمی خواهد هزینه حزب یهودی رای

خطرات ناشی از یک برنی ساندرز نامزد هستند باعث دموکراتیک ایجاد اضطراب به جز در توجه به یکی از قابل اعتماد لیبرال رای گیری بلوک: یهودیان.

ساندرز ضامن تا فشار بر اسرائیل برای رسیدن به یک توافق صلح با فلسطینی ها احتمالا برگزاری حیاتی کمک های نظامی به گروگان دقیق امتیازات دردناک از اورشلیم. اما ناخوشایند را به عنوان سیاست ها ممکن است با رای دهندگان یهودی وفاداری به لیبرال داخلی و برنامه های احشایی مخالفان به رئیس جمهور تهمت انتظار می رود که جایگزین نگرانی در مورد سوسیالیستی ورمونت سناتور اسرائیل در دستور کار است.

“این سخت است برای دیدن یهودی رای دهندگان حمایت رئیس جمهور که معتقد است وجود دارد بسیار خوب مردم در هر دو طرف از یک نئو نازی ها تجمع گفت:” دموکراتیک استراتژیست جسی فرگوسن که کارش با هر یک از 2020 مبارزات. فرگوسن با اشاره به تجمع سفید supremacists در Charlottesville, Virginia در تابستان سال 2017 و پس از آن دموکراتها و برخی جمهوریخواهان ادعا تهمت را به اندازه کافی محکوم کردن کسانی که درگیر.

ترس در مورد چگونه یک ساندرز مدیریت درمان خواهد اسرائیل را برانگیخته جیب مخالفت خود را در سال 2020 مبارزات انتخاباتی در حزب دموکرات است. دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل یک گروه به رهبری توسط veteran دموکراتیک ناظر انتخابات خوانده شده را علامت Mellman اداره تبلیغات علیه Sanders, 78, در اجرا تا به آیووا قفقاز. اما نگرانی در مورد ساندرز بازی بیس بال با اورشلیم علت درصد قابل توجهی از رای دهندگان یهودی را رها دموکراتیک نامزد برای مغلوب ساختن پیشی جستن? بعید است که دموکرات ها می گویند.

یهودی رای دهندگان مراقبت در مورد اسرائیل است. اما آنها تمایل به اولویت دادن به بهداشت و درمان و دیگر آشپزخانه-میز و مسائل مردمی با دیگر رتبه-و-فایل دموکرات ها بیش از سیاست ایالات متحده در خاورمیانه پویا می داد در نظر سنجی های افکار عمومی توضیح داد دموکراتیک عمل متمرکز یهودی توسعه. “و با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مغلوب ساختن پیشی جستن من اصلا شک هر یک از آن تغییر خواهد کرد” دموکراتیک خودی گفت.

گیاه Weisberg, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی اوهایو که مطالعات یهودی رای گیری عادات توضیح داد که چرا سوء ظن در مورد ساندرز اسرائیل دستور کار بعید به هزینه حزب دموکرات رای با این گروه.

“جنبش اصلاحات است که بزرگترین شعبه آمریکایی یهودیت اما من می خواهم انتظار این گروه خواهد بود بیشترین مقاومت را در برابر تغییر” او گفت:. “آنها تبدیل شده اند بیشتر در رابطه با افزایش ضد سامی حملات علیه یهودیان آمریکایی در شارلوتس ویل پیتسبورگ و پووی که آنها را مرتبط با رئیس جمهور تهمت نظرات و سیاست.”

یهودی رای دهندگان قابل اعتماد دموکراتیک حوزه اگر چه که استفاده شده است برجسته تر در برخی از انتخابات ریاست جمهوری نسبت به دیگران است. در سال 1980 رونالد ریگان برنده 39 درصد از رای یهودیان است. بیست سال بعد فقط 19 درصد از یهودیان رای برای جورج دبلیو بوش است. در سال 2016 تهمت برنده 24 درصد از رای دهندگان یهودی, 6-نقطه قطره از 30 درصد به میت رامنی با دریافت چهار سال گذشته است.

خصوصی, استراتژیست های جمهوری خواه بپذیریم که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است انجام دهد بهتر است با یهودی رای دهندگان در ماه نوامبر از او نزدیک به چهار سال پیش حمایت خود را بعید است که به سنبله قابل ملاحظه ای حتی در برابر Sanders. که نمایش اجرا می شود به مقابله با جمهوری پیش بینی در مورد, مثلا, حومه رای دهندگان که آنها باور دارند که طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن در droves اگر ساندرز است دموکراتیک پرچمدار.

به حدی مغلوب ساختن پیشی جستن یک یهودی جستن ایران خودی باور آن بیشتر خواهد بود در واکنش به اقتصاد پررونق و دیگر نتایج مثبت در جبهه داخلی که رئیس جمهور می تواند ادعا اعتباری به جای او به دلیل دوستانه اسرائیل و سیاست. مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس و به رسمیت شناخته شده اسرائیل الحاق از اختلاف بلندی های جولان در خاک.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و دریافت سیاسی افزایش از این حرکت جمهوری خواهان بیشتر انتظار نتیجه نهایی در میان مسیحیان انجیلی که تمایل دارند به شدت طرفدار اسرائیل از یهودیان. هنوز هم برخی از یهودیان جمهوری خواه فعالان سیاسی استدلال می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن است در مسیر به طور قابل توجهی بهبود حمایت خود را در میان یهودیان این سقوط. آنها اعتباری مغلوب ساختن پیشی جستن اسرائیل در سیاست داخلی و دستاوردهای.

آنها همچنین بر این باورند یهودی رای دهندگان در حال رشد مضطرب با حزب دموکرات به رهبری سیاستمداران برجسته که مرتبط با ضد سامی مانند لوئیس فرخ و فراخوان برای تحریم های بین المللی علیه اسرائیل است. خواه یهودی ائتلاف است اختصاص 10 میلیون دلار برای افزایش تهمت رأی به اشتراک گذاری با یهودیان در میدانهای مانند جنوب فلوریدا و حومه محله در نزدیکی دیترویت و فیلادلفیا را متقاعد به سرمایه گذاری تفاوت را — به خصوص اگر ساندرز است که حزب دموکرات نامزد.

“اگر برنی ساندرز است که نامزد ما برای اجرای این خطر بسیار واقعی تجاری در بهترین دوست اسرائیل است و تا به حال در کاخ سفید برای اولین دشمن اسرائیل تا به حال در کاخ سفید گفت:” مت بروکس, اجرا می شود که دولت ایران درخواست کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>