دموکراتیک شهردار را به حرکت می کند doxxing افسران پلیس جرم

دموکراتیک شهردار آمده است به کمک افسران پلیس که در ماه گذشته قربانی شده اند doxxing و یا در مکان های از اطلاعات شخصی با سوء قصد.

شهردار Quinton لوکاس از کانزاس سیتی میسوری اعلام کرد که شهر فرمان این هفته به جرم انتشار این نوع از اطلاعات است. لوکاس گفت که او نقل مکان کرد و برای انجام این کار به عنوان یک نتیجه از مکالمات اخیر با اجرای قانون اعضای خانواده خود را.

“شنبه من در ملاقات با خانواده های افسران پلیس. در میان نگرانی های ابراز شده بود “doxxing” از مأموران اجرای قانون’ آدرس و اطلاعات تماس” لوکاس نوشت: در یک صدای جیر جیر پنج شنبه. “من معرفی فرمان امروز به جرم اقدامات است.”

فرمان تعریف doxxing به عنوان “تهدید انتشار اطلاعات شخصی از بندگان عمومی با قصد ارعاب سوء استفاده از تهدید و آزار و اذیت و یا ترساندن یک بنده است.” خدمتگزاران شامل انتخاب مسئولان شهرستان و کارکنان و هیئت مدیره از پلیس کمیسیون و شهرستان منصوب. این پیشنهاد به گسترش فوری اعضای خانواده و همکاران داخلی.

“افسران ما و دیگر کارکنان یک راست به خانه با خیال راحت و خانواده خود را باید از آسیب در امان” لوکاس نوشت: در یکی دیگر از پست. “ما ضمن استقبال از آزادی بیان در کانزاس سیتی. ما خوش آمدید ارعاب مردم انجام شغل ما استخدام آنها را به انجام و یا تهدید و ارعاب از همسر و فرزندان.”

فرمان در نظر های یک فرد نام و نام خانوادگی, شماره امنیت اجتماعی, تاریخ تولد, حساب های مالی کارفرما و محل اقامت و شماره تلفن به عنوان اطلاعات شخصی است. آن نیست که دولت چگونه تخلف از سفارش خواهد بود مجازات.

لوکاس گفت: دفتر خود است نه تجاوز به مردم آزادی بیان بلکه “تهدید و ارعاب از مردم انجام شغل ما استخدام آنها را به انجام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de