آمریکا دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه رو به صورت آهسته و شروع سنگی در آیووا روز دوشنبه به عنوان نتیجه دولت قفقاز بودند برای ساعت تاخیر در حالی که مقامات حزب دو بررسی “تناقضات” در اولیه شمارش.

رای دهندگان ریخت و به بیش از 1600 مدارس و مراکز جامعه و دیگر مکان های عمومی در سراسر, آیووا, دولت برای اولین بار به انتخاب یک انتخابات نوامبر چلنجر به حزب جمهوری خواه آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آیووا ایالتی حزب گفت: در آن انجام شده بود “کنترل کیفیت” در نتایج جستجو و یافت “تناقضات در گزارش” داده ها از طریق انجمن سایت. “در علاوه بر این به سیستم های با تکنولوژی مورد استفاده برای tabulate نتایج ما نیز با استفاده از عکس ها از نتایج و دنباله مقاله به اعتبار است که تمام نتایج مسابقه و اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش” دولت سخنگوی مندی مک کلور گفت.

“این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ,” او گفت:, و اضافه کردن زمینه اطلاعات و مقاله دنباله دار شد صدا.

رای دهندگان ایالت آیووا شد جلسه به ارائه حکم در یک میدان از 11 دموکراتیک مدعی رهبری جلو دونده سناتور برنی ساندرز ورمونت و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که برای مبارزه بالا در سال های اخیر, آیووا, نظر سنجی.

صف های طولانی و سنگین جمعیت گزارش شده در برخی از نقاط, اما درها به انجمن سایت بسته شده و این روند آغاز شد و در 7 ساعت CST (0100 GMT روز سه شنبه).

عمدتا سفید, روستایی, آیووا, این آزمون برای اولین بار در کشور-توسط دولت-نبرد برای انتخاب یک دموکرات نامزد به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3 انتخابات. پس از بیش از یک سال از مبارزه و بیش از 800 میلیون دلار در هزینه های نتایج در آیووا آغاز خواهد شد به ارائه پاسخ برای یک حزب به شدت در تلاش برای کشف کردن که چگونه به ضرب و شتم تاجر-تبدیل-رئیس جمهور.

رای دهندگان در حال تعمق که آیا به کسی که با درخواست تجدید نظر به مستقل و ناراضی جمهوری خواهان میانه رو مانند بایدن پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا و سناتور ctq از همسایه مینه سوتا یا کسی که انرژی حزب لیبرال پایه به ارمغان می آورد و رای دهندگان جدید مانند ترقی خواهان ساندرز و همکار سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است.

در انجمن سایت رای دهندگان جمع آوری شده در گروه توسط نامزد اولویت در نمایش پشتیبانی می کند. اگر یک نامزد نیست رسیدن به یک آستانه پشتیبانی از 15 درصد از رای دهندگان کل مورد نیاز در نظر گرفته شود قابل دوام است که کاندیدان و حامیان آنها منتشر شد به یکی دیگر منجر به بیشتر دور از اجبار.

“ما نیاز به یک نامزد که می تواند حزب ما با هم” وارن گفت: یک حزبی در یک دبیرستان در Des Moines. “ما نیاز به همه ما دموکرات ایالات. بیشتر از همه, شما نیاز به کسی که رفتن برای الهام بخشیدن به مردم: دموکرات مستقل و جمهوری خواهان.”

حتی اگر یک نامزد برنده توسط یک فرمانده حاشیه در آیووا دموکرات ها هنوز هم ممکن است عدم پاسخ روشن به عنوان مسابقه حرکت می کند به سه تن دیگر از رای گیری اولیه متحده, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی بعد در ماه فوریه است.

هر کس که باقی مانده در مسابقه سه شنبه در مارس 3, زمانی که 15 متحده و سرزمین های رای نیز مقابله با میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که پرش اوایل متحده در حمایت از تمرکز بر کشورهای غنی از نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای.

ساندرز که به پایان رسید در یک مجازی گرما مرده با نامزد احتمالی هیلاری کلینتون در آیوا در دوران اول ریاست جمهوری اجرا در سال 2016 است رسید در بسیاری از نظرسنجی آیووا به حرکت فقط جلوتر از بایدن. وارن و Buttigieg باقی می ماند در فاصله قابل توجه و بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد در یک بلوک از بلاتکلیف رای دهندگان ایالت آیووا ایجاد پتانسیل برای ناراحتی و اواخر موج.

رکورد مشارکت در انتخابات

آیووا ایالتی حزب عدالت و انتظار دارند یک رکورد مشارکت در انتخابات بیش از نزدیک به 2,40,000 رای دهندگان که با حضور در قفقاز در سال 2008 در میان شور و هیجان بیش از باراک اوباما برای اولین بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بود نظر نخست برای رای دهندگان به عنوان آنها وارد حزبی بر اساس یک نظرسنجی از 1,512 آیووا دموکرات انجام شده توسط ملی انتخابات استخر با 62 درصد گفت: آنها می خواهند کسی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و 36 درصد مایل یک نامزد که موافق با آنها در مورد مسائل عمده.

ورودی نظرسنجی همچنین نشان داد 57 درصد حمایت دولت-اجرای طرح بهداشت و درمان شبیه به مدیکر برای همه پیشنهادات ساندرز و وارن بالقوه نشانه خوبی برای آنها است.

در آخرین تظاهرات در سراسر کشور تمام رقبای خود را در مورد چرا آنها بهترین انتخاب خواهد بود به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن تبلیغ تجربه خود را پس از چند دهه در انتخاب منشی مهمترین سابقه دستیابی به اهداف مترقی از طریق دو حزبی روابط با قانونگذاران. “او از ترس مرگ به اجرا در برابر من و او دلیل خوبی برای نگران” بایدن گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک تظاهرات در Muscatine, Iowa. همراه با همسرش جیل بایدن استقبال هواداران و گفت که او “احساس خوب” به او تحویل پیتزا به داوطلبان در یک رشته در Des Moines در روز دوشنبه.

ساندرز به شانه ای بالا انداخت یک مجموعه از حملات از رقبا هشدار می دهند که این خود شناسایی دموکراتیک سوسیالیستی خواهد عذاب حزب به شکست در برابر تهمت با اشاره به نظر سنجی نشان می دهد که او را ضرب و شتم رئیس جمهور.

وارن است که لغزش در نظر سنجی ساخته شده صریح تجدید نظر به زنان رای دهندگان. Buttigieg وعده داده شده به طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از خوش بینی در سیاست و بازیگران خود را به عنوان یک خارجی که گرفته شده نه در واشنگتن را بست و جذب حمایت هر دو حزب.

“شد از دیدن مردمی آمده از چوب. نه فقط مرگ دموکرات اما برخی از مستقل تر فکر مردمی ناراضی جمهوری خواهان به دنبال یک تغییر که مایل به روشن کردن صفحه” Buttigieg گفت: Fox News Channel در روز دوشنبه.

مینه سوتا را Klobuchar ممکن است بیشتر به از دست دادن در کشورهای همسایه, آیووا, جایی که او صرف بیشتر از زمان مبارزات انتخاباتی و منابع اما گفت که او می تواند برنده محافظه کار مناطقی که تهمت دستگیر شده در سال 2016.

جمهوری خواهان نیز برگزاری آیووا قفقاز روز دوشنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن است که حدود 90 درصد حمایت خود را از حزب اعلام کرد که پیش بینی برنده توسط رسانه های مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de