دهلی خشونت: Kejriwal خواستار جلسه فوری با حزب MLAs از مناطق آسیب دیده

وزیر Arvind Kejriwal روز سه شنبه گفت که او “بسیار نگران” در مورد وضعیت حاکم در بخش های خاصی از دهلی نو و به نام یک جلسه فوری از همه حزب MLAs از خشونت-مناطق ضربه.

خشونت spiralled بیش از اصلاح قانون تابعیت در شمال شرقی دهلی نو آن را تبدیل به یک میدان جنگ در روز دوشنبه با دیوانه وار معترضان آتش زدن خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین و پرتاب سنگ.

 

در یک توییت های وزیر نیز خواست همگان را به اجتناب از خشونت. “Am v نگران abt وضعیت حاکم در بخش های خاصی از دلم. همه ما با هم shud همه تلاش ها برای بازگرداندن صلح در شهر ما. من دوباره اصرار همگان را به اجتناب از خشونت (sic)” او است. “Am جلسه تمام MLAs (از همه طرف) از مناطق آسیب دیده همراه wid مقامات ارشد در حالی که” Kejriwal اضافه شده است.

منابع گفت: این جلسه برگزار خواهد شد در ارشد وزیر اقامت در 10: 30 am. سر پاسبان بود که در میان چهار نفر کشته و حداقل 50 نفر دیگر از جمله چند شبه نظامی و پلیس دهلی پرسنل مجروح شدند در خشونت است.

تلفات صعود به هفت

مرگ و میر در Maujpur خشونت صعود به هفت, یک مقام ارشد پلیس در روز سه شنبه.

 

یک پلیس دهلی سر پاسبان راتان لال بود و در میان هفت کشته در خشونت که فوران در روز دوشنبه بیش از اصلاح قانون تابعیت.

تا دوشنبه مقامات گفته بود حداقل چهار نفر از جمله لعل کشته در خشونت است. آنها گفتند که مرگ و میر افزایش یافته و به هفت روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de