پلیس دهلی به موضوع منع عبور برای خدمات ارائه کالاهای ضروری می گوید گزارش

پلیس دهلی در روز دوشنبه گفت که آنها خواهد بود صدور منع عبور برای ارائه دهندگان خدمات مرتبط با کالاهای اساسی و خدمات در میان shutdown در پایتخت با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش های رسانه ها.

پلیس دهلی خواهد بود صدور منع عبور برای وسایل نقلیه آوردن کالاهای ضروری به شهرستان از national capital region (NCR), تایمز هند گزارش شده است. عبور باید جمع آوری شده از مربوطه DCP دفاتر توسط صاحبان که خواهد شد و سپس توزیع آنها را به رانندگان وسایل نقلیه. هیچ کالاهای اساسی و ارائه دهنده خدمات خودرو خواهد بود اجازه ورود به شهر منع رفت و آمد می گذرد, این گزارش گفت:

Mediapersons نمی خواهد نیاز به عبور می کند و می توانید با ورود کارت شناسایی خود را با توجه به گزارش های رسانه ها.

جزئیات بیشتر از جمله فرمت و بیشتر مورد نیاز هستند به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته شده امروز در این گزارش گفت:.

روز یکشنبه بخش 144 قانون دادرسی کیفری (CrPC) تحمیل شده بود در دهلی نو تا 31 مارس در نور از شیوع ممنوعیت تمام تجمع جرم.

دهلی نو در دوشنبه منتقل شده بود به مهر تمام مرزهای خود را تحمیل حکومت نظامی در پایتخت.

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, درخواست شهروندان به دنبال مستند هنجارهای شدت.

“سختگیرانه عمل خواهد می شود در مقابل کسانی که به دنبال هنجارهای مستند در دهلی نو. همه درخواست شده است به ماندن در خانه فردا. Coronavirus را می شود شکست داد اگر ما قرار داده تا ایالات مبارزه,” او گفت:.

دولت روز دوشنبه در بیشتر اعمال کامل مستند در 30 متحده و اتحادیه سرزمین پوشش 548 ولسوالی در میان تعداد فزاینده ای از موارد در کشور است.

هند در حال حاضر دارای 446 فعال موارد COVID-19 با مرگ و میر از این بیماری همه گیر از رسیدن به 9 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>