دموکرات ها را متهم عربستان از آور بیش از کروناویروس جدید بسته کمک

مجلس نمایندگان و سنا دموکرات با انتقاد از زمان یک ایران با اختلاف بیش از یک coronavirus کمک بسته است که جمهوری خواهان مجلس سنا طرح برای معرفی در روز دوشنبه.

“ما تا به حال انتظار می رود به کار می شود در طول این آخر هفته برای پیدا کردن زمینه های مشترک در آینده COVID پاسخ بسته” سخنران نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: در یک بیانیه مشترک. “این است که به سادگی غیر قابل قبول است که جمهوری خواهان باید به حال کل این زمان برای رسیدن به اجماع در میان خود و در ادامه به شلاق زدن. زمان است که از ذات و زندگی از دست داده.”

دموکرات lobbed انتقاد به عنوان یک چهار ماه گسترش فدرال مزایای بیمه بیکاری تنظیم شده است به اعتبار این ماه است. UI توسعه است انتظار می رود به عنوان بخشی از یک دور جدیدی از کروناویروس کمک که دو طرف به احتمال زیاد شروع به مذاکره هفته آینده پس از ایران با معرفی خود پیشنهاد.

دموکرات ها در حال بازی کردن گزارش می دهد که ایران تا به حال به تاخیر در معرفی لایحه خود را به دلیل قانونگذاران جمهوریخواه کنگره موافق نیست در یک بسته.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پنج شنبه اعلام کرد که سنا را معرفی دلاری بسته در دوشنبه چند روز پس از کنتاکی جمهوریخواه گفت که او امیدوار بود به پرده اندازه گیری. جمهوری خواهان محافظه کار هستند balking در برچسب قیمت و مفاد چند در اندازه گیری از جمله یک برنامه به ارائه 150 میلیارد دلار به کشورهای.

ایران با طرح ارائه می کنند به طور کلی حدود 1 تریلیون دلار در جدید فدرال کمک. در علاوه بر این به دولت پول $200 میلیارد دلار خواهد بود اختصاص داده شده به دور دیگری از وام به برخی از کسب و کارهای کوچک. اندازه گیری تماس برای ارائه $1,200 محرک چک به برخی از افراد و خانواده $105 میلیارد دلار برای مدارس و کالج ها و ارائه به 16 میلیارد دلار برای coronavirus تست و درمان و واکسن توسعه است. جمهوری خواهان به احتمال زیاد شامل گسترش مزایای بیکاری فدرال در سطح کمتر از 600 دلار در هر هفته است که کارگران در حال حاضر دریافت نکرده اند و در عین حال توافق بر روی یک مقدار.

پلوسی و شومر گفت: ایران با اندازه گیری آنها آموخته اند که در مورد تا کنون به اندازه کافی بزرگ است و آنها تحت فشار جمهوری خواهان را به 3 تریلیون اندازه گیری به تصویب مجلس در ماه مارس با تمام دموکرات و تنها یک جمهوری خواه رای می دهند.

“به کشور ما نشانه قبر نقطه عطف از 4 میلیون عفونت های ما رهبر مک کانل به گرفتن جدی در مورد نیازهای خانواده های شاغل, جلوگیری از تاخیر غیر ضروری و تولید یک پیشنهاد به طوری که ما می توانید بنشینید و رسیدن به یک توافق قرار می دهد که کارگران و خانواده ها” پلوسی و شومر گفت. “بیش از دو ماه پیش مجلس نمایندگان تصویب قهرمانان قانون: حمایت از قهرمانان ما که خطر زندگی خود را به صرفه جویی در زندگی می کند و خطر از دست دادن شغل خرد کردن ویروس ها با استفاده از تست ردیابی و درمان به بازگشایی با خیال راحت و قرار دادن پول در آمریکا در جیب.”

خانه لایحه شامل ایالتی و محلی کمک, کمک مالی دولت برای بازنشستگی برنامه و آمریکا, اداره پست, جدید محرک چک و “hazard pay” برای برخی از کارگران در میان بسیاری از مقررات دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de