Dem بحث: مایک بلومبرگ به دنبال بحث رستگاری در حالی که برنی ساندرز است به احتمال زیاد به صورت حملات

مایکل بلومبرگ در تلاش است برای انجام در روز سه شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث و بررسی است که او را به نوبه خود تمرکز خود را به تازگی ضرب پیشتاز برنی ساندرز پس از یک مقدار-انتقاد début در آخرین هفته رو کردن.

هفت دموکراتیک نامزدها را ملاقات خواهد کرد در چارلستون کارولینای جنوبی برای آخرین برخورد قبل از آن حالت اولیه در روز شنبه و از آن بهره مند شوند بلومبرگ اگر بقیه زمینه نیز تیز حملات خود را علیه Sanders.

کارولینای جنوبی اولیه تاریخ و زمان آخرین فوریه دور مقدماتی قبل از 14-دولت ‘سه شنبه’ مسابقه در مارس 3 که شامل بزرگ نماینده جوایز کالیفرنیا و تگزاس به عنوان به خوبی به عنوان پرجمعیت ایالت های کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

ساندرز است که منجر و یا گره خورده است برای یک محل در بسیاری از این کشورها و بلومبرگ و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در یک مبارزه برای نفر دوم.

بحث این است اسپانسر شده از طرف CBS و کنگره, سیاه, انجمن, موسسه و پخش خواهد شد در 8 PM به وقت شرق آمریکا در روز سه شنبه.

هفته گذشته سابق شهردار نیویورک محاصره شد با رقبای خود را برای این حزب نامزدی که او را در زمان به وظیفه خود توقف-و-frisk پلیس, سیاست ادعاهای خصمانه محیط کار برای زنان در شرکت خود و برای خود بودجه مبارزات انتخاباتی خود در سطح رکورد.

تمرکز بر ساندرز

بحث می آید به عنوان ساندرز اتحاد مستحکم پس از یک پیروزی قاطع در شنبه, نوادا, قفقاز, یک پیروزی در نیوهمپشایر اولیه و تامین امنیت انتخابات در آیووا. که جدید پیدا قدرت به این معنی است که بلومبرگ به احتمال زیاد نمی تواند به تنهایی در ستون در Sanders.

رادیو فردا قصد دارد برای منحرف کردن حمله به او را بیش از ساندرز به تمرکز بر آنچه که بسیاری از رهبران حزب ترس — که او را از دست دادن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و صدمه دیده و دیگر دموکرات ها در انتخابات, چرا که او تجدید نظر به یک پایه کوچک.

“در بحث فردا شب و من فکر می کنم این کمپین کلی برای مردمی در این مسابقه باید در مورد یک نامزد که برنی ساندرز” بلومبرگ متحده مدیر دن Kanninen به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

به بلومبرگ کمپین شدت حملات خود را در ساندرز’ رکورد در کنترل اسلحه در دوشنبه tweeting که انجمن ملی تفنگ آسفالت جاده به واشنگتن برای برنی ساندرز و ما شایسته یک رئیس جمهور است که مدیون به لابی اسلحه.

این کمپین همچنین گفت: اعزام عملیاتی به کالیفرنیا و کشورهای دیگر به برجسته کردن آنچه در آن نامیده می شود ساندرز’ خطرناک رکورد جانبداری با NRA در برابر تفنگ-اقدامات کنترلی از جمله رای گیری پنج بار در برابر بردی لایحه تنظیم اسلحه و حمایت از NRA-حمایت قانون از دادن به تولید کنندگان اسلحه مصونیت از پیگرد قانونی ،

Kanninen به خبرنگاران گفت: سابقه رد صلاحیت.

بایدن به نظر می رسد برای پیروزی در کارولینای جنوبی

بایدن از جان گذشته است برای پیروزی در کارولینای جنوبی که در آن او ممکن است در موقعیت به نفع خود. یک سیاست عمومی نظرسنجی نظرسنجی دوشنبه منتشر شد نشان داد او با گسترده منجر شود بیش از Sanders 36 درصد به 21 درصد است.

اما پس از شرم آور پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر و دوم-پایان محل در نوادا حتی یک کارولینای جنوبی پیروزی ممکن است تقویت بایدن به اندازه کافی محکم به سوپر سهشنبه فقط سه روز بعد.

تمرکز بر بلومبرگ مجاز ساندرز برای ظهور تا حد زیادی صدمه ندیده از هفته گذشته بحث است.

اما پس از دموکرات شده اند آشکارا تردید که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص پس از او تمجید فیدل کاسترو سواد برنامه ها در کوبا در طول 60 دقیقه مصاحبه و گفت که مشخص نیست چگونه می خواهد خود را پرداخت تریلیون در پیشنهاد گهواره به گور برنامه های دولت است.

الیزابت وارن پیت Buttigieg و ctq نیاز قوی اجرای نه چندان زیادی برای کمک به آنها در کارولینای جنوبی که در آن آنها تاخیر در انتخابات اما به سوق دادن آنها به سه شنبه با قدرت به اندازه کافی برای جمع آوری برخی از نمایندگان.

ساندرز در زمان منجر دوشنبه در نماینده تعداد 45 به Buttigiegs 25. بایدن 15 و بقیه هر کدام کمتر از 10.

وجود خواهد داشت یک ثانیه میلیاردر در این مرحله سه شنبه. تام Steyer که ریختن کمپین منابع به کارولینای جنوبی واجد شرایط برای روز سه شنبه بحث است.

بحث redux

بلومبرگ انتخاباتی است که در یک مقطع بحرانی قبل از سه شنبه برای اولین بار به نظر می رسد او در برگه های رای. او تا به حال شده افزایش در انتخابات اشباع کشور با بیش از یک و نیم میلیارد دلار از تبلیغات و تا به حال به نظر می رسد بیشتر در کنترل حوادث قبل از خود به معرفی بسیاری از رای دهندگان در بحث مرحله.

“نبود من بهترین شب. سرزنش هیچ کس جز من. در پایان, من دریافت مشاوره از مردم, اما آن را به من برای تصمیم گیری چه باید بکنید. آنچه که من در بر داشت که همه آنها فریاد در هر یک از دیگر” بلومبرگ گفت: در MSNBC. “و من یک شانس واقعا می گویند آنچه که من می خواستم بگویم.”

Sanders کمپین پیش نمایش آن را در پاسخ به ایسنا تفنگ-کنترل خط حمله اشاره به این که ساندرز تایید شده توسط موسسان ‘مارس برای زندگی ما’ در پاسخ به 2018 مدرسه تیراندازی در پارک فلوریدا.

“NRA هرگز تایید برنی ساندرز و او هرگز یک سکه از پول خود را” ساندرز’ مشاور جف ویور در بیانیه ای گفت. “در واقع او خود را از دست داده 1988 کنگره نژاد چرا که او مورد حمایت یک حمله سلاح های ممنوع. اما حتی پس از آن ساندرز نگهداری مخالفت خود را با این سلاح از جنگ است.”

بحث مربیان که بررسی بلومبرگ است شهرداری بحث در نیویورک گفت که او به نظر می رسد واضح تر و تهاجمی تر در انجمن کسانی که از او در هفته گذشته مناظره ریاست جمهوری گفت: به نظر می رسد آمادگی برای آشکار سوالات و انتقادات.

مبارزات انتخاباتی خود گفت که او برگزار شد مسخره جلسات قبل که بحث اما از آن کاهش یافته است به بحث در مورد چگونه او ممکن است آماده شدن متفاوت برای روز سه شنبه فروم. بلومبرگ تا به حال نه یک رویداد عمومی از هفته گذشته و او به تعویق افتاد برنامه ریزی سی ان ان تاون هال تا چهار شنبه از شنبه به ادامه آماده سازی.

“او به شکل یک راه برای دریافت در جرم” گفت: استراتژیست جمهوری خواه برت o’donnell, که کمک به آماده, Mitt Romney, John McCain و جورج بوش برای بحث ریاست جمهوری. “او فقط رفتن به نگه داشتن مورد حمله قرار گرفتن به خاطر او انجام شده خیلی ضعیف است.”

وارن که لذت می برد یک افزایش در صندوق جمع آوری پیشرو پس از حمله به بلومبرگ هفته گذشته نشان داد او اجازه نمی کردن. در تجمع روز شنبه در سیاتل وارن گفت: بلومبرگ است که به دروغ به تصویر کشیدن خود را به عنوان امن ترین شرط به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او امن نیست; او فقط غنی” وارن گفت. “اجازه می دهد تا فکر کنید که: یک میلیاردر که خود را پنهان می کند و مالیات دارای یک سابقه بد با زنان و دفاع از سیاست های نژادپرستانه. اجازه دهید من فقط آن را این راه: نمی شد و جایگزین کردن یک متکبر میلیاردر دیگر در سال 2020 است.”

بلومبرگ گرفته است یک سری از مراحل به معنای به حرکت فراتر از خود اول بحث از جمله ارائه به آزادی زنان از سه عدم افشای توافق مبارزات انتخاباتی خود گفت: تنها کسانی که شامل بلومبرگ به طور مستقیم.

بلومبرگ مشاوران می گویند خود را نامزد فرسوده اشاره او بوده است نه در یک بحث مرحله پس از او برای انتخاب مجدد به عنوان شهردار نیویورک در سال 2009 که تجربه قبلی بود با یکی بحث نمی متعدد رقبا.

“واضح است که این مایک اولین بحث در 10 سال و این دیگر نامزدها در این مرحله باید کامل هنر از حمله” Kanninen گفت. “به دنبال به جلو به بحث فردا با یک مایک که بیرون می آید با برخی از اعتماد به نفس داشتن یک زیر کمربند خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>