دهلی نو HC می پرسد CBSE برای اطلاع رسانی به دانش آموزان در مورد هیئت مدیره برنامه آزمون برای 10-15 روز خشونت-مناطق ضربه در یک

delhi violence live, caa protest in delhi, nrc violence in delhi, northeast delhi violence live updates, maujpur metro station closed, protest in bhajanpura, jaffrabad metro station, caa protest in yamuna vihar, nrc protest in northeast delhi, caa nrc protest live update, firing in kardampuri, delhi violence over caa protest, delhi protest live updates, congress delhi violence, delhi high court on violence, delhi high cout to CBSE, CBSE boards during Delhi Violence, delhi violence effect boardsدادگاه گفته بود این بود که نگاه به موضوع از جنبه ایمنی کودکان است که نمی تواند در معرض خطر قرار داده.

دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه گفت: کلاس 10 و 12 دانش آموزان که هیئت مدیره مراکز معاینه خشونت-ضربه شمال شرقی دهلی نیاز به اطلاع در مورد برنامه ریزی برای آینده 10 تا 15 روز و در تکه تکه اساس. عدالت راجیو Shakdher گفت: وضعیت در شرق دهلی نو در حال بدتر شدن است و شده اند وجود دارد مرگ و میر بیشتر و در نتیجه هیئت مدیره مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) نیاز به یک تماس برای 10 تا 15 روز. “وضعیت وجود دارد (در شمال شرق دهلی نو) است ، شده اند وجود دارد بیشتر مرگ و میر. شما باید به زمان برای وضعیت به حل و فصل کردن.”

“شما نمی توانید تصمیم بگیرید که فقط برای فردا و یا روز بعد از. یک تماس برای بعد از 10-15 روز. کودکان نیاز به دانستن است. آنها نمی توانند صبر کنید هر روز برای روز بعد” دادگاه گفته و خواسته CBSE آمده با دستورالعمل در مورد یک برنامه بلند مدت در 2.15 pm. “نگاه در همه جوانب به ویژه با توجه به کلاس دوازدهم” دادگاه اضافه شده است. جهت توسط دادگاه آمد و پس از CBSE روز چهارشنبه گفت: امتحانات در 86 مدارس در خشونت-ضربه شمال شرقی دهلی نو شده است به تعویق افتاد.

اخبار مرتبط

آن را نیز به دادگاه گفت که برای امتحانات برنامه ریزی شده برای روز شنبه آن را به یک تماس در شب. دادگاه موافق نبود با این راه حل. همچنین گفت که پلیس نمی تواند انتظار می رود برای نظارت بر محل آزمون فقط به عنوان آنها را مجبور به انجام ضد شورش کنترل فعالیت به عنوان به خوبی. “پلیس در حال حاضر سخت و فشرده. چگونه می شود آنها نظارت بر مدارس تنها. اگر یک فلش شورش در جایی سپس پلیس را در یک معضل است که آیا به ترک مدرسه یا نه” دادگاه گفت.

دادگاه شد از شنیدن درخواست توسط یک مدرسه خصوصی بهایی Parmanand Vidya Mandir در Surya Niketan در شرق دهلی نو و برخی از آن کلاس 10 و 12 دانش آموزان گفت: این مرکز اختصاص داده شده به آنها توسط CBSE بود 16 متر دور از مدرسه و, واقع در Chandu نگر-Karawal نگر جاده یکی از خشونت-مناطق ضربه. گفتند: آن را سخت را برای آنها برای رسیدن به در این مرکز با توجه به اعتراض و شورش در این منطقه است. آنها خواسته اند که دادگاه به طور مستقیم CBSE به تغییر به مرکز آزمون از جدید Sandhya عمومی مدرسه به یک مرکز واقع در شرق دهلی نو منطقه با زیرساخت های مناسب و امنیت است.

دادگاه روز سه شنبه در حالی که از شنیدن این موضوع گفته بود که امنیت کودکان را نمی توان در معرض خطر قرار داده و خواسته بود CBSE برای تصمیم گیری در اولین روز تغییر زمان روز چهارشنبه هیئت مدیره آزمون در این مرکز در سوال. این دادگاه همچنین گفته است که در یک هنرپیشه اول با یک نظر که امتحان برگزار نمی در Chandu نگر مرکز در نمایی از ورودی های داده شده توسط مقامات ارشد پلیس. ثبت عمومی از دادگاه عالی روز سه شنبه تا به حال به دادگاه اطلاع داد که به ازای هر ورودی از مقامات پلیس منطقه نگران وضعیت پر تنش است.

دادگاه گفته بود این بود که نگاه به موضوع از جنبه ایمنی کودکان است که نمی تواند در معرض خطر قرار داده. تقاضای ثبت از طریق حمایت کامل گوپتا گفت: “خشونت و درگیری و شورش را مطرح جدی به زندگی دانش آموزان و پدر و مادر خود را در آنجا که آنها هیچ گزینه ای اما برای رسیدن به این مرکز می آیند چه ممکن است وضعیت منطقه اطراف مرکز; رسیدن به این مرکز نه تنها شامل روانی عذاب تروما و استرس برای دانش آموزان و والدین آنها بلکه به شمار قبر و قابل لمس تهدید به زندگی و اندام”.

این درخواست گفت: زمانی که به مدرسه آمده بود به دانستن در مورد این مرکز اختصاص داده شده به آن, آنها نوشته شده بود به CBSE اشاره به این که به مرکز آزمون 16 متر دور از مدرسه و زمان گرفته شده برای رسیدن به وجود دارد بیش از 40 دقیقه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>