Dark Horse پیت Buttigieg شهردار سابق گرفته شده اولیه سرب در انتخابات پارلمانی از حزب دموکرات در انتخابات مقدماتی در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن شد انتهایی در جایگاه چهارم.

سناتور برنی ساندرز 78 بیش از دو برابر سن جوان Buttigieg شهردار سابق South Bend در ایندیانا بود و دوم نزدیک به عنوان نتیجه شروع به trickling در یک روز پس از آیووا قفقاز برگزار شد.

به تعجب بسیاری از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن 77 شد انتهایی در جایگاه چهارم گرفتن درست 15.6 درصد از کل آرا شمارش شد.

او در پشت Buttigieg (26.9 درصد) ساندرز (25.1 درصد) و سناتور الیزابت وارن (18.3 درصد) هنگامی که بیش از 60 در هر سنت از آرا شمارش شد.

آیووا جوایز 49 نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها در ویسکانسین در ماه جولای خواهد شد که انتخاب آن نامزد برای نوامبر 2020 انتخابات ریاست جمهوری. از این 41 نمایندگان متعهد نمایندگان اختصاص داده شده بر اساس درصد آراء هر نامزد دریافت کنید در انجمن.

در انتخابات مقدماتی که لگد دوشنبه با حزبی آیووا در حال حاضر خواهد شد در تمام 50 ایالت به تعیین تخصیص 3979 متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها. علاوه بر این وجود دارد 771 unpledged نمایندگان که مقامات و نمایندگان حزب.

فرآیند مشابهی است که در حکم حزب جمهوری خواه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال او گشتند اعلام شد برنده روحانی در آیووا انجمن با 95 درصد آرا.

تاخیر در نتایج آیووا انجمن مربوط به ویژگی های گیر آمده است به عنوان یک embrassement برای حزب دموکرات است.

“از دموکرات حزبی است که یک فاجعه کامل. هیچ چیز کار می کند درست مثل فرار آنها از کشور است. به یاد داشته باشید 5 میلیارد دلار Obamacare وب سایت است که باید هزینه 2 درصد از آن است. تنها کسی است که می تواند بسیار بزرگ پیروزی در آیوا شب گذشته است “تهمت” و” رئیس جمهور توییتی.

در یک مصاحبه به رسانه ها Buttigieg که مدعی پیروزی در انتخابات گفت: این جلسه نتایج “به مقدار قابل توجهی پیروزی برای ما کمپین چشم انداز و پیام” و آن را فوق العاده ای اعتبار خود را برای اعتقاد به این که “ما می توانیم متحد کردن مردم و متحد کردن مردم هر دو را رهبری و به پیروزی در انتخابات است که ما نمی توانیم به از دست دادن”.

نتایج آیووا انجمن انتظار می رود برای ادامه نورد تا اواخر سه شنبه شب به وقت محلی.

در ضمن دیگر نامزدهای دموکرات شروع مبارزات انتخاباتی خود را در نیوهمپشایر است که برنامه ریزی شده به آن را نگه دارید اولیه روز سه شنبه.

“ما آماده برای رقابت در اوایل متحده سه شنبه متحده و فراتر از آن به طوری که جو بایدن می تواند متحد کردن حزب دموکرات و کشور ما و پس از آن تحویل در مهم ترین مسائل برای آمریکایی ها به عنوان رئیس جمهور گفت:” کیت Bedingfield معاون مدیر کمپین و ارتباطات مدیر بایدن برای رئیس جمهور.

در روز سه شنبه بایدن دریافت تاییدیه از برجسته سابق و فعلی و مقامات منتخب از ایالت کارولینای جنوبی،, ویرجینیا, کالیفرنیا, آلاباما و آرکانزاس بحرانی اوایل سه شنبه و میدان نبرد متحده

تاخیر در آیووا انجمن نتایج را نمی رفته به خوبی در میان این نامزدها. “شب گذشته بود که یک شب بد برای دموکراسی برای حزب دموکرات و برای مردم آیووا” ساندرز روز سه شنبه گفت. مبارزات انتخاباتی خود را در بعد از ظهر ادعا کرد که او پیش از Buttigieg.

آیووا حزب دموکرات رئیس تروی قیمت عذرخواهی برای تاخیر در نتایج. “ما می دانیم که این اطلاعات دقیق است و ما نیز باید دنباله مقاله,” او گفت:.

“همه ما از دست داد شب گذشته. هر دموکراسی-آمریکایی با محبت. هر نامزد. هر رای دهنده که در پاسخ شم یا سرکوب شد. هر حزبی آیووا رونده که در زمان دور از کودکان خود را و کار به داوطلب باید رای خود را نشان داده گفت:” کنگره Tulsi Gabbard یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de