دموکراتیک نماینده می گوید: “هیچ کس دوست دارد خود را طرح بیمه خصوصی’

تشکر. Pramila Jayapal گفت: بسیاری از مردم نمی مانند طرح های بیمه خصوصی.

در حالی که ظاهر می شود در MSNBC را صبح جو روز دوشنبه به واشنگتن دولت دموکرات بود پرسید: چگونه او را توجیه می کند “مدیکر برای همه” را به رای دهندگان که مانند خصوصی عامل بیمه.

“من فقط می خواهم بگویم اول از همه که هیچ کس را دوست خود طرح بیمه خصوصی. چه آنها مانند این است که خود را دکتر” گفت: Jayapal. “و اگر شما نگاه کنید در تمام رای گیری هنگامی که مردم بپرسید اگر آنها می خواهند تا خود را بیمه خصوصی حمایت پایین می رود ، اگر شما را به سوال بعدی این است که ” اگر شما می توانید نگه دارید با دکتر خود, اما شما باید به خود را طرح بیمه خصوصی,’ پشتیبانی می رود تا حتی بالاتر است.”

Jayapal که تایید بهداشت ، برنی سندرز برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری همچنین با انتقاد از این ایده از یک کارفرما-ارائه بیمه ادعا آن محدودیت کارکنان’ گزینه.

“من فکر می کنم این است که یک شاه ماهی قرمز می گویند این برنامه ارائه انتخاب است. واقعا چه را فراهم می کند انتخاب شده است برای تضمین بیمه برای همه آمریکایی,” او اضافه شده است.

ساندرز که سمان وضعیت خود را به عنوان حزب پیشتاز به رئیس جمهور تهمت در ماه نوامبر بیش از آخر هفته به نام برای مدیکر برای همه سیستم که حذف بیمه درمانی خصوصی است. Jayapal گرفته و پیشنهاد خود را در خانه و حتی بیشتر از ساندرز طرح با پیشنهاد سخاوتمندانه تر مزایای.

به گفته گالوپ اکثریت ترجیح بهداشت و درمان در ایالات متحده بود که توسط شرکت های بیمه خصوصی در هر سال از سال 2010 به غیر از 2017. علاوه بر این, 79 درصد از مردم بر این باور بودند که کیفیت مراقبت های بهداشتی است یا “عالی” یا “خوب” و 61 درصد شد “راضی” با کل هزینه بهداشت و درمان به عنوان از سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>