دهلی نیازهای دولت است که نمی خواهد توسل به مماشات اما پشتیبانی از کا: ساعت مودی

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه گفت: دهلی نو نیاز به یک دولت است که نمی خواهد توسل به مماشات اما پشتیبانی از کا لغو ماده 370 و مسائل مربوط به امنیت ملی است.

پرداختن به یک تجمع انتخاباتی پیش از فوریه 8 مجمع انتخابات نخست وزیر لمس کردن در مسائل مختلف از جمله 2008 Batla خانه برخورد, فولاد اعتصاب و دولت او را گل سرسبد Ayushman بهارات طرح طی یک سخنرانی که به طول انجامید کمی بیش از یک ساعت.

در دوم رالی در این شهرستان در دو روز مودی همچنین با اشاره به نیروهای مسلح در حالی که آموزش اسلحه خود را در AAP دولت و کنگره و تشویق رای دهندگان به عقب BJP.

“شما باید مجازات کسانی که توهین به نیروهای مسلح. شما باید به بیرون ریختن خشم خود را از طریق رای خود را. دهلی نو نمی نیاز به یک دولت است که می دهد فرصت را به دشمنان حمله به ما گفت:” در این تجمع در دورکا.

او گفت: سرمایه های ملی نیز نیاز به یک دولت است که به جهت و نه توسل به سرزنش بازی.

ضد شهروندی (متمم) قانون تظاهرات در شاهین باغ و جاهای دیگر در این شهر پیدا نکردم هر اشاره ای در سخنرانی خود بر خلاف آدرس خود را در Karkardooma روز دوشنبه هنگامی که او گفت: آنها یک تصادف بلکه یک توطئه سیاسی برای از بین بردن این کشور در هماهنگی است.

“دهلی نو نیاز به یک دولت است که نمی خواهد توسل به مماشات اما حمایت از کا لغو است (ویژه مقررات) ماده 370 و مسائل مربوط به امنیت ملی گفت: در دورکا گرفتن این موضوع در اوایل روز است.

او همچنین متهم به مخالفت با گسترش دروغ و شایعات در مورد کا یک قانون است که به دنبال به دادن تابعیت به آزار و اذیت اقلیت های پاکستان و بنگلادش و پاکستان و افغانستان. مسلمانان حذف شده اند از آن.

مودی حمله به کسانی که مورد سوال فولاد اعتصاب و حمله هوایی به اردوگاه های تروریستی در سراسر خط کنترل اما نه به هر نام.

جراحی اعتصاب راه اندازی شد ترور راه اندازی پد توسط ارتش هند در ماه سپتامبر سال 2016 پس از Uri حمله. در Balakot حملات هوایی آغاز شد و توسط نیروی هوایی در سال 2019 پست در پولوما حمله تروریستی.

کوبیدن AAP و کنگره گفت: هر دو طرف گریه برای Batla خانه تروریست ها قرار دادن نیروهای امنیتی در حوض و تحریک مردم اما نمی تواند توسعه ملی سرمایه است.

دو هندی مجاهدین (IM) تروریست ها کشته شدند و دو پلیس در برخورد در Batla خانه در جامع نگر منطقه در سپتامبر 19, 2008. دهلی بازرس پلیس که زخمی شده بود در برخورد نیز درگذشت.

نخست وزیر را متهم به Arvind Kejriwal-led AAP تقدیر از اجرای Ayushman بهارات طرح گل سرسبد ابتکار مرکز در سرمایه های ملی و پرسید: اگر AAP دولت ‘mohalla درمانگاه’ کار خواهد کرد اگر Delhiites سقوط بیمار در خارج از شهر.

مردم دهلی نو را دیده اند که چگونه AAP دولت شیوه سیاست نفرت او گفت:.

“مردم دهلی نو را دیده اند که چگونه (AAP) دولت شیوه سیاست نفرت. دهلی نو نیاز به یک دولت است که به جهت و نه توسل به بازی سرزنش” او گفت:.

بسیاری از دولت مرکزی طرح در پنج سال گذشته مخالف بودند توسط دولت دهلی نو حتی قبل از اجرای آنها او ادعا.

مردم دهلی نو می گویند این کشور تغییر کرده است و در حال حاضر زمان برای دهلی تحول نخست وزیر گفت: جمع آوری است.

مودی برشمرده اقدامات انجام شده توسط دولت برای دهلی نو-از جمله شرق محیطی بزرگراه و غربی محیطی بزرگراه و گسترش شبکه مترو.

دولت مودی افزود: باز بیشتر حساب های بانکی برای فقرا نسبت به جمعیت از ما ساخته شده و خانه های بیشتری از جمعیت سریلانکا.

آرا دهلی انتخابات محسوب می شود در فوریه 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر