دموکرات بریس برای ساندرز بلیط در نوامبر

آمریکا در حال نیروبخش برای ریاست جمهوری بلیط رهبری دموکراتیک سوسیالیستی برنی ساندرز که سرب در رای گیری و نماینده حمایت است و آن را به طور فزاینده ای بعید است که یک نامزد میانه رو می تواند برنده نامزدی.

سخنران نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت: روز شنبه او نگران است که ساندرز-led بلیط آن را سخت تر را به نفع کاخ سفید و یا حفظ کنترل از خانه. Pelosi, حزب دموکرات کالیفرنیا نیز گفت: او قصد دارد برای بازگشت ساندرز اگر او برنده نامزدی, اگر چه او را نه تایید و هر دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری تا کنون.

اما یکی از بالا lieutenants هیچ فن ساندرز و به عنوان پلوسی صحبت شد, شنبه, خانه, اکثر شلاق جیم Clyburn بود و در این میان حمایت جو بایدن در بحرانی کارولینای جنوبی اولیه.

Clyburn با نفوذ سیاسی رقم در پلمتو دولت که در آن او به خدمت در کنگره از سال 1993. او تصمیم به بازگشت معاون سابق رئیس جمهور است که یکی از قوی ترین سیگنال از دموکراتیک استقرار آن ناراحت کننده است با ساندرز برنده نامزدی.

Clyburn گفت: ABC این هفته که یک ساندرز-led بلیط در ماه نوامبر “خواهد بود یک بار” برای دموکرات ها در حال اجرا در بحرانی نوسان مناطق مورد نیاز برای نگه داشتن دموکرات ها در مجلس اکثریت.

دموکراتیک ترین رهبران باقی مانده علنا حمایت از Sanders.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg چکش ساندرز در طول شنبه شب بحث در کارولینای جنوبی هشدار داد که اگر ساندرز سر بلیط خانه را از دست دادن اکثریت به ایران به دلیل ساندرز دستور کار است که شامل بهداشت و درمان رایگان برای همه است که بیش از حد پرهزینه است.

“اگر شما می خواهید به نگه داشتن خانه در دست دموکرات, شما ممکن است بخواهید برای چک کردن با افرادی که در واقع تبدیل خانه آبی 40 دموکرات که در حال اجرا بر روی پلت فرم خود” Buttigieg گفت. “آنها در حال اجرا به دور از پلت فرم خود را به عنوان سریع به عنوان آنها احتمالا می تواند.”

دموکرات ها را هدایت و روشنی از حمایت ساندرز دستور کار نیز متوقف کوتاه از محکوم کردن آن و یا مخالفت با نامزدی خود را با وجود خود را به طور فزاینده ای جامد منجر شود.

تشکر. Hakeem Jeffries که صندلی خانه دموکراتیک حزبی گفت: او را نه حمایت از یک نامزد.

“من به شدت خنثی زیرا کسی که ظهور خواهد بود بهتر از زمان مستاجر از 1600 خیابان پنسیلوانیا است که در مجموع رسوایی در نظر فروتن من” Jeffries, نیویورک نماینده مجلس گفت: روز سه شنبه. “اگر برنی ساندرز ظهور به عنوان نامزد اگر جو بایدن ظهور به عنوان نامزد و تمام نقاط در میان است. من قصد دارم که برای حمایت از نامزد.”

ساندرز است که منجر دموکراتیک نامزدهای متعهد نمایندگان است اما ممکن است کوتاه می آیند 1,991 نمایندگان نیاز به امن نامزدی آشکار است. سرنوشت او می تواند استراحت در یک جناح از “superdelegates” ساخته شده تا از اعضای کنگره دموکراتیک ملی اعضای کمیته و حزب نخبگان خواهد بود که مجاز به بازیگران یک رای اگر هیچ نامزد برنده اکثریت نمایندگان متعهد.

دموکرات تطهیر ساندرز نفوذ خود را در خانه اکثریت و اینکه آیا او می تواند آن را سخت تر برای منطقه نوسان دموکرات را به نفع خود گشتند.

معاون پارلمانی صندلی کاترین کلارک ماساچوست پیشنهاد قانونگذاران دموکرات در حال اجرا در نوسان ولسوالی باقی بماند محلی و نه تمرکز بر بالای بلیط و یا هر یک از ساندرز سوسیالیستی سیاست های مانند دانشگاه آزاد شهریه و سبز “New Deal” اگر او نامزد.

“صحبت کردن با مردم. برگزاری سالن شهر. در دسترس باشد” کلارک گفت: در توصیف این برنامه برای نوسان-منطقه فوتبال. “همین دلیل است که آنها در حال رفتن برای موفق شدن در پاییز. این است که ارتباط و اولویت های مردم را در دستور کار بهداشت و درمان ایجاد شغل های بزرگ و فساد و پول از سیاست است.”

رهبر اکثریت Steny Hoyer, یک مریلند از حزب دموکرات گفت: این خانه دارای یک تخته سنگ از قوی امتیازهای بیش از 30 از آنها در رقابتی مسابقه.

Hoyer کاهش یافته است به نظر به طور خاص در Sanders دستور کار خود و یا عواقب خود را برای پایین-رای گیری مسابقه.

“نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حال بالا بردن مسائل مربوط به آنها فکر می کنم مربوط هستند و که آنها می خواهند مردم آمریکا در نظر گرفتن” هویر گفت. “این چیزی است که مبارزات انتخاباتی در مورد, و این چیزی است که بحث در مورد.”

Hoyer گفت که او “نقش” همراه با پلوسی “در ساخت مطمئن شوید که مردم می دانند که ما در حال تمرکز بر مسائل است که آنها را تحت تاثیر قرار است که بهداشت و درمان مشاغل, زیرساخت, گرم شدن کره زمین آموزش و پرورش است.”

برخی از خانه و حزب دموکرات با انتقاد ساندرز این هفته برای تمجید فیدل کاسترو کمونیست تصاحب در کوبا که او گفت: افزایش سواد.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیویورک دموکرات کاهش یافته است به پاسخ به یک سوال در مورد ساندرز را ستایش کرد.

“نگاه کنید: خط پایین این است که بسیار ساده” شومر گفت. “ما بسیاری از قوی نامزد. ما یک مقدار زیادی از نامزدهای سنا در حال اجرا است. من نه حمایت از یک بیش از دیگر, اما من فکر می کنم هر یک از آنها را مورد ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>