یک حزبی نبرد است دم بر اینکه آیا برای بازگشایی مدارس دولتی کشور در هفته های آینده. مبارزه است که به احتمال زیاد برای بازی در یک نقش مرکزی در آینده بحث در کنگره بیش از دور بعدی coronavirus کمک.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تهدید به مسدود کردن بودجه فدرال به سیستم مدرسه که نمی بازگشایی در پاییز در حالی که دموکرات ها می گویند برگ برنده دولت قرار دادن زندگی در معرض خطر با تلاش به اجبار مدارس برای بازگشایی در حالی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه شکایت ابراز شده توسط بسیاری از پدر و مادر و کودکان است که آموزش از راه دور فراهم می کند تنها بخشی از آموزش و پرورش دریافت در کلاس های درس. او متصل تهدید به خودداری از بودجه فدرال به سیستم مدرسه یک حرکت است که محروم کردن برخی از کشورهای نزدیک به 15 درصد از بودجه سالانه خود را.

“در حال حاضر که ما شاهد آن در مقیاس بزرگ صورت و دست اول آموزش مجازی ثابت کرده بود وحشتناک نسبت به در مدرسه و یا در محوطه دانشگاه, یادگیری” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “حتی نزدیک! مدارس باید باز در پاییز. اگر باز نمی شود, چرا دولت فدرال به بودجه? آن را نمی خواهد!!!”

دموکرات ها می گویند مسئولان مدرسه باید مطمئن در-یادگیری در کلاس درس اتفاق می افتد بدون گسترش coronavirus است که کنگره در نقاط مختلف کشور است.

“این دولت به نظر می رسد تبدیل پشت خود را در علم و در عوض گفت: باز کردن یک خطر باز کردن مدارس باز کردن مدارس است.” گفت: مجلس نانسی پلوسی کالیفرنیا از حزب دموکرات. “همه من می دانم که می خواهد برای باز کردن مدارس است. در واقع درصد زیادی بویژه معلمان می خواهید برای باز کردن مدارس, اما آن را به امن برای کودکان و امن برای فرزندان ما باید حمله این coronavirus ما باید آن را بکشند ،

جمهوری خواهان تا حد زیادی جانبداری با رئیس جمهور و در حال ساخت است که مدارس باید به انجام همه چیز ممکن است برای شروع در کلاس یادگیری با سقوط اشاره به این که آموزش از راه دور ارائه نشده مناسب آموزش و پرورش برای بسیاری از دانش آموزان را ترک کرده است و کودکان جدا شده و در برخی موارد در معرض خطر در خانه.

کالیفرنیا ، ران DeSantis روز جمعه گفت که او می ایستد سفارش خود را برای همه از فلوریدا 74 مدارس به پنج روز در هفته آغاز در ماه اوت است. محلی مقامات مدرسه در Broward, Miami-Dade و پالم بیچ شهرستان که در آن coronavirus اتحاد رسید ممکن است توجه خود را سفارش ،

“من بدون شک ما می توانید آن را با خیال راحت” DeSantis گفت: در روز جمعه.

خانه آزادی حزبی یک جناح از جمهوری خواهان محافظه کار که تا حد زیادی طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در مدارس برای بازگشایی در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از کنگره در روز پنج شنبه با این استدلال وجود دارد خطر بیشتری برای کودکانی که مجبور به در خانه باقی می ماند.

“خط پایین این است که آن را بی خطر است برای کودکان برای بازگشت به مدرسه” گفت: Rep. اندی هریس یک مریلند جمهوری خواه که همچنین یک پزشک. “آن است که امن نیست برای آنها باقی می ماند در خانه آنها احتمالا بسیار امن تر در مدرسه از آنها در خانه در نظر گرفتن این بیماری و یا داشتن این بیماری به آنها.”

کودکان باید شامل یک بخش کوچکی از موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر و کودکان در نظر گرفته می شود در کم خطر انتقال این بیماری است. مدارس در اروپا بازگشایی بدون گسترده عفونت مجدد جمهوری خواهان اشاره کرده اند.

اما خطر نامشخص باقی مانده است و معلمان و مدیران خواهد بود به مراتب بیشتر در معرض ابتلا به این ویروس به ویژه در یک کلاس درس منتقدان بازگشایی استدلال می کنند.

در حالی که تهمت بود به tweeting یک تهدید به خودداری از بودجه فدرال از توقیف عمومی سیستم آموزش و پرورش کارگری که تا حد زیادی به عقب دموکرات همکاری امضا بیانیه ای از آکادمی اطفال آمریکا رد فدرال به منظور بازگشایی مدارس و انتقاد از تهمت و تهدید به خودداری از بودجه فدرال.

“مدارس در مناطق با سطح بالایی از COVID-19 جامعه گسترش نباید مجبور به بازگشایی در برابر قضاوت های محلی و کارشناسان” اتحادیه و AAP مقامات نوشت: در این بیانیه است. “یک اندازه متناسب با همه رویکرد مناسب نیست برای بازگشت به مدرسه تصمیم گیری.”

این گروه گفت: بازگشایی مدارس عمومی با خیال راحت “را به وضوح نیاز به قابل سرمایه گذاری های جدید در مدارس و دانشگاه ها.”

آنها به نام در کنگره به تصویب اضافی بودجه فدرال برای مدارس عمومی.

هر دو توافق-رهبری سنا و دموکراتیک-کنترل خانه گفت: دور جدید فدرال coronavirus کمک به احتمال زیاد است و دو طرف آغاز خواهد شد مذاکره و به هنگام بازگشت از یک زنگ تفریح در ماه جولای.

دموکرات ها طرح برای فشار اضافی برای مدرسه, بودجه, در حالی که جمهوری خواهان در مجلس سنا گفت که آنها نمی خواهد به توافق برسند به هر گونه هزینه های جدید مگر اینکه آن را می افزاید: دعوی مسئولیت حمایت, از جمله برای مدارس.

حزب دموکرات به تازگی معرفی یک اقدام به ارائه $430 میلیارد فدرال کمک آموزشی از جمله $175 میلیارد دلار برای K-12 مدرسه و یکی دیگر از $130 میلیارد دلار برای کالج ها و دانشگاه ها.

اندازه گیری شامل مقررات جمهوری خواهان هستند به احتمال زیاد به رد چنین به عنوان یک سیاست سوار که خواهد بلوک وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos از صدور “میکرو-کمک های مالی” به غیر عمومی آموزش و پرورش قرار گرفتند.

DeVos اعلام کرد کمک های مالی در ماه آوریل در پاسخ به کروناویروس تعطیلی مدارس “متحده برای استفاده برای ایجاد سازگار نوآورانه فرصت های یادگیری برای K-12 و postsecondary آموزان” خارج از سیستم.

سناتور. پتی موری, واشنگتن است که نماینده دموکرات مجلس سنا Committe در سلامت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی گفت دموکراتیک اندازه گیری جلوگیری می کند DeVos, “با استفاده از بودجه ای که برای مدارس دولتی به حمایت از او در مدرسه خصوصی سازی در دستور کار است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی