دهلی خشونت: AAP تعلیق مشاور طاهر حسین از اصلی عضویت در حزب

AAP تعلیق طاهر حسین از اصلی عضویت.

AAP است به حالت تعلیق در آن عضو شورا طاهر حسین, چه کسی متهم است که در قتل یک IB کارمند از اصلی عضویت در این حزب تا پلیس پروب کامل, پارتی, منابع گفت.

خانواده از اداره اطلاعات کارمند Ankit شارما (26) که مرده را در یک تخلیه در نزدیکی خانه اش در شمال شرقی دهلی riot-آمار Chand باغ منطقه متهم کرده است طاهر و حسین از پشت این قتل است. در شکایت از Ankit پدر پلیس ثبت نام کرده اند FIR در برابر حسین که با رد این اتهام.

اخبار مرتبط

AAP منابع گفت: حسین متوقف شده است از اصلی عضویت در این حزب تا پلیس پس از اتمام آن شد.

قبلا حسین هرگونه دخالت در شورش یا قتل Ankit شارما گفت: “من آمد به دانستن از اخبار و گزارش است که من در حال سرزنش برای قتل یک مرد است. اینها دروغ و اتهامات بی اساس. برای ما امنیت من و خانواده من تا به حال نقل مکان کرد و دور از خانه ما روز دوشنبه در حضور پلیس.”

بنزین بمب سنگ و آجر داشت و از روی بام حسین خانه در روز پنج شنبه.

حسین گفت: “من کار می کرد برای متوقف کردن خشونت و من بی گناه است. من متوقف مردم از بالا رفتن از ساختمان. در فوریه 24, پلیس انجام یک جستجو از ساختمان نقل مکان کرد و ما را از وجود دارد. بعد ما معطوف به یک مکان امن. تا 4 بعد از ظهر در فوریه 25, پلیس در حال حاضر در ساختمان است.”

مرگ و میر در دهلی بدترین شورش در بیش از سه دهه با صعود به 38 روز پنج شنبه به عنوان خشونت زوال یافت اما نه به طور کامل فروکش. درگیری های جمعی شکسته بود در شمال شرقی دهلی نو چهار روز پیش و پس از خشونت بین ضد و نرم افزار-تابعیت (متمم) قانون گروه spiralled خارج از کنترل است. دیوانه وار اوباش به آتش کشیدند و خانه و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین و حلیم سنگ در ساکنان محلی و پرسنل پلیس.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>