دهلی خشونت: دهلی HC هدایت پلیس برای اطمینان از عبور امن و درمان زخمی

دادگاه عالی دهلی نو در یک نیمه شب با شنیدن خواست پلیس دهلی برای اطمینان از عبور امن و درمان اضطراری از کسانی که زخمی در خشونت بیش از تابعیت متمم قانون (CAA) با توجه به گزارش های رسانه ها.

تصمیم گرفته شد با نیمکت از قضات S Muralidhar و Anup J Bhambhani که به کارگردانی پلیس دهلی به استقرار تمام منابع لازم برای اطمینان از ایمنی این افراد میگویند که با توجه به FirstPost.

این دیدار در محل اقامت دادگستری S Murlidhar در نور فوری درخواست به دنبال امن انتقال مجروح به موسسات پزشکی با امکانات لازم در این گزارش گفت:.

 

نیمکت نیز کارگردانی پلیس به پرونده انطباق گزارش که شامل اطلاعات مربوط به افراد مجروح و درمان ارائه شده به آنها است. بعد از جلسه قرار است روز چهارشنبه ساعت 2.15 ساعت, با توجه به گزارش.

درگیری های خشونت آمیز میان pro-کا و ضد کا گروه شکسته بود در محلات شمال شرق دهلی نو در روز دوشنبه. این موضوع بیشتر تشدید زمانی که مغازه ها سوزانده شدند و افراد مسلح با چوب و میله را به خیابان ها در Jaffrabad, Maujpur, Bhajanpura, Chand باغ و Karawal نگر در شمال شرقی دهلی نو است.

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, در روز سه شنبه حضور داشتند یک نشست سطح بالا به ریاست اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه که در آن او مطمئن استقرار مناسب پرسنل پلیس با توجه به DNA گزارش.

مرگ و میر ناشی از شورش رسیده بود 17 صبح روز چهارشنبه با بیش از 150 نفر مجروح شدند, با توجه به گزارش های هندو.

دهلی HC ابلاغ سفارش خود را در مورد عبور امن و درمان مناسب از مجروح شدن به گورو تق بهادر و Lok نایاک Prakash Narayan بیمارستان در دهلی نو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im