دهلی نو شایعات: بیش از 3000 تماس پریشانی در شنبه 1/5 از و در اطراف شاهین باغ

حدود یک پنجم از این تماس اضطراری 100 و 112 اعداد آمد از شاهین باغ در جنوب شرق دهلی نو و در نزدیکی مناطق در جنوب دهلی نو است. (IE)

پلیس دهلی کردم بیش از 3000 تماس پریشانی در روز یکشنبه از مردم وحشتزده بیش از شورش های مربوط به شایعات مانند خشونت و آتش سوزی و سنگ-pelting در سراسر سرمایه های ملی در انتخابات گفت:. حدود یک پنجم از این تماس اضطراری 100 و 112 اعداد آمد از شاهین باغ در جنوب شرق دهلی نو و در نزدیکی مناطق در جنوب دهلی آنها روز دوشنبه گفت:. وحشت گریبانگیر ساکنان سراسر سرمایه های ملی در یکشنبه شب پس غلط شایعات از خشونت اما پلیس هرگونه حادثه و درخواست کرد برای آرام روز پس از شورش در شمال شرقی دهلی ادعا کرد حداقل 42 زندگی می کند.

“بیش از 3000 تماس های اضطراری دریافت کرده بودند در اتاق کنترل (PCR) پس از شایعات مرتبط با خشونت شروع به انجام دور در دهلی نو در روز یکشنبه. 413 تماس بودند و از جنوب شرق دهلی نو و 157 از جنوب دهلی نو” یک افسر ارشد پلیس گفت:.

اخبار مرتبط

علاوه بر PCR تماس چند نفر از در دهلی نو و همچنین در خارج به نام تا مقامات پلیس از جمله افسران به طور مستقیم به بررسی اطلاعات در مورد خشونت شکستن این مسئول اضافه شده است. این شایعات باعث افسران ارشد پلیس به زمین و سرکوب جعل در حالی که همچنین به رسانه های اجتماعی برای کنترل وحشت.

به آهن مترو دهلی نو شرکت نیز تعطیل ورود و خروج از دروازه از هفت ایستگاه های مترو اما هیچ دلیلی نمی دهد. ایستگاه بودند بازگشایی بعد. “بی اساس برخی از گزارش ها از وضعیت متشنج در شرق و غرب منطقه در حال گردش در رسانه های اجتماعی. آن است که به تکرار است که اینها همه شایعات. آیا با توجه به چنین شایعات” پلیس دهلی توییتی. پلیس گفت که از نزدیک نظارت بر حساب های رسانه های اجتماعی پخش اخبار جعلی و یا شایعات و اقدام خواهد شد در برابر آنها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>