دهلی شورش: Owaisi محکوم خشونت می گوید: وضعیت در حال بدتر شدن است

AIMIM رهبر Asaduddin Owaisi روز سه شنبه گفته بود که شکست کامل در بخشی از بی جی پی به رهبری دولت مرکزی در رسیدگی به وضعیت خشونت-آمار دهلی نو است.

تحریک خشونت

این حیدرآباد MP همچنین آمار بازگشت وزیر از دولت برای خانه کیشان ردی که تا به حال او را متهم کرد از تلاش برای ‘تحریک’ خشونت گفت: او باید اول به دهلی نو و مراحل را به پایان دادن به خشونت وجود دارد.

 

در یک صدای جیر جیر بعد Owaisi ادعا کرد که پلیس بودند تبانی با اوباش و گفت: باید بیش از این خشونت-مناطق ضربه. “او (ردی) باید اول بگویید چرا خشونت اتفاق افتاده است. خشونت های اتفاق افتاده در زیر بینی خود را. چرا شما در حیدرآباد…رفتن به دهلی و کنترل است.”

“چه مدت طول خواهد شما را از خوردن شیرینی به نام من. شما ساخته شده اند موسس خانه و رفتن به دهلی و کنترل وضعیت. وجود شکست کامل در بخشی از دولت بی جی پی و آنها مسئول این” او به خبرنگاران گفت: اینجا.

پیش از آن در روز ردی ادعا Owaisi بود “غیر مسئولانه” ساخت اظهارات مانند خشونت را در این کشور اگر تابعیت متمم قانون (CAA) خارج نمی شد.

 

“Owaisi شده است در تلاش برای تحریک خشونت با ساخت چنین سخنان تحریک آمیز برای گذشته چند روز. مرکز شرکت است و این کا را نمی خواهد خارج شود حتی اگر صدها Owaisis مخالفت با آن است”.

‘حمایت دولت خشونت’

بدون نام بردن از Kapil میشرا Owaisi را متهم کرد که خشونت ناشی از “تحریک توسط یک سابق MLA و رهبر بی جی پی” و نمی توان آن را به عنوان نامیده جمعی شورش.

“هر چه خشونت های اتفاق افتاده در دهلی نو دیروز و امروز اتفاق می افتد نیز آن است که دولت حمایت کردند. من باور دارم که این همه چیز را نمی توان به نام یک جمعی شورش. از آن آغاز شده به دلیل سابق-MLA از BJP ایستاده بود و شانه به شانه با DCP و آشکارا به اتمام حجت” او اتهام خود را در تعامل با mediapersons.

“من بر این عقیده هستم و من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که سابق MLA بود ضمنی تایید خود ، همین دلیل است که او گفت: که و که که نقطه این خشونت آغاز شده است. آن انجام شده است با برنامه ریزی. وجود دارد گزارش های رسانه ها که سنگ آورده بودند نگه داشته و در مکان های خاص” Owaisi گفت: بدون نامگذاری Mishra.

Mishra به نام به حال یک گردهمایی در روز یکشنبه و خواستار آن شدند که پلیس حذف anti-کا معترضان در عرض سه روز. درگیری بین proi و ضد کا معترضان آغاز شده بود به زودی پس از او خطاب به جمع آوری

با اشاره به فیلم Owaisi ادعا کرد که “چهار نفر بودند مورد ضرب و شتم توسط پلیس و از آنها خواسته شد به تلاوت Jan Ganamana و Vande Mataram”.

برچسب زدن خانه وزیر Amit Shah این ویدئو Owaisi نیز در توئیتر خود نوشت: “خود را به پلیس @AmitShah در حال دور گرفتن سرخپوستان کرامت و تحقیر آنها را بدون هیچ دلیل. عمل در حال حاضر. این پلیس سزاوار بالاترین ممکن است مجازات تحت قانون است.”

او همچنین ادعا وجود دارد ویدئوها ظاهرا نشان می دهد که پلیس غرقه شدن در سنگ pelting.

‘توقف درگیری’

پاسخ به یک سوال Owaisi گفت: “اگر دولت بر این باور بود که دهلی خشونت بود و با هدف خدشه دار کردن تصویر در این کشور در آمریکا دونالد Trumps دیدار که چرا این اقدام برای جلوگیری از درگیری.”

“اگر دولت به اطلاعات خاص چرا شما نمی به اندازه کافی نیروهای پلیس و به همین دلیل حکومت نظامی تحمیل نمی شد فورا” او اضافه شده است.

Owaisi گفت: “تظاهرات مسالمت آمیز” برگزار می شد در برابر تابعیت متمم قانون ملی ثبت احوال و ثبت ملی شهروندان و ادامه خواهد داد.

‘وضعیت بدتر’

در یکی دیگر از صدای او گفت: “وضعیت در شمال شرق دهلی است ، اگر @PMOIndia می خواهد برای بازگرداندن صلح آن است که وقت بر شما که ارتش بر این منطقه است. پلیس باید استعفا وظیفه خود و تبانی با اوباش. تنها راه برای تضمین زندگی و اندام است که به دست بیش از این منطقه به ارتش.”

قبل پرداختن به یک اعتراض در اینجا در شب دوشنبه Owaisi به خشونت در دهلی نو و خواست این مرکز را گام به وضعیت تحت کنترل است. “نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah خود را پلیس پلیس دهلی بود پرتاب سنگ همراه با تظاهر کنندگان. ما آن را محکوم کرد.

“رئیس جمهور یک کشور خارجی می آید به دهلی نو و خشونت می گیرد. آن است که یک ماده از شرم برای کشور…” این AIMIM رهبر گفت: با اضافه کردن خشونت در هر شکل بود “زمینه صادر کند”.

نه نفر کشته شده اند و حدود 150 نفر از جمله 48 پولیس زخمی در خشونت بیش از کا است که بدل به درگیری های جمعی در بخش هایی از شمال شرق دهلی نو از شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>