دهلی خشونت: کنگره به دنبال دیوان عالی کشور مداخله برای حفاظت از حقوق شهروندان

آناند Sharms می گوید وضعیت در دهلی نو به دور از طبیعی و محیط زیست از ترس غالب. (عکس)

حزب کنگره در روز شنبه گفت: این وضعیت دور از طبیعی و محیط زیست از ترس است که هنوز هم غالب در دهلی نو. پرداختن رسانه ها در اینجا, ارشد کنگره رهبر آناند شارما به دنبال دیوان عالی آمریکا مداخله موثر برای تضمین حق شهروندان است. شارما ادعا که بخشی از تحقیقات در حال وقوع است به خشونت که ادعا 42 زندگی و چپ بیش از 200 مجروح شدند.

“تمام جهان در حال تماشای این کشور در آن زمان است که دیوان عالی کشور مداخله موثر برای حفاظت از حقوق شهروندان تضمین شده توسط قانون اساسی” شارما به خبرنگاران گفت:.

اخبار مرتبط

او گفت: حزب کنگره خواستار دیوان عالی کشور به cognisance از همه موارد و تعیین یک amicus curiae به مورد مداقه قرار دادن همه موارد که در آن مردم هستند که قاب قرار داده و در زندان.

“ما هیچ انتظارات از مرکز و یا دهلی سانتی متر اما ما امید از دادگاه” Sharma اضافه شده است.کنگره رهبر گفت که حقوق اساسی هستند که به طور مداوم تحت حمله تحت مودی دولت است. “ما را دیده اند که صرفا اعتراض به تصمیم دولت اقدام و یا یک وانگ قانون و یا قوانین تبعیض آمیز شهروندان از متهم فتنه,” او گفت:.

“شورش در سرمایه های ملی از قتل تقریبا 50 نفر و زخمی شدن بیش از 300 نفر از دست دادن عظیمی از عمومی و خصوصی خواص به علت عمدی انفعال. این وضعیت دور از عادی وجود دارد غالب محیط زیست از ترس. شهروندان ما در حال زندگی در ترس” Sharma اضافه شده است.

“این است که حق هر شهروند به سوال به اعتراض و مخالفت با ولی سراسر کشور فتنه موارد در حال ثبت است که هرگز اتفاق افتاده است,” او گفت:.

حداقل 42 کشته و بیش از 200 مجروح در شورش است که شکست در شرق دهلی نو روز یکشنبه پس از درگیری میان قانون تابعیت حامیان و معترضان spiralled خارج از کنترل است. این بدترین مناطق آسیب دیده در این خشونت ها شامل Jaffrabad, Maujpur, Chand باغ Khureji خاص و Bhajanpura.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>