دموکرات سارا Gideon برای به چالش کشیدن جمهوری خواه سوزان کالینز برای مین سنا صندلی

جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز است دموکراتیک رقیب برای یکی از خیمه رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا از سال 2020 چرخه انتخابات.

دموکراتیک مین مجلس سارا گیدئون 48 به راحتی برنده او حزب نامزدی برای سمت راست را در چهارم-اصطلاح مناظره 67 در ماه نوامبر.

گیدئون در حال اجرا در میانه بهداشت و درمان و سیاست های زیست محیطی بود که در سه مسابقه را قریب به اتفاق قربانیان مورد علاقه و تایید شده توسط مجلس سنا دموکرات در مبارزات انتخاباتی هدف در ماه ژوئن گذشته. مخالفان خود را بتسی, شیرین, یک لابی گر و Bre کیدمن, یک وکیل بود و بیشتر لیبرال سیستم عامل از جمله حمایت از “مدیکر برای همه” و “سبز معامله جدید است.”

با وجود نزدیک شدن اولیه مانند آن انتخابات عمومی گیدئون را سوار بر سقوط مبارزه با اضافه شده افزایش $3.7 میلیون crowdsourced توسط فعالان عصبانی کالینز بیش از او 2018 رای به تایید دیوان عالی عدالت برت Kavanaugh. همانطور که از ماه گذشته حزب دموکرات در حال حاضر حدود 5.5 میلیون دلار پول نقد در بانک نسبت به حزب جمهوری خواه $5 میلیون با توجه به مرکز سیاست پاسخگو.

اما gideon’s پیشنهاد نشده است و بدون آن bungles. تیم او پاک شده و یک پاتاگونیا آرم از یک ژاکت او در یک ویدیو داده شده او را از مین به شدید کالیفرنیا مبتنی بر پاتاگونیا رقیب L. L. Bean. شوهرش حقوقی ایجاد کرده است مشکلات و همچنین پذیرش چک های برنامه حفاظت از وام های بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار در مارس و درخواست coronavirus پرونده های حقوقی علیه جانباز بازنشستگی خانه او کاهش یافته است به صندوق.

مسابقه انتظار می رود که یک فصل رقابتی ترین. گیدئون آگهی کالینز به طور متوسط 2.5 درصد و طبخ سیاسی گزارش نرخ دولت به عنوان یک “شیر یا خط به بالا.” تنها شش سال پیش نشسته سناتور میره به پیروزی با 37 درصد بیش از سال 2014 نامزد حزب دموکرات Shenna دم سابق مدیر اجرایی مین اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

حزب دموکرات تنها باید برای به دست آوردن سه تا چهار کرسی در Nov. 3 به کنترل اتاق بازرگانی در آینده کنگره است. این تعداد بستگی دارد که آیا presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن همچنین برنده کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im