دموکراتیک ما نماینده Tulsi Gabbard به پایان می رسد ریاست جمهوری پیشنهاد تایید بایدن

ما نماینده Tulsi Gabbard یک جنگ عراق کهنه که مبارزه برای پایان دادن به “جنگ برای همیشه لطفا برای” کاهش یافته طولانی شات پیشنهاد برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری در روز پنج شنبه و تایید جلو-دونده جو بایدن در یک ویدیو ارسال شده به توییتر.

“اگر من ممکن است توافق با معاون رئیس جمهور در هر موضوع, من می دانم که او یک قلب خوب و با انگیزه عشق خود را برای کشور ما و مردم آمریکا گفت:” Gabbard, 38. او به عنوان یک نماینده کنگره از هاوایی از سال 2013 و اولین هندو انتخاب به کنگره است.

تایید شد تا حدودی از گفتهاند Gabbard گذشته حمایت بایدن اصلی رقیب سناتور برنی ساندرز ورمونت. اما او اشاره کرد که در حالت اخیر نامزد مسابقات تا به حال روشن ساخته است که دموکرات رای دهندگان انتخاب شده بود معاون رییس جمهور سابق به جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر حکایت دارد.

با وجود باقی مانده فرو رفته به مراتب پشت سر بایدن و Sanders, Gabbard مانده بود و در این مسابقه حتی به عنوان بهتر شناخته شده رقبا کاهش یافته است. در تمام نه دولت مسابقات بیش از دو هفته گذشته او به پایان رسید پشت دیگر مدعی است که در حال حاضر به حال خود رها مبارزات اما هنوز هم به نظر می رسد در برگه های رای.

او خود را به دست آورده و تنها دو نمایندگان با پایان دوم در ساموآ آمریکا که در آن او متولد شد. بایدن موفق به کسب حداقل 971 نمایندگان از 1,991 نمایندگان نیاز به پرچ نامزدی در حالی که ساندرز جمع آوری کرده است 737 با توجه به ادیسون تحقیقات — یک مزیت برای بایدن که به طور گسترده ای دیده می شود که عملا غیر قابل بحث.

Gabbard عمده در هاوایی گارد ملی که قرار بود مستقر در عراق از سال 2004 تا سال 2005 یک حریف شدید از آنچه که او خواستار “برای همیشه لطفا برای جنگ”.

با وجود او لیبرال انداز در بسیاری از مسائل دیگر او را تحسین و تمجید از برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران و رسانههای محافظه کار که در آن او اغلب به نظر می رسد به عنوان یک مفسر است.

او همواره مخالفت خود را برای مداخله در سوریه رفتن تا آنجا که به دیدار مخفیانه با رئیس جمهور سوریه بشار اسد در ماه ژانویه سال 2017 در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما جرقه انتقاد شدید از برخی از در خود حزب.

او درگیر یک جنگ لفظی در ماه اکتبر پس از سال 2016 دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون گفت: Gabbard بود که “مرتب” برای اخلال در سال 2020 انتخابات به عنوان یک شخص ثالث نامزد شده است.

در ماه ژانویه Gabbard شکایت افترا به دنبال حداقل 50 میلیون دلار خسارت از کلینتون برای آسیب رساندن به او شهرت گفته نشان می دهد او یک دارایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>