تقاضا برای هواکش در ایالت ایلینوی را افزایش می دهد به عنوان COVID-19 گسترش

Gov. J. B. پریتزکر گفت: ایلینوی می توانید ببینید اوج COVID-19 موارد زمانی در اواسط ماه مارس, اما او گفت: به اندازه کافی وجود ندارد ظرفیت و همچنان به تقاضا بیشتر هواکش از دولت فدرال است. او همچنین ramping تا آزمون.

مقامات بهداشت عمومی یکشنبه اعلام شده اند وجود دارد در اطراف 28,000 آزمون در مجموع. در حال حاضر وجود دارد 4,596 موارد در 47 شهرستان از جمله 65 مرگ و میر.

از صبح روز یکشنبه ایلینوی وزارت بهداشت گفت: با 27,457 تخت بیمارستان در ایلینوی در اطراف 15,500 اشغال شد. نرخ اشغال برای همه تخت در حال حاضر در 56 درصد است. که از 51.6 درصد گزارش مارس 24.

برای مراقبت ويژه تخت از 2,584 وجود دارد 1,525 استفاده می شود و یا 59 درصد اشغال شده است. که از 57.4 درصد گزارش مارس 24.

پریتزکر گفت که او کار را به خارج از خط بيمارستان حاضر و به دنبال ایجاد فضای بیمارستان در هتل ها و مراکز کنوانسیون. اما او را نیز خواستار شده است بیشتر هواکش از دولت فدرال است.

کاخ سفید Coronavirus نیروی کار عضو دکتر دبورا Birx در روز پنج شنبه گفت: دولت فدرال مدیریت که در آن هواکش رفتن بر اساس نیاز. پریتزکر گفت: درخواست خود را برای هزاران نفر از هواکش نشده است ملاقات کرد و در روز شنبه گفت که او نمی خواهند به صبر در کاخ سفید استراتژی است.

“ما نه با تکیه بر این که” پریتزکر گفت. “ما فقط در بازار کسب هر قطعه از ونتيلاتور تجهیزات است که ما می توانیم.”

Birx گفت: آنها می شود پاسخگو به نیازهای به عنوان آنها بوجود می آیند.

“اما می گویند که به مردم آمریکا به مفهوم این است که زمانی که آنها نیاز به یک تخت بیمارستان آن را نمی شود وجود دارد, و یا زمانی که آنها نیاز دارند که یک آن نمی شود وجود دارد, ما ندارد و شواهد است که در حال حاضر” Birx گفت.

از صبح روز یکشنبه IDPH گفت: در ایلینوی از 2,300 پنکه 746 اشغال شد و یا یک نرخ اشغال حدود 32 درصد است. که از 28.4 درصد گزارش مارس 24.

پریتزکر ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند استفاده می شود در جنرال موتورز به هواکش اما گفت که رئیس جمهور باید انجام دهد که با کارخانه ها در سراسر کشور را بیشتر هواکش.

پنج شنبه, پریتزکر گفت: آنها ramping تا آزمون. وجود دارد حدود 2000 آزمون در روز در خصوصی و عمومی آزمایشگاه در هفته گذشته, او گفت:, و در حال حاضر آن را تا به 4000. او امیدوار است به زودی از 10000 تست انجام شده در روزانه.

“این 10000 در روز نشانگر را به ما داده برای اجرای یک مطلب ریاضی قابل توجهی که به ما ارائه می دهد بهبود بینش چگونه به خوبی مداخلات ما در حال کار” پریتزکر گفت.

به جای انتظار برای دولت فدرال برای ارسال تست او گفت: ایلینوی labs خواهد بود رفتن در سراسر ساعت به عنوان منابع در دسترس هستند. نیز وجود خواهد داشت های جدید رباتیک برای کمک به تست.

“ما در حال گرفتن ما دو ماشین وام و آنها را به بالا و در حال اجرا در روز سه شنبه و انتظار داریم که دیگران اواخر این هفته,” او گفت:.

پریتزکر نیز گفت: ایلینوی مبتنی بر آزمایشگاه ابوت’ جدید روش های تست کمک خواهد کرد که در تلاش است. نیز وجود دارد یک اضافی گارد ملی عمل درایو-از طریق آزمون در McClain شهرستان با بیشتر برنامه ریزی شده در جاهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>