دموکراتیک خانه مشاوره برای انتشار کتاب در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح

یک دموکرات مجلس استیضاح مشاور در حال نوشتن یک کتاب در مورد استیضاح از رئیس جمهور تهمت که قرار است ماه آینده منتشر خواهد شد.

نورمن ایسن اعلام کرد که کتاب خود یک مورد برای مردم آمریکا: ایالات متحده v. Donald J. Trump, قرار است منتشر شود در جولای 28 و منتشر خواهد شد توسط تاج. ایسن همچنین در خدمت به عنوان سفیر جمهوری چک در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما.

“در این behind-the-scenes حساب تلاش برای آوردن رئیس جمهور به عدالت — از پر کردن اولین اقدامات قانونی علیه او از طریق مولر گزارش آشفته استیضاح و تحقیق و محاکمه به تلاش های مداوم برای برگزاری جمهور پاسخگو برای او ادامه داد: تخلف — من جلو و پشت پرده و تحویل کل داستان از رئیس جمهور را استیضاح از آغاز تا پایان” Eisen ” در وب سایت خود را در مورد این کتاب.

تهمت بود استیضاح دموکراتیک به رهبری, پس از اتهامات که او نادرست تحت فشار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به بررسی خود را رقیب سیاسی و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

این اتهامات پس از یک whistleblower شکایت واصل شد. یک رونوشت از یک تماس بین تهمت و Zelensky منتشر شد قبل از محاکمه که دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “کامل” تماس بگیرید. سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در امتداد خط حزب در اوایل این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>