پلیس دهلی ثبت نام شاه در برابر AAP عضو شورا طاهر حسین

FIR ثبت شده بود در روز پنج شنبه در برابر Aam Aadmi Party (AAP) عضو شورا طاهر حسین به اتهام درگیر در قتل اداره اطلاعات کارمند Ankit Sharma, پلیس گفت:.

Ankit شارما یک اداره اطلاعات (IB) کارمند مرده پیدا شد در یک تخلیه در نزدیکی خانه اش در شمال شرقی دهلی riot-آمار Chand باغ منطقه است. اعضای خانواده اش گفته است که حسین و همکارانش بودند که در پشت این قتل است.

 

در شکایت از Ankit پدر پلیس ثبت نام کرده اند FIR در برابر حسین که با رد این اتهام. شکایت داده شد توسط شارما پدر زیر که یک مورد ثبت شده در بخش 365 و 302 از قانون مجازات اسلامی (IPC) گفتند.

نگاهی دقیق عمل: AAP

AAP شد صریح در آن ادعا که سخت می شود در مقابل کسانی که به تحریک خشونت در شمال شرق دهلی نو است.

وزیر Arvind Kejriwal در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: باید وجود داشته باشد هر گونه سیاست های این کشور امنیت و به دنبال دقیقترین مجازات برای تظاهر.

هیچ rioter کدام حزب سیاسی آنها متعلق به, باید, در امان خواهد بود و اگر کسی از AAP است صداهائی دو مجازات باید گفت Kejriwal است که ملی convener حزب. “پلیس نمی آید دست من است. اگر من تا به حال پلیس ما را گرفته اند سختگیرانه عمل در برابر کسانی که درگیر در خشونت” وزیر گفت.

به یک پرس و جو در مورد اتهام علیه حسین, یک مشخصه آشفته Kejriwal گفت: “چرا شما برای درخواست سخنان?… این است که چگونه ما در اجرای عدالت کیفری ، هر کس تحریک خشونت وجود دارد و باید دقیقترین عمل است. هیچ کس توان آن را به آنها متعلق به BJP AAP و کنگره باید در امان خواهد بود.”

“اگر من وزیر است که درگیر در خشونت را دقیق عمل…اگر کسی از AAP است صداهائی دو باید مجازات شود,” او گفت:.

پیش از آن در روز ارشد AAP رهبر سانجی سینگ گفت که آنها شنیده ام حسین طرف داستان بیش از حد است و او است که این ادعا بی گناهی. سینگ گفت: این حزب موضع روشن باقی می ماند که دقیقترین مجازات باید با توجه به هر کسی که در ارتباط با گسترش خشونت است.

یکی دیگر AAP رهبر و وزیر محیط زیست Gopal Rai گفت: پروب باید انجام شود و اقدام علیه کسانی که مسئول تحریک به خشونت صرف نظر از مذهب و یا طبقه. “من فقط یک چیز می گویند — صرف نظر از دین و مذهب و طبقه یک پروب باید انجام شود و عمل باید انجام شود حتی اگر آن است که طاهر حسین و یا آن را (BJP رهبر) Kapil میشرا” رای به خبرنگاران گفت:.

درگیری های جمعی

سی و هشت نفر کشته شدند و بیش از 200 زخمی در درگیری های جمعی است که شکست در شرق دهلی نو پس از خشونت بین ضد و نرم افزار-تابعیت (متمم) قانون گروه spiralled خارج از کنترل است.

دیوانه وار اوباش به آتش کشیدند و خانه و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین و حلیم سنگ در ساکنان محلی و پرسنل پلیس. Jaffrabad, Maujpur, Babarpur, Yamuna Vihar, Bhajanpura, Chand, باغ, Shiv Vihar در میان مناطق عمدتا متاثر از شورش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>