دهلی شورش: یک هفته در ترس همچنان به گرفتن بازماندگان

دهلی نو در کوتاه فیوز حتی یک هفته پس از فوران خشونت در شمال شرقی بخش هایی که در آن ساکنان فرار کرده اند برخی از محلات و بیش از حد وحشت زده به خانه بازگشت. وحشت در غرب و جنوب دهلی نو به خصوص در اطراف شاهین باغ که در آن ضد شهروندی (متمم) قانون (CAA) تظاهرات هنوز هم در رفتن منجر به پلیس دریافت بیش از 3000 تماس پریشانی در روز یکشنبه و مترو دهلی تا به حال به طور موقت خاموش شدن هفت ایستگاه است.

اضطراب شب زنده داری

در GTB سردخانه بیمارستان که در آن مردم منتظر اجساد اعضای خانواده خود را به بیش از, پس از, پس از مرگ وجود دارد مجموعه ای از اضطراب بستگان در انتظار خبری از کسانی که از دست رفته است. با تصاویر از عزیزان خود آنها ایستاده تماشا در خارج از سردخانه از بزرگترین بیمارستان در شمال شرق دهلی نو است. یک بدن صید شد باز فاضلاب, تخلیه در Gokulpuri و سه تا به حال کشف شده است از دیگری تخلیه در روز یکشنبه. تا کنون 42 مرگ و میر گزارش شده در شورش.

 

“من برادر در قانون Firaz احمد گم شده از فوریه 25. او عبور از شهيد Bhagat Singh مستعمره گلی شماره 12, Karawal نگر در فوریه 24 شب زمانی که او بود احاطه شده توسط اراذل و اوباش. اما او نجات توسط برخی از مردم است. من به او صحبت کرد که شب او پناه گرفته اند در خانه کسی. ما صحبت کرد دوباره در 25 صبح اما خود گوشی باتری در حال مرگ بود. او به من گفت که در آن او بود. هنگامی که ما رفت و به دنبال او از خانه که در آن او گفت که او مخفی شده بود و سوخته شده بود پایین. من تسلیم FIR اما هیچ اثری از او. یکی از ما به اینجا می آیند هر روز برای دیدن اگر او نیز کشته شده و ریخته تخلیه گفت:” احمد علی, برگزاری یک عکس برادر خود را در قانون است. احمد علی منتظر بود در خارج از GTB سردخانه بیمارستان در روز دوشنبه.

شصت و پنج-ساله محمد اقبال فروش بالن برای زندگی. برای چهار روز گذشته پس از آنها یاد گرفتیم که برادرزاده اش محمد انور به ضرب گلوله کشته شده و زنده سوزانده خود کششی خانواده منتظر است در خارج از GTB بیمارستان سردخانه به ادعای بدن خود را. “آنها باید نه انجام پس از مرگ است. او سوخته بود. ما در حال انتظار برای بدن خود را. او یک دختر به ازدواج. شوهر او کور است. ما همه فقط تعجب زمانی که آنها به ما اجازه دفن او. از آن شده است تقریبا یک هفته در حال حاضر” گفت: اقبال.

امرار معاش از دست رفته

در محلات مانند شیو Vihar, یکی از بدترین آسیب دیده در این درگیری ها که تا کنون ادعا 42 زندگی و چپ بیش از 350 مجروح مردم فقط شروع به ارزیابی میزان آسیب هایی که شورش اوباش تحمیل خود به خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه در شب 25 فوریه زمانی که مستعمره بود مورد حمله افراد مسلح با بمب بنزین و گاز سیلندر و سلاح.

“اوباش آمد از سه طرف در 7 بعد از ظهر روز سه شنبه گذشته است. همه ما زد. من به فروش می رسد آشپزخانه مقررات در یک سبد خرید کنار جاده. آنها سوخته است ، دو مسجد سوخته بود گفت:” محمد اسوان در فاز 7 شیو Vihar. “ما در حال اقامت در خانه شخص دیگری. ما می خواهیم به خانه آمده است. باید وجود داشته باشد امنیت است. ما نمی خواهیم هر چیز دیگری از دولت است. اما چگونه می تواند ما را دوباره در زمانی که ما هنوز هم از ترس اوباش, بازگشت,” او گفت:.

خارج سوخته مغازه ها پررنگ گرافیتی از Jai Shri Ram و سوخته باقی مانده از آیتم های خانگی سوخته وسایل نقلیه هنوز در بستر خیابان.

هدف حمله ؟

با توجه به Babita Shrivastava یکی از چند خانواده هندو که در زندگی تا حد زیادی مسلمان تحت سلطه فاز 6 و 7 از شیو Vihar این بود که یک حمله هدفمند.

“آنها غارت خانه ما اما آنها نمی burn it down. آنها به سرقت طلا و جواهر و گفت: ما را به نگه داشتن آرام و یا آنها را رایت ما را بیش از حد. من همسایه با پلیس است. خانه اش شده و سوزانده. این یک اوباش بزرگ. هندو خانواده ها شده اند در امان ماند. ما شده اند با هم زندگی می کنند برای مدت طولانی. در حال حاضر آنها را در هم شکسته صلح” گفت: Shrivastava.

PTI می افزاید: دادگاه عالی روز دوشنبه توافق کردند که برای شنیدن در مارس 4 دادخواستی به دنبال مسکن از دپو در برابر سیاستمداران و دیگران برای خود ادعا نفرت سخنرانی که ظاهرا منجر به خشونت های اخیر در دهلی نو.

به درخواست ثبت شده توسط برخی از قربانیان شورش ذکر شد فوری برای مثال قبل از یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری SA Bobde.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de