دموکرات را تهدید می کند همین جونیور با ‘یک درگیری فیزیکی’ بیش از coronavirus ادعا

یک خانه دموکرات تهدید Donald Trump Jr. او ادعا می کنند که دموکرات امید coronavirus شیوع خواهد بود به اندازه کافی بد برای صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت سیاسی است.

Rep. جان Garamendi حزب دموکرات کالیفرنیا مورد بحث و بررسی دولت در پاسخ به این ویروس و چگونه آنها برنامه ریزی برای مهار آن در طول یک مصاحبه با MSNBC در صبح روز جمعه.

لنگر Hallie جکسون از او پرسید برای افکار خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن پسر بزرگتر گفت: حزب دموکرات امیدوار است کوروناویروس “در اینجا می آید برای کشتن میلیون ها نفر از مردم پس از آن می تواند در نهایت رئیس جمهور رگه برنده شدن است.”

“او نباید نزدیک من زمانی که او می گوید که” کالیفرنیا در کنگره پاسخ داد: “وجود خواهد داشت یک درگیری جدی.”

“که فقط کاملا ظالمانه است. من می توانم به شما اطمینان دهم وجود دارد نه یک دموکرات یا جمهوری خواه در کنگره است که می خواهد کسی را به بیمار می شود” او افزود: “آنچه ما را نگران می کند این است که دولت در پاسخ به این بیماری است. ما شناخته شده از ماه دسامبر بود که یک بیماری همه گیر در چین … همین جونیور بهتر نیست هر جایی نزدیک به من. آن را نمی خواهد وضعیت سالم.”

این کنگره را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. سرویس مخفی نیز بلافاصله پاسخ برای نظر.

Garamendi با اشاره به مصاحبه Trump Jr., آیا در فاکس و دوستان در اوایل صبح.

“راهکار این است که در این نقطه, اما برای آنها را امتحان کنید به یک بیماری همه گیر و به ظاهر امیدواریم که که آن را در اینجا می آید و کشته شدن میلیون ها نفر از مردم به طوری که آنها می تواند در نهایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رگه برنده شدن یک سطح جدید از, بیماری,” او گفت:.

“هیچ سوالی وجود دارد که تهدید coronavirus می تواند بی ثبات کردن بازار اما واقعیت این است که دموکرات ها به ظاهر به امید این اتفاق درست مثل شما دیده ام آنها را در سال گذشته, دعا برای یک فاجعه اتفاق می افتد در اقتصاد به معنی مردم از دست دادن شغل خود را از وام مسکن خود را, معیشت خود را به طوری که آنها می توانند خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به نحوی است که کاملا دیوانه” Trump Jr., اضافه شده.

از شیوع جهانی است که آلوده به ده ها هزار نفر و منجر به مرگ بیش از 2000 نفر در سراسر جهان است. شده اند وجود دارد حدود 60 موارد تایید شده در ایالات متحده و هیچ مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de