دهلی خشونت ‘یک طرفه’, فرار هزاران نفر به بومی روستاها می گوید دهلی اقلیت گزارش کمیسیون

delhi violence, caaچهل و چهار نفر کشته شده اند و بیش از 200 زخمی در خشونت است. (اکسپرس عکس: Praveen Khanna)

گزارشی از دهلی نو اقلیت کمیسیون شورش در شمال شرقی دهلی ادعا کرده است که هزاران نفر از مردم از شهرستان فرار کرده اند به روستاهای بومی خود در اوتار پرادش و هاریانا و خشونت بود “یک طرفه و به خوبی برنامه ریزی شده”.

این گزارش بر اساس بازدید از دهلی اقلیت کمیسیون (DMC) رئیس Zafarul اسلام خان و عضو Kartar سینگ Kochhar به خشونت در مناطق آسیب دیده.

اخبار مرتبط

شورش شکست بین pro و ضد شهروندی متمم قانون (CAA) گروه در قسمت شمال شرقی این شهرستان در هفته گذشته. خشونت سپس به نزدیکی محلات از Maujpur, Chand باغ و Yamuna Vihar. معترضان گردش در خیابان های brandishing شمشیر و تپانچه و حتی وسایل نقلیه را به آتش کشیدند و خانه.

چهل و چهار نفر کشته شده اند و بیش از 200 زخمی در خشونت است.

به گزارش دهلی اقلیت کمیسیون ادعا کرد که خشونت بود “یک طرفه و به خوبی برنامه ریزی شده” که در آن “حداکثر” خسارت وارد بر خانه ها و مغازه ها از مسلمانان است.

“علاوه بر این هزاران نفر از مردم مجبور به فرار از این منطقه رفته و به روستاهای خود در اوتار پرادش و هاریانا بودند و یا زندگی با خانواده در جای دیگر در دهلی نو. صدها نفر هنوز هم زندگی در اردوگاه های اجرا شده توسط جامعه. برخی نیز زندگی در اردوگاه های اجرا شده توسط دولت دهلی نو ،

خان گفت: DMC تیم بازدید بسیاری از مناطق در شمال شرق دهلی نو و شاهد آسیب گسترده به خانه ها و مغازه ها و مدارس و وسایل نقلیه.

“این است که ارزیابی ما که خشونت در شمال شرق منطقه دهلی نو شد و یک طرفه و به خوبی برنامه ریزی شده است که در آن حداکثر خسارت وارد در ان خانه ها و مغازه ها با پشتیبانی محلی” خواندن این گزارش.

“بدون عظیم کمک به این افراد را نمی خواهد بود قادر به بازسازی زندگی خود را. ما احساس می کنیم که جبران اعلام کرد دهلی توسط دولت است و نه کافی برای این منظور ،

دهلی اقلیت کمیسیون قانونی بدن مجموعه تحت دهلی اقلیت کمیسیون قانون 1999.

خان گفت: این تیم در بازدید از محل های مختلف از جمله Chand باغ Jafrabad, Brijpuri, Gokalpuri, Mustafabad شیو Vihar, Yamuna Vihar, Bhajanpura و Khajoori Khas.

“ما در بر داشت آسیب گسترده به اسلام خانه ها و مغازه ها و کارگاه های آموزشی در همه جا ما رفت” این گزارش اضافه شده است.

DMC تیم نیز ملاقات افسران ارشد پلیس گفت که این کمیسیون که صدها نفر از مردم گرفتار خشونت نجات داده شدند توسط پلیس است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>