‘توهم’: فرمانداران تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که ایالات متحده به اندازه کافی coronavirus تست ‘کاملا نادرست’

یک جفت از فرمانداران تحت فشار قرار دادند پشت در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای اینکه متحده به اندازه کافی coronavirus تست ظرفیت برای بازگشایی اقتصاد خود را.

در طول روز یکشنبه وزارت امور خارجه این اتحادیه در سی ان ان جمهوریخواهان مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان و دموکرات ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم هر دو را تکذیب کرد رئیس جمهور ادعا میکند که آن را “کاملا نادرست” و “توهم” بود.

“من فکر می کنم این است که احتمالا مشکل شماره 1 در امریکا شده است و از ابتدای این بحران است. عدم تست” هوگان گفت. “و من بارها و بارها این بحث را به رهبران در واشنگتن به نمایندگی از بقیه فرمانداران در امریکا است.

“من می تواند به شما سخن من به فرمانداران در هر دو طرف راهرو تقریبا هر روز ادامه داشته باشد. “دولت من فکر می کنم در تلاش است تا سطح شیب دار به تست. آنها در حال انجام برخی از چیزهایی که با توجه به خصوصی labs اما به سعی کنید به فشار این را بگویم که فرمانداران باید مقدار زیادی از تست و آنها فقط باید به کار بر روی تست به نوعی ما انجام نمی دهد و کار ما این است که کاملا نادرست است.”

خواه فرماندار به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعتباری برای ساخت “برخی از گام های” اما افزود: “این دقیق نیست برای گفتن وجود دارد مقدار زیادی از تست ها وجود دارد و فرمانداران باید فقط آن را انجام داده. که فقط در حال سر راست است.”

نرتهم تا به حال یک پاسخ مشابه هنگامی که فشرده توسط میزبان جیک Tapper. او گفت: “این فقط توهم به ساخت اظهارات مانند آن. ما مبارزه شده است هر روز برای PPE و ما باید برخی از منابع در حال حاضر در آینده. ما شده ایم مبارزه برای تست. این یک تست ساده.

“ما حتی نمی باید به اندازه کافی سواب آن را باور یا نه و ما ramping که تا” دموکراتیک فرماندار اضافه شده است. “اما در سطح ملی می گویند که ما آنچه که ما نیاز داریم و واقعا به هیچ راهنمایی به دولت در سطوح فقط غیر مسئولانه چرا که ما هنوز وجود ندارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه اعلام کرد که ایالات متحده به اندازه کافی تست برای coronavirus برای ورود به فاز اول بازگشایی اقتصاد خود و دولت فدرال را “کار هر روز را به مطمئن شوید که کشورها و جوامع باید تست آنها نیاز به بازگشایی در, زمان و شیوه خود را انتخاب کنند.”

پس از پوش بک از فرمانداران رئیس جمهور توییتی بعد یکشنبه “من حق تست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de