مقامات حزب دموکرات در حال آموزش اعضای کنگره و نمایندگان به چشم پوشیدن کنوانسیون ملی این تابستان به دلیل تهدید از coronavirus.

در ایمیل ارسال شده به کنگره دستیاران در پنج شنبه, مشاور ارشد, کنوانسیون کمیته Chasseny لوئیس گفت: رهبران حزب تا به حال ساخته شده “تصمیم سخت” به شاتر هر طرح برگزاری این کنوانسیون در فرد است.

“ما شده اند با همکاری نزدیک با دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی و همچنین اپیدیولوژی و آمده اند به تصمیم گیری سخت است که اعضای کنگره باید برنامه ریزی برای سفر به میلواکی” لوئیس گفت. “هیچ نمایندگان را در سفر به میلواکی و حزبی و جلسات شورای برگزار خواهد شد تقریبا.”

مدیر ارتباطات این کنوانسیون کمیته کتی پیترز تکرار لوئیس ایمیل و گفت که رهبران حزب باید انتظار تقریبا تمام حوادث را عملا.

“حصول اطمینان از امنیت و رفاه همه درگیر با 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون درایوهای هر تصمیم گیری های ما” گفت: پیترز. “این ارتباط تاکید راهنمایی ما از چند هفته پیش که همه اعضای هیئت دولت — از جمله انتخاب رهبران باید برنامه ریزی خود را انجام رسمی کسب و کار از راه دور.”

این تصمیم یادآور چگونه coronavirus عملی 2020 مسابقه و ارائه می دهد یک تضاد کامل با مقامات جمهوری خواه که در حال تلاش برای نگه داشتن یک فرد کنوانسیون در فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی