دموکراتیک استقرار است صرف پول بزرگ برای دخالت در جمهوریخواه اولیه در کانزاس با استفاده از یک سوپر پک برای اجرای تبلیغات افزایش مهاجرت شاهین کریس Kobach بیش از ایران ایجاد علاقه Rep. راجر مارشال.

فوق العاده PAC کنترل دموکراتیک فعالان مرتبط به حزب خود رهبری و جمهوری خواهان می گویند که این حرکت به مقدار حقه های کثیف در نظر گرفته شده برای بالا بردن ضعیف تر Kobach و دستکاری در نتیجه Aug. 4 اولیه.

آفتابگردان دولت تایید شده است سرمایه گذاری نزدیک به 1 میلیون دلار به درجه یک تبلیغات تلویزیونی که به ترویج Kobach به عنوان یکی محافظه کار متحد با رئیس جمهور تهمت و که به رهبری مارشال به عنوان یک تلنگر-flopper در تقابل با کاخ سفید است.

“چاک شومر و متحدان خود را صرف میلیون ها نفر نجات نامزدهای خود را در دموکراتیک مقدماتی و در حال حاضر شومر است zeroed در بر خود ترجیح نامزد در کانزاس توافق اولیه” جسی شکار سخنگوی ملی حزب جمهوری خواه سناتوری کمیته گفت: با اشاره به رهبر اقلیت سنا. “کانزاس اولیه رای دهندگان راست می توانید از طریق نیویورک لیبرال را تلاش برای سرپا نگه داشتن از دست دادن نامزد.”

کانزاس خم جمهوریخواه به خصوص در انتخابات ریاست جمهوری.

اما پس از Kobach شکست خورده فرمانداری پیشنهاد در سال 2018 بالا جمهوریخواهان در واشنگتن نگران برخی از تحریک آمیز خود را نمایش و میل شدید برای بحث فصاحت و بلاغت را او ارائه unelectable این سقوط در برابر احتمال نامزد دموکرات باربارا Bollier. به جعبه Kobach از اصلی جمهوری خواهان استخدام دولت مایک Pompeo سابق کانزاس کنگره برای ریاست سنا به جای گذاشت خواه ایالت پت رابرتز. Pompeo کاهش یافته است.

با Kobach های مردمی مورد علاقه در مسابقه دموکرات pounced با استفاده از خارج از گروه با نام — آفتابگردان دولت PAC — می کند که نشان می دهد وابستگی به حزب خود را برای اجرای یک نقطه تلویزیون است که برای تلفن های موبایل مانند آن را ممکن است پخش توسط یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار سازمان است. هر دو طرف باید در طول سال با استفاده از این استراتژی به دخالت در مخالفت مقدماتی و سوخت برای حمایت از مشکل نامزدها.

“کریس Kobach او را بیش از حد محافظه کار است. Kobach نمی خواهد سازش در ساختمان یک دیوار و یا سختی در چین” تبلیغ صدای بیش می گوید. “و راجر مارشال ساختگی. پس از پشتوانه یک میت رامنی مانند نامزد برای ریاست جمهوری او بوده است soft در مغلوب ساختن پیشی جستن و ضعیف در مهاجرت. مارشال بوده است هر دو و در برابر دیوار. او رفت و آسان در چین اما در حال حاضر مذاکرات دشوار است.”

آفتابگردان دولت تایید شده است و قرار اولیه خرید از $850,000 برای اجرای این نقطه در کانزاس برای یک هفته با توجه به متوسط خرید یک شرکت است که آهنگ های سیاسی هزینه تبلیغات.

در مصاحبه روز شنبه, Kobach کاهش یافته است به نظر آفتابگردان دولت تایید شده تبلیغات. سابق کانزاس وزیر امور خارجه گفت که او احساس می کند “با احتیاط خوش بینانه” در مورد چشم انداز خود را در آینده اولیه گفت قوی مردمی حضور در اخیر کمپین حوادث به او نشان می دهد که شتاب مثبت است.

“راجر مارشال دارای جوجه کشی از تعداد زیادی از انجمن ها و … که می گوید چیزی بیش از حد” Kobach گفت: واشنگتن آزماافزود که استقرار جمهوری خواه حمایت حریف خود را “نشان می دهد آنها می خواهند یک بله برای [رهبر اکثریت سنا میچ] مک کانل و آنها می دانند که من یک محافظه کار disrupter که نمی تواند تحت فشار قرار دادند به سازش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im