دموکراتیک امید محو شدن از ترسیم مجدد نقشه انتخاباتی را به نفع خود

دموکرات ها راه سخت آموخته 10 سال پیش که انتخابات منجر به یک سرشماری بمدت ده سال نه فقط در مورد کاخ سفید است.

مبتنی بر دولت دموکراتیک احزاب jostling قدرت در قوه مقننه به طوری که آنها می تواند اعمال نفوذ در کنگره و محلی redistricting روند مجموعه را در سال 2021 پس از سرشماری سال 2020.

انجام این کار می تواند به آنها کمک کند نکته کنگره مسابقات را به نفع خود و یا امن کنترل خود statehouses تا دهه آینده را یافته هنگامی که آن را قانون اساسی موظف است که منطقه نقشه بود دوباره کشیده شده است. اگر آنها مستقل redistricting کمیسیون است.

Redistricting است در ذهن سیاسی خودی با توجه به دانشگاه ویسکانسین-مدیسون انتخابات مرکز تحقیقات مدیر بری بار.

Statehouses مسئول پیکربندی کنگره مناطق در 31 متحده و دولت های قانونی مناطق در 30 برنان دادگستری مرکز در بر داشت در سال 2019.

پس از تصرف ویرجینیا خانه ملت در سال گذشته دموکرات ها امیدوارند به مشابه تاخت و تاز در مینه سوتا, کارولینای شمالی و ویرجینیا و تگزاس در ماه نوامبر که همه وظیفه نمایندگان مجلس با تهیه پیش نویس نقشه های جدید.

“تگزاس یکی از کشورهای که در آن دموکرات ها فکر می کنند که شانس برنده شدن اکثریت, اگر نه در هر دو مجلس و پس از آن حداقل در یک اتاق به انکار خواهان توانایی کنترل کامل نقاشی از مجموعه بعدی از منطقه خطوط” بار در مصاحبه ای گفت:.

ویسکانسین-مدیسون انتخابات مدیریت پروژه بنیانگذاران افزود: “کشورهای دیگر در فاصله قابل توجه بیش از حد, اما تگزاس بزرگتر ملی پیامدهای دلیل تعداد زیادی از کنگره صندلی وجود دارد.”

نظرسنجی نشان می دهد یک سر-به-سر matchup در تگزاس بین رئیس جمهور تهمت و presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن. بایدن مسیرهای پیاده روی مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط از 0.2 درصد توسط RealClearPoliticss تعداد و 0.3 امتیاز در هر megyn kelly.

اما دموکرات ها بیشتر از یک لبه پایین-رای.

نظرسنجی مانند این ماه دانشگاه تگزاس در تایلر مطالعه نشان می دهد 52 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت از یک نامزد حزب دموکرات در منطقه در حالی که 48 درصد خواهد همین کار را برای یک جمهوری خواه مدعی.

دموکرات ها باید برای به دست آوردن نه کرسی به تلنگر تگزاس ، در سال 2018 آنها اضافه شده 12 صندلی برای خود معین با یکی دیگر از 17 است که فقط سقوط کرد و به دست جمهوریخواه و به عنوان بسیاری از 22 در معرض خطر هستند.

در عین حال جمهوری خواه استراتژیست درک رایان گیج شده بود در مورد اینکه چرا redistricting حال تبدیل شدن به یک تگزاس از حزب دموکرات صحبت کردن نقطه از ایران به احتمال زیاد نگه داشتن بر روی سنا و آنها رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت حداقل تا 2021.

“اگر یک نقشه نیست تایید شده توسط قوه مقننه, نقشه کشی, نقشه ها می شود مسئولیت قانونی Redistricting مدیره,” او گفت:.

رایان توضیح داد: این هیئت متشکل بود از یک جمهوری خواه معاون فرماندار دادستان کل حسابرسی و زمین کمیسر. تنها دموکرات عضو خواهد بود که مجلس اگر حزب در زمان مجلسی.

“بنابراین احتمال است که نقشه ها هنوز هم به نفع جمهوری خواهان” او مقابله.

حتی درآمد یک صندلی در redistricting جدول است که “بسیار مهم برای زنده ماندن طولانی مدت” خواهد بود یک ماموت گران انجام دموکراتیک استراتژیست مت زاویه گفت: واشنگتن آزما.

“سوال در تگزاس است که آیا این فرصت را برای دموکرات ها برای پیروزی در خانه ملت و رقابت در سطح ایالت وجود دارد. آن را به وضوح می کند. سوال این است که آیا بودجه کافی در دسترس خواهد بود به سمت راست مبارزات و سازمان ها به خوبی این فرصت را,” او گفت:.

زاویه تاکید کرد چگونه تگزاس مسابقات شدند و کم هزینه تر در هر سطح در مقایسه با کشورهای دیگر.

“در دولت اهدا کنندگان باید ریخته حافظه از گذشته تجربه بد و مایل به صندوق نامزدهای محلی و مسئول سازمانهای دموکراتیک” او گفت:. “گروه های ملی باید مایل به سرمایه گذاری در مسابقات که رانندگی تگزاس مبتنی بر پیام و نه را به دولت ملی پیام می دهد که جمهوری خواهان یک هدف و یک شانس برای گرفتن دوباره.”

اداره آمار ایالات متحده قرار بود برای ارائه اطلاعات به دولت redistricting مقامات در مارس 31, 2021, بنابراین برخی از نقشه ها می تواند نهایی تا پایان تابستان آینده. اما در میان COVID-19 گیر این اداره خواست کنگره برای نادر برای چهار ماه دیگر تمدید هل دادن مهلت بازگشت تا ژوئیه 31 در آخرین.

این تاخیر به طور خاص تحت تاثیر قرار نیوجرسی و ویرجینیا که میزبان انتخابات در سال 2021 و مقدماتی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن. مسائل ممکن است دور اگر اطلاعات منتشر شده در نورد اساس به عنوان آن را در گذشته است.

نیوجرسی, نمایندگان مجلس هفته گذشته با پیشنهاد دولت متمم قانون اساسی به استفاده مجدد از آن در سال 2011 نقشه منطقه قبل از مرتب کردن آن را برای 2023 مگر اینکه آن داده های سرشماری توسط Feb. 15. ویرجینیا می توانید درخواست یک دادگاه منطقه ای فدرال اجازه می دهد تا آن را به تکیه بر ارزش ها و نشانه گذاری مانند آن را در سال 1981 در Cosner v. دالتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر