دهلی خشونت: احزاب مخالف نوشتن به رئیس جمهور Kovind به دنبال اقدام علیه mongers نفرت

چندین غیر-کنگره احزاب مخالف نوشته اند به رئیس جمهور رام نات Kovind مستقیم مقامات برای اطمینان از صلح ترمیم خشونت-ضربه شمال شرقی دهلی و اقدام علیه کسانی که متهم به ساخت سخنان تحریک آمیز.

رهبران احزاب مانند NCP CPI(M), CPI, RJD, LJD, DMK و AAP نیز به دنبال زمان از Kovind به بحث در مورد وضعیت در سرمایه های ملی.

“فوری استقرار صلح و یک جهت به مقامات مربوطه مانند ستوان فرماندار دهلی نو است که به طور مستقیم پاسخگو به شما برای اطمینان از سریع ترمیم عادی و به اطمینان حاصل شود که دپو باید ثبت بلافاصله در برابر همه کسانی که ساخته شده اند تحریک آمیز و نفرت سخنرانی و عاملان این خشونت باید آورده شود به کتاب” رهبران گفت: در نامه خود.

کنگره ملاقات کرده بود رئیس جمهور در روز پنج شنبه به دنبال عادی و صلح در مناطق آمار خشونت و تقاضا اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه استعفای. حداقل 39 کشته و بیش از 200 زخمی در درگیری های جمعی است که شکست در شرق دهلی نو روز دوشنبه پس از درگیری میان قانون تابعیت حامیان و معترضان spiralled خارج از کنترل است.

این بدترین مناطق آسیب دیده در این خشونت ها شامل Jaffrabad, Maujpur, Chand باغ Khureji خاص و Bhajanpura.

نامه ای به امضا رسید شاخص بهای مصرف کننده(M)’s Sitaram Yechury, LJD را Sharad Yadav NCP را Praful پاتل DMK T R Balu مصرف کننده را د رجا, RJD را Manoj Jha و AAP را سانجی سینگ. رهبران همچنین خواستار راه اندازی امداد اردوگاه برای کسانی که ارائه شده است بی خانمان و ارائه آنها امنیت کافی.

طرفین همچنین خواستار آن شدند که به آنها اجازه داده شود به سازماندهی اینتر-ایمان صلح حوادث در شورش-مناطق آسیب دیده. آنها همچنین خواست رئیس جمهور به منظور تسهیل در افتتاح مراکز در منطقه به وکیل کسانی که تحت تاثیر این خشونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>