دهلی نو: باران به ارمغان می آورد پایین جیوه چندین پرواز منحرف

Delhi rains, Delhi rains news, delhi flight diverted, delhi newsحداقل 14 پرواز منحرف شد به لکنو امریتسار احمدآباد و جیپور. (عکس/ANI)

دهلی باران اخبار: باران به شدت انتقاد کرد چندین بخش از سرمایه های ملی در روز شنبه, پایین آوردن درجه حرارت.

چندین پرواز بودند منحرف از فرودگاه دهلی نو به علت آب و هوای نامساعد.

اخبار مرتبط

حداکثر متوسط مستقر در 27.3 درجه سانتیگراد دو شکاف در بالا این فصل متوسط درجه حرارت حداقل ثبت شده در 16.2 درجه سانتیگراد چهار شکاف در بالا این فصل میانگین ارشد ملاقات رسمی گفت.

یک فرودگاه دهلی سخنگو گفت: 14 پرواز منحرف شد به لکنو امریتسار احمدآباد و جیپور با توجه به آب و هوای بد.

تا 5.30 بعد از 3.5 mmrain سقوط ثبت شد. لدهی جاده رصدخانه ثبت شده حداکثر بارندگی 3.8 mm رسمی گفت.

با توجه به ملاقات گروه بارندگی اتفاق افتاده است به دلیل غربی اختلال یک سیکلون طوفان که سرچشمه در منطقه مدیترانه و به ارمغان می آورد ناگهانی زمستان باران برای شمال غربی بخش هایی از شبه قاره هند.

رطوبت 100 درصد در 5.30 PM.

کیفیت هوا از سرمایه های ملی شد 132 که می آید تحت وزش دسته.

یک AQI بین 0-50 در نظر گرفته شده است ‘خوب’, 51-100 ‘رضایت’, 101-200 ‘متوسط’, 201-300 ‘ضعیف’, 301-400 “بسیار ضعیف” و 401-500 ‘شدید’. یک AQI بالاتر از 500 می افتد در ‘شدید به علاوه’ رده.

ملاقات بخش هوا نیمه ابری گاهی با وزش باران در روز یکشنبه. حداکثر و حداقل درجه حرارت به احتمال زیاد به حل و فصل حدود 25 و 14 درجه سانتیگراد بود.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>