دموکرات ها و جمهوری خواهان spar بیش از coronavirus طرح امداد

مجلس نانسی پلوسی, رونمایی از 2.5 تریلیون دلار coronavirus اقتصادی و برنامه ریزی در تلاش برای شکل دادن به مذاکرات در سنا اندازه گیری است که متوقف شده در دوشنبه تحریک, فروش در بازارهای سهام ایالات متحده.

پلوسی را 1,400-صفحه لایحه به پیامدهای گسترده برای بخش مالی. آن را مجبور به اعطای وام دهندگان موقت تاخیر از وام مسکن و خودرو و پرداخت صورتحساب کارت اعتباری.

این امر سفارش فدرال رزرو آمریکا برای ارائه وام کنندگان با نقدینگی اجازه می دهد تا وام گیرندگان برای جلوگیری از پرداخت وام مسکن خود را تا 360 روز.

عمومی ساکنان مسکن را به طور موقت مهلت از پرداخت اجاره و وام دانشجویی وام گیرندگان را $10,000 بدهی ببخشند.

منفی گزارش اعتبار مصرف کننده خواهد بود متوقف شد. سلب حق مالکیت و اخراج ممنوع خواهد بود.

وجود دارد در حال حاضر هیچ برنامه ای برای مجلس به بازگشت به واشنگتن به رای گیری در مورد این لایحه و پیشنهاد به نظر می رسد به یک لیست از خواسته های دموکرات ها می خواهم برای دیدن موجود در این لایحه در مجلس سنا.

مذاکرات فشرده

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر را صرف دوشنبه مذاکره پشت درهای بسته در سنا پیشنهاد در ابتدا معرفی شده هفته گذشته.

“وزیر Mnuchin فقط سمت چپ من” شومر گفت: در طبقه سنا در مدت کوتاهی پس از آمریکا معرفی صورتحساب خود را. “ما در حال رفتن به محل کار در شب.”

دموکرات روز دوشنبه مسدود رهبر اکثریت سنا میچ McConnells تلاش دوم در یک رویه رای به پیشرفت خود $1.8 تریلیون طرح گفت: آن برنامه وام برای شرکت های فاقد شفافیت و نظارت.

سرمایه گذاران و آمریکایی ها به دنبال سیاست گذاران به ارائه اقدام عملی برای پاسخ به خطرات بهداشتی جهانی بهداشت بحران و اقتصادی خرید اینترنتی. دموکرات ها می گویند که آنها هنوز هم راضی نیست با تغییرات به مجلس سنا جمهوری خواهان لایحه نوشته شده. این خانه تصمیم به معرفی یک counterproposal حتی به عنوان یک پیام لایحه خطرات کاهش روند بیشتر است.

مجلس نمایندگان و سنا را به تصویب همان نسخه از این لایحه قبل از ارسال آن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را.

شرایط و ضوابط

خانه لایحه نیاز به شرکت های بزرگ دریافت هر گونه کمک های فدرال برای محدود کردن اجرایی پرداخت ممنوعیت به اصطلاح “چتر نجات طلایی پرداخت’ برای خروج مدیران توقف سهام buybacks و پرداخت سود سهام پرداخت 15 دلار حداقل دستمزد و حفظ نیروی کار خود را و هر کار اتحادیه موافقت نامه.

در زیر خانه لایحه همه افراد با یک شماره امنیت اجتماعی از جمله بازنشستگان و بیکاران را دریافت 1500 دلار در مقایسه با 1200 دلار برای مالیات دهندگان در این لایحه در مجلس سنا.

اما خانواده ها با 2020 درآمد بیش از 150.000 دلار برای یک مشترک فیلتر $112,500 برای سرپرست خانوار filer و 75000 دلار برای یک filer مورد نیاز خواهد بود به پرداخت تمام یا قسمتی از کمک های پرداخت بیش از سه سال است. برای این خانواده ها پرداخت صفر-بهره وام.

هر دو صورتحساب خواهد افزایش بیکاری چک 600 $در هر هفته و گسترش, استخر, از افرادی که واجد شرایط.

این قانون خواهد authorise فدرال رزرو به خرید ایالتی و محلی اوراق قرضه دولت برای تقویت منابع مورد نیاز برای مبارزه با شیوع کروناویروس. خانه لایحه نیز ارسال 60 میلیارد دلار به مدارس و دانشگاه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش

جمهوری خواهان را محکوم کرد آمریکا لایحه به عنوان یک لیست آرزو اشاره کرد آن شامل مقررات در انتخابات فدرال حداقل دستمزد, اتحادیه مقررات و تغییر آب و هوا است که دموکرات ها به مدت طولانی حمایت.

“جمهوری خواهان معامله شده بود تا زمانی که نانسی پلوسی سوار به شهر از او تمدید مرخصی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک پست توییتر اواخر سه شنبه شب ، “دموکرات ها می خواهید این ویروس را به نفع خود ؟ آنها درخواست برای چیزهایی که هیچ ربطی به ما کارگران و یا شرکت است.”

قبلا مک کانل گفت: در طبقه سنا که “بازار است که ظاهرا در طرف دیگر”.

دموکراتها پیشنهاد

این لایحه ایجاد یک نیاز ملی برای دولت ها اجازه می دهد تا اوایل رای گیری و رای گیری از طریق پست در موارد اضطراری ملی و آن را متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن از صدور هر گونه مقررات مالی در طول coronavirus اضطراری است.

خانه طرح مستقیم هواپیمایی که دریافت کمک به خود را جبران انتشار کربن را کاهش دهد و آنها را با 50 درصد تا سال 2050. این امر با ارائه کمک های مالی برای توسعه پایدار حمل و نقل هوایی سوخت و اجازه می دهد که بخش حمل و نقل برای خرید ناکارآمد هواپیما اگر هواپیمایی متعهد به خرید جدیدتر و بیشتر سوخت کارآمد نسخه.

دموکراتها پیشنهاد خواهد اختصاص $37 میلیارد دلار در کمک های مالی به شرکت های هواپیمایی و 3 میلیارد دلار به شرکت هواپیمایی پیمانکاران به نگه داشتن کارگران در محل کار در حالی که ایران با لایحه تنها ارائه می دهد وام. خطوط هوایی آمریکا یک لابی برای بزرگترین حامل تحت فشار قرار دادند برای حداقل $29 میلیارد دلار در کمک های مالی به صرفه جویی در شغل.

شرکت های هواپیمایی نیز خواهد بود واجد شرایط برای به 21 میلیارد دلار در وام های تحت پلان. این Senates نجات خواهد ارائه 50 میلیارد دلار وام برای حمل مسافر به علاوه یکی دیگر از 8 میلیارد دلار برای محموله روگرفت اما نمی خواهد به ارائه کمک های مالی.

برای کسب و کارهای کوچک پلوسی طرح باز خواهد وام, کمک های مالی و حقوق و دستمزد مالیات تعلیق برای کمک به نگه داشتن کارگران شاغل.

در حالی که جمهوری خواه مجلس سنا لایحه می دهد و انرژی بخش 3 میلیارد دلار برای خرید نفت خام برای ما ذخایر اضطراری های آمریکا شامل هیچ گونه بودجه.

خانه های پیش نویس شامل مصوبات مجلس در ماه جولای در بیشتر, حزب, خط, رای به ساحل تا از نظر مالی مشکل اتحادیه صندوق های بازنشستگی که در خدمت بیش از 1 میلیون نفر از کارگران و بازنشستگان است. جمهوری خواهان مجلس سنا را در برابر اندازه گیری.

مردم بیمار هستند خانواده های وحشت زده اقتصاد ما زمین را متوقف کند و کارگران در صورت بی سابقه از دست دادن شغل و خانه و رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی در بیانیه ای گفت. “دموکرات ها با استفاده از این بحران ملی برای برگزاری رهایی گروگان مگر اینکه کنگره مقرر شرکت هیئت مدیره تنوع الزامات و اجزای اصلی سبز در آمریکا که به کشتن مشاغل در آمریکا.”

سنا لایحه

نسخه مجلس سنا شامل کمک به طبقه متوسط مالیات دهندگان بیکار و مضطرب شرکت ها و دولت های محلی اگر چه جزئیات مختلف از پلان.

سنا را به طور مستقیم پرداخت 1200 $برای بسیاری از طبقه متوسط افراد با 500 دلار برای هر کودک است. پس از مذاکره با حزب دموکرات ترین نسخه های اخیر افزایش بیکاری پرداخت می کند و آنها را در دسترس برای دوره های طولانی تر اگر چه دموکرات ها همچنان به فشار برای بیشتر سخاوتمندانه بودجه.

سنا طرح شامل 500 میلیارد دلار برای وام به تلاش شرکت ها و دولت های ایالتی و محلی. شده است که یک منبع تنش با حزب دموکرات که به دنبال قوانین سختگیرانه تر برای شرکت های که فدرال دریافت کمک.

سهام غرق دوشنبه به قانونگذاران مبارزه بیش از سومین و بزرگترین بیل به آدرس coronavirus بحران است. S&P 500 شاخص کاهش یافت و 2.9 درصد از 4 بعد از ظهر در نیویورک و میانگین صنعتی داو جونز از دست داد 3 درصد است. S&P به پایین است که تقریبا 35 درصد از آن در فوریه 19 رکورد و میانگین صنعتی داو جونز دهکدهای از دست داد و تقریبا تمام آن دستاوردهای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد در نوامبر 8, 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>